سئو آزاد

سئو وب سایت

تعریف سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو بطور کامل و مبسوط در سایت های داخلی و خارجی آمده است.همانگونه که میدانید سئو فرآیند زمانبری دارد تا بتواند یک وب سایت را در صفحه اول موتورهای جستجو و بویژه گوگل قرار دهد.سئو مخفف " بهینه‌سازی موتور جستجو " است , اما برای پاسخ کامل به سوال شما , معنای ساده سئو در بازاریابی کسب‌وکار شما فرآیند بهبود وب سایت شما است تا موتورهای جستجو مانند گوگل بتوانند نتایج کسب‌وکار شما را در کاربران نشان دهند .سئو وب سایت شامل بهینه‌سازی فنی و همچنین تحقیق در مورد کلمات کلیدی , اجرای آن کلمات کلیدی در سایت شما , و بهبود مستمر محتوای شما برای پیدا کردن آن برای مردم است . اگر هنوز پیچیده به نظر برسد , مشکلی نیست . راهی آسان‌تر برای مدیریت تلاش‌های سئو وجود دارد .با تعریف سئو و درک کامل آن میتوانیم بهتر سایت خود را بهینه سازی کنیم.با جام ارژنگ همراه باشید.

سئو آزاد

سئو آزاد

سئو آزاد است زیرا همگان میتوانند از تکنیک های آن براحتی استفاده کنند و هزاران وب سایت به آموزش روش ها و اصول بهینه سازی وب سایت پرداخته اند.
داستان های فراوانی در مورد سخت بودن یا غیر ممکن بودن سئو ساخته و پرداخته شده که بیشتر آنها خواننده را دچار سردرگمی و تردید مینماید که آیا میتواند سئو را شروع کند یا بهتر است از آن منصرف شود.
آنچه که میتوان گفت باعث این کار میشود نداشتن تجربه عملی برای کسانی است که بتازگی شروع به سئو نموده اند و از تکنیک ها و روش های آن بصورت تجربی بیخبر هستند.
مهمترین اصل در سئو برمیگردد به کلمه کلیدی که میخواهیم استفاده کنیم و هرچه کلمه کلیدی ما سخت باشد بدیهی است زمان زیادی باید صرف شود تا بتوانیم خود را به صفحه اول گوگل برسانیم.
به عنوان مثل همین صفحه از سایت جام ارژنگ را که مشاهده میکنید تحت عنوان " سئو آزاد" در صفحه اول گوگل است چنانچه میخواستیم فقط و فقط کلمه "سئو" را بسیار سختتر بود و شاید دیرتر به صفحه اول گوگل میرسید.
این یک راه حل برای تمام سایت هایی است که میخواهند در صفحه اول گوگل قرار بگیرند و آن استفاده از کلمات کلیدی دو یا چند سیلابی است.

سئو آسان

با آسان ترین سئو به صفحه اول گوگل بیاییم و کار و کسب خودمان را تبلیغات کنیم.سئو آسان چگونه انجام میشود.
برخی معتقدند سئو سخت است و بسیار مشکل و برای هرکسی امکان ندارد که با طراحی یک وب سایت بتواند خود را به صفحه اول گوگل برساند.
البته هرکاری نیار به مهارت و تخصص و دانش و نیز تجربه دارد و همگان نمیتوانند همه کار را بخوبی انجام دهند اما وقتی از اصول کار باخبر شویم میتوانیم تا حدودی کار را انجام دهیم.(سئو آسان)
در مرحله اول برای انجام یک سئو آسان باید عنوان صفحه وب سایت خود را بخوبی تنظیم نماییم مانند همین صفحه از سایت جام ارژنگ که تحت عنوان "سئو چیست"تنظیم شده است با کلمه کلیدی سئو آزاد در صفحه اول گوگل قرار دارد.
برخی از کلمات کلیدی عام و فراگیر هستند مانند دانش،فلسفه،اقتصاد،هنر و ورزش و صدها کلمه کلیدی دیگر که خود هر کدام صدها زیرشاخه دارند. سئو نیز یک کلمه عام و فراگیر است اما زیر شاخه های فراوان و تخصصی دارد مانند:
• سئو ارزان که اشاره به فرآیند بهینه سازی یک وب سایت برای موتورهای جستجو با بودجه مقرون به صرفه دارد.
• سئو نویسی که مربوط به بهینه سازی محتوای یک وب سایت مانند نظارت بر ایجاد مطلب شامل تصاویر،ویدئو،انیمیشن و اینفوگرافیک است.
• سئو نقشه های گوگل که بطور تخصصی به آن سئو محلی یا لوکال سئو گویند که به کسب و کارهای محلی ارتباط دارد.
موتورهای جستجو از طریق ربات های خزنده ای دارد کلیه مطالب وب سایت ها را رصد میکنند و طبیعی است سایت هایی که تمام قوانین و الگوریتم های اعلام شده را رعایت میکنند به کسب رتبه نائل میشوند.
پس اولین قدم برای سئو آسان که بسیار مهم و ضروریست و میتواند کاربران را مجاب کند تا از سایت شما بازید نمایند عنوان صفحه است.
دقت به این مطلب کاملاً ضروریست که باید محتوای صفحه با عنوان مطابقت داشته باشد و استفاده از عنوان های داغ و مهیج کاربرپسند و درج محتوای غیر مرتبط مصداق فریب موتورهای جستجو خواهد بود.
تصاویر به کار رفته در سایت باید دارای یک شرح و توضیح باشند و نباید تصاویر را به حال خود رها کنیم و استفاده از خاصیت ALT برای تصاویر بسیار ضروریست.
موتورهای جستجو قادر نیستند که تصاویر را بخوانند بنابر این گزینه ALT میتواند مفهوم و جایگاه تصویر را برساند.
سئو هنگام آسان بنظر میآید که از مقررات و ترفندهای آن باخبر باشیم که یکی از این مراحل نوشتن محتوای صحیح و بر اساس تحقیق است و طول محتوا بسیار مهم است.
در برخی از وب سایت ها اعلام شده که طول محتوای قابل قبول موتورهای جستجو 300 کلمه است و برخی دیگر از 500 کلمه و 1000 کلمه برای حداقل مطلب یک صفحه استفاده کرده اند.
آنچه که مهم است هرچقدر طول محتوا بیشتر باشد ناظر بر این مطلب است که شما بطور کامل منظور خود را شرح داده اید و این مطلوب موتورهای جستجو است.
اما برخی از وب سایت ها را میبینید با 10000 کلمه به صفحه اول گوگل نرسیده اند و برخی سایت ها با 100 کلمه وارد شده اند.
علت این امر در مرحله اول شاید کپی کاری باشد یعنی مطالب وب سایت های دیگر را بدون ویرایش در سایت خودشان کپی کرده اند.
سئو آسان است اما برای آنکه بتوانیم دقیقاً آنرا پیاده کنیم لازم است در ابتدا آنرا درک نماییم و خواسته های موتورهای جستجو را بشناسیم.

سئو ابزار بازاریابی آنلاین است

سئو امروزه یکی از قویترین و مهمترین ابزار بازاریابی دیجیتال است و برای حضور قوی و ماندگار در صفحه اول گوگل مسلماً به سئو نیاز داریم.
برخی از افراد وقتی یک سایتی را طراحی میکنند یا خودشان و یا یک شرکتی برایشان اینکار را انجام میدهند تصور میکنند که کار تمام است اما نمیدانند هنوز کاری انجام نشده است.
داشتن یک وب سایت هر چقدر که زیبا و شکیل باشد به معنای در دید بودن نیست.
سایتی که بازدید نداشته باشد و در صفحه اول گوگل حاضر نباشد میتوان گفت فقط یک سایت با یک آدرس مشخص است که هیچگونه بازدهی در زمینه بازاریابی ندارد.
سئو یک تابلو با علائم متنوع و جذاب برای کشاندن کاربران موتورهای جستجو به وب سایت شماست.
تصور کنید یک کارگاه تولیدی در خارج شهر دارید و محصولاتی تولید میکنید که بسیاری از افراد جامعه به آن نیاز دارند اما همگان از وجود کسب و کار و تولیدات شما با خبر نیستند.
داشتن یک وب سایت زیبا به منزله همان کارگاه خارج شهر است اما سئو میتواند کارگاه شما را جهانی کند و محصولات و خدمات شما را به همه معرفی نماید.
سئو باعث افزایش بازدید از وب سایت شما میشود و مشتریان احتمالی که خواهان محصولات یا خدمات شما هستند از کسب و کار شما خبردار میشوند.
اصولا میتوان سئو را عاملی برای شهرت تعریف کرد که برندهای گمنام و ناآشنا را معروف میکند.
هرچقدر که سئو وب سایت قویتر باشد در صفحه اول گوگل جایگاه بهتری خواهید یافت.
و هرچقدر جایگاه شما در صفحه اول گوگل بالاتر باشد(ترجیحا بین ردیف اول تا سوم) کاربران بیشتر به شما اعتماد میکنند.
با سئو شما یک فروشگاه و یک نمایشگاه بین المللی و بدون تعطیل دارید که همواره درهای آن به روی بازدیدکنندگان باز است.
سئو صد در صد میتواند تنها عامل موثر در بازاریابی آنلاین باشد.

سئو را از کجا شروع کنیم

برای شروع سئو در ابتدا باید یک وب سایت داشته باشیم البته برخی افراد توصیه میکنند که میتوان اینکار را روی وبلاگ های رایگان انجام داد اما باید توجه کنیم که ما در وبلاگ های رایگان محدود هستیم و نمیتوانیم به دلخواه خود نقشه سایت (sitemap) ایجاد کنیم و یا robot.txt بسازیم و تقریبا تمام این مراحل توسط سیستم وبلاگ از قبل تعریف شده است.
پس بهتر است برای شروع سئو یک وب سایت که زیاد هم هزینه سنگینی بر ما تحمیل نکند داشته باشیم برای اینکار ابتدا باید یک دامنه یا دامین(domain)ثبت کنیم که انواع دامنه ها با پسوندهای مختلف وجود دارند که در ایران دامنه (IR)بسیار ارزانتر از بقیه دامنه هاست. به این نمونه دامنه ها توجه نمایید.
arzhanghost.ir
jamarzhang
jaamarzhang
پس از ثبت دامنه نوبت به اختصاص هاست میرسد که آن عبارت از فضایی که فایل ها و مطالب شما در آن ذخیره میشوند که این هاست به دامنه شما باید متصل گردد.
پس از آن یک سیستم مدیریت محتوا روی دامنه خود نصب میکنید مانند وردپرس و جوملا و کار خود را شروع میکنید.
سئو برای همه افراد آزاد و رایگان است و چنانچه شخصی مایل باشد میتواند با مطالعه سایت های ایرانی و خارجی سئوسازی وب سایت خود را انجام دهد که خب البته نیاز به زمان و پشتکار همراه با مطالعه فراوان دارد.
تعداد کلماتی که معمولا باید در یک صفحه از وب سایت قرار بگیرد حداقل 300 کلمه است البته برخی آنرا 500 یا 600 و برخی دیگر معتقدند که هرچه بیشتر باشد بهتر است.
هر صفحه از وب سایت شما عنوان که مشتمل بر کلیدواژه های شماست مانند همین صفحه از سایت جام ارژنگ که با عنوان" سئو وب سایت"ایجاد شده است.
بخش دوم صفحه وب سایت شما meta یا شرح کوتاهی از صفحه شما که خواننده بطور خلاصه دریابد که صفحه شما در باره چیست و آن میتواند بین 150 تا 160 حرف را شامل شود.
محتوای درون صفحه وب سایت شما میتواند شامل متن،عکس،فیلم،ویدئو،انیمیشن و اینفوگرافیک باشد که خوانندگان و مخاطبان را به خود جذب نماید.

ابزار سئو

سئو تلفیق علم و هنر است

سئو تلفیق علم و هنر است.
مردم اغلب بهینه‌سازی موتور جستجو را با موتورهای جستجو مرتبط می‌کنند. این باعث می‌شود که موتور جستجوی منطقی به نام و همه باشد . اما موتورهای جستجو برای تامین آنچه که می‌خواهند پیدا کنند طراحی شده‌اند . یک هنر و علم از سئو وجود دارد که انسان‌ها و تکنولوژی را در نظر می‌گیرد .
شناسایی اینکه چه کسی و چه چیزی محتوای خود را بهینه می‌کنید به شما قدرت می‌دهد تا هنر و دانش سئو را درک کنید . تفکر در مورد سئو به این معنی است که بهینه‌سازی در مورد نوشتن محتوای بیشتر است که پیدا کردن آن آسان است .
نوشتن یک هنر است زیرا برای نوشتن نیاز به مطالعه دارید و انسانی که مطالعه میکند به تفکر واداشته میشود و آنچه را که از راه مطالعه به دست آورده را میتواند به عنوان برداشت های شخصی خود به نگارش درآورد.
سئو هنر جذب مخاطب از راه ایجاد محتواست و موتورهای جستجو را مجاب میکند تا به او اعتماد کنند و رتبه خوبی برایش در نظر بگیرند.

هنر سئو به بهینه سازی محتوا اشاره دارد

هنر سئو به بهینه سازی محتوا اشاره دارد و این روش انتشار محتوای است که آنقدر مسحور کننده است که مردم نمی‌توانند به خودشان کمک کنند اما آن را بخوانند , آن را به اشتراک بگذارند و به آن پیوند بزنند .
هنر سئو به دنیای سازندگان محتوا , بازاریابان , سردبیران و متخصصان موضوعی که با آن‌ها شریک هستند , می‌ریزد . این سازندگان روایت‌های شرکت شما را می‌سازند . آن‌ها اطمینان حاصل می‌کنند که هر کلمه‌ای که مردم در طول سفر با برند شما برخورد می‌کنند , به شما اطلاع می‌دهند , آموزش می‌دهند و یا الهام می‌گیرند . این امر نیازمند توسعه محتوایی است که مرتبط , مفید و معتبر باشد .
بهینه‌سازی محتوا این گام را با اطلاع‌رسانی به این عناصر با تاکتیک‌های رتبه‌بندی موتورهای جستجو , از جمله تحقیق کلید واژه , قصد جستجو و اختیارات دامنه فراتر می‌برد .
محتوای مرتبط , آشنایی و کنجکاوی را متعادل می‌کند. آشنایی به دستور کار آگاهانه خواننده متصل می‌شود , که شامل تمام چیزهایی است که اگر پرسیده شوند پاسخ می‌دهند , " در مورد چه فکر می‌کنید ؟ " آشنایی محتوای شما را به صف ذهنی برای ورود به ذهن مخاطبین خود می‌برد .
از سوی دیگر , کنجکاوی با استفاده از تازگی , هیجان یا دسیسه به دستور کار خواننده ارتباط برقرار می‌کند . در اینجا باید به خوانندگان اطلاعات جدید , چشم‌انداز تازه یا تحلیل داده‌های غیرمنتظره بدهید . به خواننده اطلاعاتی بدهید که آن‌ها را مجبور می‌کند مکث کند , روی صندلی خود بنشیند و فکر کند . "

ابزار سئو

سئو مترادف با تحقیق کلیدواژه است

سئو مترادف با تحقیق کلیدواژه است.
کلید واژه تحقیق , فرآیند شناسایی کلمات دقیق شما از نوع مخاطب در جستجوی آن‌ها و درک چگونگی رتبه‌بندی آن اصطلاحات در نتایج جستجو است . این به شما امکان می‌دهد از ارتباط جستجو برای تقویت ارتباط محتوای خود استفاده کنید .
کلیدواژه تحقیق باید هر چیزی را که در خدمت سئو می‌نویسید هدایت کند تا محتوای شما مستقیما ً با آنچه که مخاطبین شما می‌خواهند همسو شود.
اعتماد به نفس شما بخشی از معادله سئو نیست.
شما همچنین باید تحقیق کلید واژه را قبل از شروع نوشتن انجام دهید . بسیاری از نویسندگان شروع به تهیه پیش‌نویس می‌کنند تا متوجه شوند که آن‌ها چیزی تولید می‌کنند که هیچ‌کس آن را جستجو نمی‌کند . در عوض , از تحقیق کلید واژه برای شناسایی موضوعاتی که باید روی آن‌ها بنویسید و دقیقا ً با آنچه که مربوط به مخاطبین شماست صحبت کنید .

رابطه سئو و اعتبار دامنه

محتوای نوشتاری که ارزش خواندن و پیدا کردن آن را دارد هنر سئو است . دانش سئو با بهینه‌سازی جنبه فنی چیزها - وب سایت شما - بر روی این موضوع بنا می‌شود.
مرجع دامنه اعتبار فنی وب سایت شما را نشان می‌دهد . این برنامه تعداد و کیفیت لینک‌های اشاره به دامنه شما ( وب سایت ) را ارزیابی می‌کند تا امتیازی بین یک و ۱۰۰ ایجاد کند.
هر چه وبلاگ‌های معتبر , صفحات وب , مقالات و دیگر اشکال محتوای دیجیتالی که به سایت شما لینک می‌دهند , اختیارات دامنه بیشتری دارید . هر چه اختیارات دامنه شما بالاتر باشد , محتوای شما در برابر رقبا با قدرت کم‌تر بهتر خواهد بود .
اعتبار محتوا و اختیارات دامنه در دست هستند . هر چه محتوای خود را به خوانندگان بیشتر ارائه نمایید , احتمال ارتباط آن‌ها با آن بیشتر است . هر چه افراد بیشتری به محتوای شما مرتبط باشند , حوزه شما قدرت بیشتری ایجاد خواهد کرد .

ابزار سئو

تاثیر منفی محتوای بی کیفیت بر سئو

چه چیزی محتوای ارزشمندی را در چشمان مخاطبین شما ایجاد می‌کند ؟ برای ارزشمند بودن , محتوا باید آموزنده , مفید و تاثیرگذار باشد .
به طور اجتناب‌ناپذیری , حضار را وادار به اقدام می‌کند , یعنی دوست داشتن , به اشتراک گذاشتن , یا اظهار نظر درباره محتوای خود یا حرکت در طول مرحله بعدی سفر آن‌ها با برند شما .
محتوای ارزشمند با هدف جستجوی مخاطب همسو است ( برای مثال , قصد آن‌ها در آغاز جستجو ) .
یک استراتژی کلیدی موثر و محتوای مرتبط می‌تواند افراد را به وب سایت شرکت بیاورد .
مهم است که کلمات کلیدی را در محتوای خود فرو نکنید چون این کار به طور اجتناب‌ناپذیری کیفیت آن را در چشمان مخاطب کاهش می‌دهد .
ارائه محتوای ارزشمندی که با هدف جستجو همسو است , مخاطبان را برای مدت بیشتری در سایت نگه می‌دارد .
عدم موفقیت در دستیابی به این هدف می‌تواند منجر به نرخ بازتاب بالا , تاثیر منفی بر سئو شود زیرا موتور جستجو می‌تواند قطعات دیگری از محتوا را شروع کند یا حتی بدتر از آن , خود وب سایت .

علم سئو به بهینه سازی فنی اشاره دارد

علم سئو چیست : بهینه‌سازی فنی به علم سئو به بهینه‌سازی فنی اشاره دارد - نحوه ساخت وب سایت‌ها و صفحات وب به گونه‌ای که موتورهای جستجو بتوانند به طور موثر سینه‌خیز , شاخص و ارتقا آن‌ها بروند . این شامل چیزهایی مانند سازمان وب سایت , داده‌های ساختار یافته و عملکرد صفحه وب است .
سازنده محتوا که محتوا را می‌نویسد و بهینه می‌کند به ندرت کسی است که سئو فنی وب سایت را مدیریت کند . این به این معنی است که نتیجه بین هنر سئو و علم سئو همچنین منجر به یک نتیجه بین یک سازنده محتوا و یک سازنده می‌شود .
به عنوان یک سازنده محتوا , بهترین گام شما برای علم سئو ایجاد یک رابطه کاری قوی با شرکای وب فنی شماست . از سه عنصر فنی سئو در زیر برای شروع مکالمه با سازندگان تیم خود استفاده کنید .
• عملکرد و تجربه عملکرد و تجربه به توانایی فنی وب سایت شما برای بارگذاری موثر و نمایش محتوای مناسب برای خوانندگان اشاره دارد. گوگل " نشانه‌های اصلی وب " را آخرین معیار ارزیابی عملکرد وب سایت می‌داند . این نشانه‌های حیاتی زمان بار صفحه , صمیمیت کاربر و ثبات بصری را پی‌گیری می‌کنند. در این وبلاگ نحوه بهبود علائم اصلی وب را بررسی کنید تا یاد بگیرید که چگونه عملکرد و تجربه بر محتوای شما تاثیر می‌گذارد .
• قابل خزیدن بودن سایت به توانایی موتور جستجو برای پیدا کردن محتویات سایت شما اشاره می‌کند. ساختار سایت شما , یا نحوه سازماندهی محتوای شما , نقش محوری در سینه‌خیز گرفتن سایت شما ایفا می‌کند . پیوندهای شکسته , محتوای مرده و ساختار اتصال ضعیف , توانایی موتور جستجو برای خزیدن موثر بر محتوای شما را کاهش می‌دهد .
• نمایه‌سازی به توانایی موتور جستجو برای درک محتوای شما و افزودن دقیق آن به شاخص آن اشاره می‌کند . نمایه‌سازی همچنین این است که چگونه موتورهای جستجو از طریق محتوای شما تجزیه می‌شوند تا در جعبه‌های پاسخ , کارت‌های دستور پخت و سایر انواع نتایج اولویت که محتوی برنده هستند در جستجو بازی کنند .
نمایه‌سازی موفق نیازمند استفاده موثر از داده‌های ساختاریافته است. این فراداده است که به موتور جستجو اطلاعات دقیقی را می‌دهد که به دنبال آن است .

سئو آزاد

سئو باید دارای یک استراتژی یا راهکار برای رسیدن به هدف شما در وب سایتتان باشد.فرآیند بهینه سازی وب سایت شما برای موتورهای جستجو بدون شناختن هدف اولیه شما ممکن نیست و باید راهکار سئو بر پایه اهداف شما تنظیم گردد.

سئو آزاد

هدف سئو دیده شدن سایت شما در موتورهای جستجو و بویزه صفحه اول گوگل است.سئو این امکان را فراهم میکند تا موتورهای جستجو کاربران به سوی سایت شما هدایت کنند که این امر موجب افزایش بازدید و جذب مخاطب و فروش بیشتر میگردد.

سئو آزاد

سئو یک راه مهم و مطمئن و کم هزینه برای رسیدن به صفحه اول گوگل است.وقتی شما با بهینه سازی وب سایت که اصلاحا سئو خوانده میشود به صفحه اول گوگل میرسید تعداد زیادی از کاربران از وب سایت شما بازدید میکنند که احتمال فروش و درآمد شما را افزایش میدهد.

سئو آزاد

قبل از شروع سئو باید در باره کلمات کلیدی مورد نظر خود تحقیق کنید.کلمات کلیدی مهمترین بخش سئو است که با آن در موتورهای جستجو کاربران به دنبال اهداف مورد نظر خود هستند.سئو عامل قدرتمندی برای تحقق نمایش یک کلیدواژه درصفحه اول گوگل است.

سئو با کیفیت

سئو و تجارت آنلاین

سئو مهمترین بخش تجارت دیجیتال است که با ایجاد یک وب سایت و بهینه سازی آن میتوانید خود را به صفحه اول گوگل برسانید.
سئو برای تجارت آنلاین بسیار اهمیت دارد و باعث معرفی برند شما به مخاطبان و همچنین افزایش بازدید و جذب مشتری گردد.
سئو هنگامی که از نظر استراتژیک استفاده می‌شود , بهینه‌سازی موتور جستجو می‌تواند مزایای زیادی از جمله افزایش ترافیک وب و هدایت کیفیت از طریق قیف فروش کسب و کارها را فراهم کند. در هسته آن , سئو پتانسیل جلب توجه ارگانیک بیشتری به کسب‌وکار شما دارد - که به این معنی است که برای شما هیچ هزینه‌ای ندارد . درک اصول اساسی سئو می‌تواند به شما کمک کند تا محتوای جذاب و با رتبه بالا را برای رسیدن به مخاطبین هدف به شیوه‌ای که نیازهای آن‌ها را برآورده کند , توسعه دهید . با درک و اجرای بهترین روش‌های سئو متوجه رشد کسب‌وکار و تعامل بالاتر خواهید شد .
اگر سئو موضوعی است که شما به یادگیری بیشتر در مورد آن علاقه دارید , یک دوره بازاریابی دیجیتال به رهبری مربی می‌تواند شما را از طریق این اصول هدایت کند تا بتوانید آن‌ها را برای کسب‌وکار خود استفاده کنید - یا شغل جدیدی با این مهارت‌های مورد نیاز آغاز کنید.

سئو عالی سایت

سئو با کیفیت

سئو یا بهینه‌سازی موتور جستجو مجموعه‌ای از روش‌هایی است که هر سازنده محتوا می‌تواند برای کمک به رتبه‌بندی صفحات وب خاص در نتایج جستجو استفاده کند ( برای مثال , نزدیک کردن محتوا به بالای صفحه اول در هر سایت موتور جستجو , که کاربران در آن قرار دارند ) . این روش‌ها می‌توانند ترافیک بیشتری به وب سایت شما بیاورند که هم دید و هم درآمد شما را افزایش خواهد داد . با این حال , مهم است توجه داشته باشید که سئو کاری نیست که یک‌بار انجام دهید و فراموش کنید . سئو موثر باید به روش استاندارد چگونگی ایجاد محتوای جدید و به روز رسانی محتوای موجود برای کسب‌وکار خود تبدیل شود .
از آنجا که اکثر جستجوها از طریق گوگل انجام می‌شوند , سئو به شدت بر رتبه‌بندی نتایج جستجو تمرکز می‌کند . در واقع , بیش از ۹۵ درصد جستجوهای همراه با استفاده از گوگل از سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۱۹ انجام شد . در دنیای پر ارتباط امروز , بازدیدکنندگان وب سایت انتظار دارند که پاسخ‌هایی را که در چند نتیجه اول جستجو می‌کنند پیدا کنند . برای افزایش موثر ترافیک , صفحه وب شما باید در ده نتیجه بالا باشد - هر چه صفحه شما بیشتر ظاهر شود , احتمالا ً کلیک بیشتری خواهید داشت .
سئو همچنین شامل بهترین روش‌ها برای سرعت وب سایت , کپشن ها، عکس , پیوندها و تعامل با دیگران آنلاین است. با اینکه بسیاری از عوامل به بهینه‌سازی وب سایت می‌روند , این منابع بازاریابی دیجیتال رایگان می‌توانند فرآیند را ساده‌تر کنند .

سئو برای بهینه سازی وب سایت است

سئو برای بهینه‌سازی موتور جستجو می‌ایستد , به این معنی که محتوای وب سایت و تنظیمات فنی شما را بهینه‌سازی می‌کند تا گوگل ( به علاوه سایر موتورهای جستجو ) بتواند سینه‌خیز برود , شاخص و محتوای شما را برای رتبه‌بندی صفحات وب شما در نتایج جستجو درک کند . این استراتژی بازاریابی دیجیتال به شما کمک خواهد کرد تا دید سایت خود را افزایش دهید و احتمالا ً ترافیک جستجوی ارگانیک بیشتری داشته باشید.اگر مشتری یا مشتری بالقوه در جستجوی موضوعی مرتبط با محصولات یا خدمات شما باشد , شما می‌خواهید در بالای صفحه نتایج موتور جستجو در کنار رقبای خود باشید . اگر نیستید , یک کسب‌وکار دیگر ممکن است مشتری جدیدی به دست اورده باشد - یا یک مشتری را از دست داده‌اید .سئو به شما اجازه می‌دهد تا مشتری را از طریق فرآیند خرید هدایت کنید . سئو علاوه بر مشاهده و افزایش ترافیک وب سایت , به صدای معتبر شرکت شما در صنعت شما کمک می‌کند . و این مقام اعتماد به برند را می‌سازد که در نهایت وفاداری به برند می‌شود .

سئو

سئو فنی یا تکنیکال

سئو فنی به عناصر فنی پشت صحنه وب سایتی اشاره می‌کند که به موتورهای جستجو مانند گوگل اجازه می‌دهد تا به طور موثر سینه‌خیز بروند , شاخص و محتوای آن را درک کنند . بهینه‌سازی این عوامل فنی برای رتبه‌بندی به خوبی ارگانیک ضروری است .
برخی از عوامل مهم فنی سئو عبارتند از معماری سایت , سرعت وب سایت , بهینه‌سازی تلفن همراه , پیاده‌سازی مناسب نشانه‌گذاری , ساختارهای نشانی اینترنتی موثر , استفاده از متن و عناوین alt , متا داده و کد کلی html معنایی . این عناصر با هم به برقراری ارتباط و تمرکز موضوع برای موتورهای جستجو کمک می‌کنند . آن‌ها همچنین بر این تاثیر می‌گذارند که چقدر سریع و آسان می‌توانند هر صفحه سینه‌خیز بروند .
اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما بهترین تجارب فنی گوگل را دنبال می‌کند و عیب‌یابی هر موضوع crawling یا نمایه‌سازی گوگل را قادر می‌سازد صفحات شما را بخواند - و بهتر محتوای آن‌ها را درک کند . با این پایه فنی محکم , تلاش‌های دیگر سئو , مانند تحقیقات کلید واژه , ساختمان لینک و ایجاد محتوا , در راهنمایی رتبه‌بندی ارگانیک و ترافیک موثرتر خواهد شد .
یکی از پیشرفت‌های مهم در فن‌آوری سئو ظهور نمایه‌سازی اول تلفن همراه است . این روش به این معنی است که گوگل در ابتدا از نسخه موبایل محتوا در هنگام نمایه‌سازی و رتبه‌بندی استفاده میکند. بیشتر کاربران اینترنت از طریق دستگاه‌های تلفن همراه به وب دسترسی دارند و نمایه‌سازی اول موبایل این روند را با اطمینان از این که محتوای بهینه موبایل یک اولویت است , منعکس می‌کند. تطبیق با نمایه‌سازی اول موبایل تنها یک بهبود اختیاری نیست ; این یک جنبه اساسی از روش‌های جدید سئو است که با رفتار کاربر و الگوریتم‌های موتور جستجو همسو است.

سئو

نقش سئو در کسب و کار

نقش سئو در کسب و کار بسیار حساس و مهم است.زمانی که کسب‌وکار شما در نتایج جستجوی ارگانیک رتبه بالایی دارد , به این معنی است که شما یک منبع معتبر هستید که موتورهای جستجو برای این سوالات مرتبط هستند . ظاهر شدن در صفحه اول , به ویژه در سه نقطه برتر مورد نظر , کاربران اینترنت را به احتمال زیاد به برند شما اعتماد می‌کند , از سایت شما بازدید می‌کند و تبدیل می‌شود .
براساس گزارش موتور جستجو , گوگل معتبرترین منبع دیجیتال آمریکایی است . در نتیجه , آن‌ها اطمینان خواهند داشت که برند شما از طریق انتقال اعتماد پاسخی به سوال خود دارد - این مفهوم که قابلیت اعتماد یک نهاد می‌تواند از طریق تایید به دیگری منتقل شود .
سئو به کسب اطلاعات و ترافیک از طریق ارتباط به جای تبلیغات پرداخت‌شده کمک می‌کند . و مردم اغلب نتایج ارگانیک را قابل‌اعتمادتر می‌دانند . اگر پلت فرم شما چیزی را که کاربران شما به دنبال آن هستند فراهم می‌کند - چه در قالب اطلاعات , پاسخ به سوالات , محصولات و یا خدمات - پس شروع به ایجاد اعتماد به مشتریان خود می‌کنید .

سئو

سئو عامل ایجاد کیفیت بیشتر

یکی از مزایای اصلی سئو ایجاد کیفیت بیشتر برای کسب‌وکار شماست . وقتی افراد از کلمات کلیدی مرتبط برای جستجوی محصولات یا خدمات استفاده می‌کنند , نیت روشنی دارند و فعالانه به دنبال انواع محصولات / خدمات شرکت شما هستند .
سئو از پیش واجد شرایط و علاقه‌مند به سایت شما می‌آید . با بهینه‌سازی وب سایت و محتوای کلمات کلیدی مرتبط با پیشنهادها خود به آن‌ها کمک کنید . کیفیت بالا در بالای قیف احتمال بیشتری دارد که مشتریان را به سمت پایین خط هدایت کند.
علاوه بر سئو سنتی که از جستجوهای گسترده به اینجا می‌آید , سئو محلی می‌تواند از جستجوهای محلی جغرافیایی و مبتنی بر هدف , راهنمایی ایجاد کند . بهینه‌سازی وب سایت و پروفایل کسب‌وکار گوگل برای کلمات کلیدی با هدف محلی - مانند " سئوکار " یا " طراح سایت " - به شما کمک می‌کند تا چشم‌انداز کسب و کارها را در شهرها و شهرهای خاص جستجو کنید .

سئو

تفاوت سئو و تبلیغات کلیکی

جستجوی پرداخت‌شده و ارگانیک به دو روش اصلی اشاره دارد که وب سایت شما می‌تواند در نتایج موتور جستجو ظاهر شود . جستجوی پرداخت‌شده به معنای استفاده از دلار تبلیغات برای قرار دادن بیشتر در SERPs مربوطه است. این برنامه به بودجه تبلیغاتی مستمر نیاز دارد و برای تست تقاضا برای یک محصول یا پیشنهاد عالی است .
یک استراتژی جستجوی پرداخت‌شده مشترک , تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک ( PPC ) است . با PPC , شما بر روی کلمات کلیدی خاص مرتبط با کسب‌وکار خود پیشنهاد می‌دهید . وقتی افراد به دنبال این اصطلاحات می‌گردند , تبلیغات شما ممکن است در بالای صفحه نتایج ظاهر شود . شما فقط زمانی حقوق می‌دهید که کسی تبلیغ شما را کلیک کند نه فقط برای برداشت .
سایر مدل‌های جستجوی پرداخت‌شده شامل cpm ( هزینه در هزار ) هستند, زمانی که برای هر هزار برداشت , صرف‌نظر از کلیک پرداخت می‌کنید . تبلیغات تنها تماس گزینه دیگری هستند - این هدف برای هدایت تماس‌های تلفنی به جای ترافیک وب سایت با نشان دادن یک شماره‌تلفن قابل کلیک در نتایج جستجو است.
جستجوی آلی به طور طبیعی محتوای را براساس ارتباط , قدمت و بهترین روش‌های سئو رتبه‌بندی می‌کند.
سئو آلی برای ساخت رتبه‌بندی از طریق محتوا , backlinks و بهینه‌سازی فنی زمان می‌برد . هدف از جستجوی ارگانیک رتبه‌بندی کلمات کلیدی با ارزش بدون هزینه کردن دلار است . نتایج جستجو نه تنها شامل bluelinks آلی اصلی , بلکه دیگر قالب‌های آلی مانند تصاویر , ویدیوها , snippets برجسته , افراد نیز سوالات و پانل‌های دانش هستند .
جستجوی پرداخت‌شده و ارگانیک هر دو نقش حیاتی در استراتژی بازاریابی دیجیتال دارند . به عنوان مثال , PPC به سرعت ترافیک , آزمون‌های کلیدی را هدایت می‌کند و می‌تواند مکمل تلاش‌های آلی سئو باشد.

تعریف سئو چیست؟

تعریف سئو چیست؟سئو مخفف " بهینه‌سازی موتور جستجو " است , اما برای پاسخ کامل به سوال شما , معنای ساده سئو در بازاریابی کسب‌وکار شما فرآیند بهبود وب سایت شما است تا موتورهای جستجو مانند گوگل بتوانند نتایج کسب‌وکار شما را در کاربران نشان دهند .
سئو وب سایت شامل بهینه‌سازی فنی و همچنین تحقیق در مورد کلمات کلیدی , اجرای آن کلمات کلیدی در سایت شما , و بهبود مستمر محتوای شما برای پیدا کردن آن برای مردم است . اگر هنوز پیچیده به نظر برسد , مشکلی نیست . راهی آسان‌تر برای مدیریت تلاش‌های سئو وجود دارد .
لازم است بدانید وب سایت شما از نظر سئو چگونه کار می‌کند قبل از اینکه بتوانید بفهمید چگونه آن را بهبود بخشید . شما باید سایت خود را به طور دوره‌ای با یک ابزار سئو اسکن کنید تا پیشرفت خود را در طول زمان ردیابی کرده و وب سایت خود را در نتایج جستجو به شدت رتبه‌بندی کنید . برخی از مهم‌ترین چیزهایی که می‌خواهید ببینید عبارتند از :
سرعت . آیا سایت شما به سرعت بار می‌کند , یا بازدیدکنندگان باید منتظر بمانند در حالی که محتوا به آرامی پایین می‌آید ؟
آیا وب سایت شما روی دستگاه‌های موبایل خوب به نظر می‌رسد و عمل می‌کند؟ بیشتر مردم از دستگاه‌های تلفن همراه برای مرور اینترنت استفاده می‌کنند .
صفحات خطا و پیوندهای شکسته . وقتی روی لینک کلیک می‌کنید و به صفحه " خطای ۴۰۴ " بدنام ضربه می‌زنید , این کار را ناامید نمی‌کنید ؟ مشتریان شما هم همین طور موتورهای جستجو .
امنیت . آیا سایت شما امن است ؟ آیا گواهی ssl معتبری از تامین‌کننده حوزه دارید ؟
عناوین صفحه . آیا هر صفحه وب یک عنوان واضح و مختصر دارد ؟ آیا عناوین تکراری وجود دارند که می‌توانند در نتایج جستجو با یکدیگر رقابت کنند ؟
بهینه‌سازی کلید واژه . کلمات کلیدی کلماتی هستند که شما می‌خواهید برای زمانی که کسی آن‌ها را در موتور جستجو تایپ می‌کند رتبه‌بندی کنید . مهم است که محتوای خود را حول این کلمات بسازید . آن‌ها باید در سرتاسر سایت شما حضور داشته باشند .

تعریف سئو

سئو عامل افزایش ترافیک وب سایت است

سئو موثر میزان ترافیک را به وب سایت شما افزایش می‌دهد که به افزایش تعداد راهنمایی نیز کمک می‌کند . این بدان معناست که کیفیت ترافیک شما در کل بهتر است .
رتبه‌بندی خوب موتورهای جستجو اعتماد ضمنی میان مصرف کنندگان ایجاد می‌کند . اگر موتورهای جستجو به شما اعتماد دارند , باید یک شرکت ایمن برای تجارت با شما باشید . سئو به ساخت موثرتر برند شما کمک می‌کند . رتبه‌بندی خوب در موتورهای جستجو به این معنی است که برند شما در معرض قرار گرفتن بیشتر با مصرف کنندگان قرار دارد , بنابراین آگاهی از برند را بهبود می‌بخشد .
هزینه‌های خرید مشتری را پایین نگه می‌دارد . زمانی که شما برای کلمات کلیدی مورد نظر خود خوب رتبه‌بندی می‌کنید , ترافیک سئو آزاد است . سئو یک جریان گرم ثابت ارائه می‌دهد , اگر قرمز نباشد , چشم اندازه‌ای و آن‌ها را مستقیما ً به وب سایت شما تحویل می‌دهد .
ابزارهایی را که برای اندازه‌گیری موفقیت خود نیاز دارید به شما می‌دهد . تعداد کمی از استراتژی‌های بازاریابی و تبلیغات می‌توانند با سئو برای ارائه آمار به دقیقه مرتبط با اثربخشی و roi مطابقت داشته باشند . شما خواهید دید که کدام کلمات کلیدی بهترین نتایج را ارائه می‌دهند و در کجا استراتژی شما نیازمند اصلاحاتی است .
فرصت‌هایی را برای هدف قرار دادن مخاطبان محلی برای افزایش تعامل , ترافیک , فروش و تجربه مشتری ارائه می‌دهد.

نقش لینک در سئو

لینک سازی و بک لینک یکی از عناصر مهم سئو است.بهینه‌سازی موتور جستجو نیز می‌تواند از وب سایت شما خارج شود. الگوریتم‌های موتور جستجو اغلب به وب سایت‌های دیگر نگاه می‌کنند تا اطلاعات کسب‌وکار شما را بررسی کنند و مشخص کنند که سایت شما چقدر قابل‌اعتماد است .
یک راه برای بهبود رتبه خارج از سایت , ادعا کردن صفحه تجاری است . شما می‌توانید اطلاعات کسب‌وکار خود از جمله نام کسب‌وکار , آدرس و شماره‌تلفن خود را به روز کنید تا مطمئن شوید که با اطلاعات سایت شما مطابقت دارد . به روز رسانی اطلاعات خود در سایر شاخه‌های کسب‌وکار می‌تواند به موتورهای جستجو سیگنال بیشتری بدهد که سایت شما می‌تواند به آن‌ها اعتماد کند .
ساختمان لینک تکنیک دیگر سئو است که می‌تواند رتبه‌بندی شما را بهبود بخشد و ترافیک ارگانیک را افزایش دهد . ساخت لینک شامل گرفتن وب سایت‌های دیگر برای ارتباط با سایت شما است. زمانی که سایت‌های معتبر به شما مراجعه می‌کنند ( شاید با ارسال مهمان در وبلاگ آن‌ها ) , موتورهای جستجو به احتمال زیاد شما را به عنوان یک منبع قابل‌اعتماد می‌بینند که میتواند به رتبه‌بندی صفحات وب شما کمک کند . از ابزارهایی مانند checker حوزه Moz برای سنجش اعتبار یک وب سایت استفاده کنید .

سئو وب سایت خود را کنترل کنیم

لازم است بدانید وب سایت شما از نظر سئو چگونه کار می‌کند قبل از اینکه بتوانید بفهمید چگونه آن را بهبود بخشید . شما باید سایت خود را به طور دوره‌ای با یک ابزار سئو اسکن کنید تا پیشرفت خود را در طول زمان ردیابی کرده و وب سایت خود را در نتایج جستجو به شدت رتبه‌بندی کنید . برخی از مهم‌ترین چیزهایی که می‌خواهید ببینید عبارتند از :
سرعت . آیا سایت شما به سرعت بار می‌کند , یا بازدیدکنندگان باید منتظر بمانند در حالی که محتوا به آرامی پایین می‌آید ؟
موبایل . آیا وب سایت شما روی دستگاه‌های موبایل خوب به نظر می‌رسد و عمل می‌کند؟ بیشتر مردم از دستگاه‌های تلفن همراه برای مرور اینترنت استفاده می‌کنند .
صفحات خطا و پیوندهای شکسته . وقتی روی لینک کلیک می‌کنید و به صفحه " خطای ۴۰۴ " بدنام ضربه می‌زنید , این کار را ناامید نمی‌کنید ؟ مشتریان شما هم همین طور موتورهای جستجو .
امنیت . آیا سایت شما امن است ؟ آیا گواهی ssl معتبری از تامین‌کننده حوزه دارید ؟
عناوین صفحه . آیا هر صفحه وب یک عنوان واضح و مختصر دارد ؟ آیا عناوین تکراری وجود دارند که می‌توانند در نتایج جستجو با یکدیگر رقابت کنند ؟
بهینه‌سازی کلید واژه . کلمات کلیدی کلماتی هستند که شما می‌خواهید برای زمانی که کسی آن‌ها را در موتور جستجو تایپ می‌کند رتبه‌بندی کنید . مهم است که محتوای خود را حول این کلمات بسازید . آن‌ها باید در سرتاسر سایت شما حضور داشته باشند , اما مهم‌تر از همه , در عناوین متا توصیف صفحه و برچسب‌های alt ( توضیحات تصویر ) نمایش داده شوند .

هدف سئو

هدف سئو چیست؟

هدف اصلی سئو این است که درک محتوای یک وب سایت را برای موتورهای جستجو آسان‌تر کند و به مطابقت با محتوای جستجوهای کاربر مربوطه کمک کند. این کار با بهینه‌سازی عناصر روی صفحه مانند عناوین , عناوین , و محتوا , و همچنین عناصر خارج از صفحه مانند بک لینک ها و سیگنال‌های رسانه‌های اجتماعی انجام می‌شود.
سئو برای کسب و کارها و سازمان‌هایی که به موتورهای جستجو به عنوان منبع اولیه ترافیک وب سایت تکیه می‌کنند مهم است . با بهبود رتبه‌بندی آن‌ها در نتایج جستجو , آن‌ها می‌توانند ترافیک هدفمند بیشتری را به وب سایت خود جذب کنند و به طور بالقوه منجر به افزایش , تبدیل و درآمد شوند.
سئو یک میدان پیچیده و در حال تکامل است و موتورهای جستجو دائما ً الگوریتم‌های خود را به روز می‌کنند تا مرتبط‌ترین و بالاترین نتایج جستجو برای کاربران را فراهم کنند. در نتیجه , به تلاش و نگهداری مداوم نیاز دارد تا اطمینان حاصل شود که یک وب سایت در طول زمان برای موتورهای جستجو بهینه باقی می‌ماند .

سئو چگونه کار میکند

سئو چگونه کار میکند

سئو مخفف search engine optimization بهینه‌سازی موتور جستجو ( seo ) است و فرآیند بهبود دید وب سایت شما در نتایج جستجوی آلی در گوگل , بینگ و دیگر موتورهای جستجو است . سئو شامل جستجوی جستجو , ایجاد محتوای مفید و بهینه‌سازی تجربه کاربر برای بهبود رتبه‌بندی جستجوی ارگانیک است.
بهینه‌سازی موتور جستجو بر بهبود یک وب سایت و محتوای آن تمرکز دارد , در حالی که تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک بر بهبود تبلیغات تبلیغاتی و تبلیغات آن تمرکز دارد . هر دو seo و PPC هر دو در نتایج جستجو ظاهر می‌شوند , با قرارگیری آن‌ها در بخش‌های پرداخت‌شده و ارگانیک نتایج جستجو بسته به عوامل متعدد .
درک تعریف سئو تنها آغاز درک چگونگی کار آن است . ابتدا باید یاد بگیرید که موتورهای جستجو چگونه کار می‌کنند , چون الگوریتم‌های پیشرفته آن‌ها نتایج جستجو را قدرت می‌دهند و مشخص می‌کنند که وب سایت‌ها در نتایج جستجو کجا ظاهر می‌شوند .

تعریف سئو

سئو سایت شما را قابل مشاهده میکند

سئو با ایجاد تغییرات خاصی در طراحی و محتوای وب سایت شما کار می‌کند که سایت شما را برای موتور جستجو جذاب‌تر می‌کند .
با ایجاد مطالب جذاب و موثر سئو , می‌توانید شانس خود برای ایجاد ترافیک هدفمند وب سایت ارگانیک را افزایش دهید .
با دادن تعریف سئو به وب سایت خود , اطمینان حاصل می‌کنید که محتوای دیجیتالی شما به راحتی پیدا و مشاهده می‌شود .
سئو با ایجاد تغییرات خاصی در طراحی و محتوای وب سایت شما کار می‌کند که سایت شما را برای موتور جستجو جذاب‌تر می‌کند .
شما این کار را به امید این انجام می‌دهید که موتور جستجو وب سایت شما را در نتیجه بالای صفحه نتایج موتور جستجو نمایش دهد .
همانطور که گفتیم , الگوریتم گوگل به صدها عامل رتبه‌بندی در هنگام تصمیم‌گیری در مورد اینکه کدام وب سایت‌ها در نتایج جستجو حضور داشته باشند و به چه ترتیب نگاه می‌کند.
تغییر وب سایت شما برای هر یک از آن‌ها غیر ممکن است , اما چندین روش عالی وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها پیروی کنید .
برای کسب و کارهایی که تازه شروع به ساخت وب سایت خود می‌کنند , صفحات محصول خود را ایجاد می‌کنند , یا در حال طراحی مجدد وب سایت هستند.

تعریف سئو

سئو به افزایش دید کمک میکند

شاید مهم‌تر از همه , سئو به افزایش دید سایت شما در موتورهای جستجو کمک می‌کند که در آن افراد به دنبال راه‌حل‌هایی می‌گردند . مهم نیست که چه می‌فروشید , یا حتی اگر عمده‌فروش باشید . مشتریانی که به دنبال چیزی برای حل مشکلاتشان هستند , معمولا ً قبل از انجام هر کار دیگری به موتورهای جستجو می‌روند . این درست است که آیا درباره یک جفت کفش جدید , یک یخچال , یا یک قطعه تجهیزات کارخانه صحبت می‌کنید .
سئو چطور دید شما را افزایش می‌دهد ؟ با پیدا کردن وب سایت برای مردم آسان‌تر می‌شود. برای مثال , یک کلید واژه در مورد کفش‌های دویدن مردان موتورهای جستجو را که وب سایت شما می‌فروشد یا درباره کفش بحث می‌کند , هشدار می‌دهد . سپس , آن‌ها سایت شما را شاخص خواهند کرد و آن را در جستجوهای موتور جستجو در زمان رسیدن نمایش خواهند داد. آن‌ها این کار را انجام می‌دهند چون موتورهای جستجو در کسب‌وکار تحویل مرتبط‌ترین مطالب به هر پرس و جوی جستجو منحصر به فرد هستند .

سئو چیست

سئو برای تجارت کوچک مفید است

سئو می‌تواند به کسب‌وکار شما کمک کند تا قدرت , ترافیک و راهنمایی مخاطبین هدف شما را بدون خرج کردن یک ده سنتی روی تبلیغات پرداخت‌شده به عنوان کلمات کلیدی محلی و بلند دم به حداقل برساند , در حالی که بر روی مشتریان ایده‌آل شما تمرکز می‌کند که حضور آنلاین شما را در جستجوی آنلاین می‌کنند . دریافت اطلاعات , یافتن راه‌حل‌ها و کشف برندها به آسانی ورود به یک عبارت جستجو در جستجوی گوگل است .
بهینه‌سازی موتور جستجو ( سئو ) تمرین ترافیک وب سایت ساختمان با بهبود رتبه‌بندی موتور جستجو است که راه خوبی برای کشف برند شما است .
اما چرا سئو دقیقا ً مهم است ؟ سئو مهم است چون به شما کمک می‌کند به عنوان یک متخصص در زمینه خود ایجاد کنید و ترافیک را به وب سایت خود هدایت کنید , در حالی که به شما کمک می‌کند تا تجارت خود را به صورت رایگان ارتقا دهید .
چرا سئو برای تجارت‌های کوچک مهم است؟
اگر درباره اهمیت سئو مطمئن نیستید , تنها نیستید . تنها ۳۶ % از تجارت‌های کوچک در واقع یک استراتژی سئو دارند . با این حال , سرمایه‌گذاری در بهینه‌سازی موتور جستجو می‌تواند برای کمک به ایجاد اعتماد کسب‌وکار , ایجاد رهبری و بهبود بازده سرمایه‌گذاری شما ارزشمند باشد . ساده و ساده , سئو کار می‌کند .

تعریف سئو

کمک سئو به کسب رتبه

الگوریتم‌های جدید موتورهای جستجو در رتبه‌بندی مرتبط‌ترین صفحات وب برای کاربران براساس اصطلاحات جستجو که در موتور جستجو وارد می‌کنند , بسیار ماهر هستند . اگر وب سایت شما رتبه بالایی دارد , حس اعتماد و اعتبار را منتقل می‌کند , حتی اگر خریداران قبلا ً نام تجاری شما را نشنیده باشند . استفاده از سئو برای رتبه‌بندی برند تان در صفحات نتایج موتور جستجو مرتبط ( SERPs ) می‌تواند به مخاطبین شما به عنوان یک مرجع در حوزه شما کمک کند . به عنوان یک رهبر صنعت , شما می‌توانید به راحتی بازدیدکنندگان وب سایت خود را متقاعد کنید که به مشتریان یا پیشرو تبدیل شوند . با یک استراتژی بازاریابی برند سازگار , می‌توانید وفاداری مشتری را افزایش داده و ارزش نام تجاری خود را افزایش دهید . علاوه بر این , با تکنیک‌های درست سئو , شما می‌توانید از رقبای خود بالاتر بروید و قبل از اینکه جستجوگران حتی برند دیگری را در نظر بگیرند , یک کلیک ( و یک سرنخ ) کسب کنید .

یک نتیجه کلی از سئو

سئو برای مبتدیان فرآیند بهینه‌سازی موتور جستجو بسیار پیچیده‌تر از آنچه تعریف ساده دلالت دارد . قطعات متحرک زیادی وجود دارند که به بهینه‌سازی وب سایت‌ها می‌روند تا در نتایج جستجو به خوبی رتبه‌بندی شوند . علاوه بر این , هر موتور جستجو الگوریتم ‌های منحصر به فرد خود را برای بررسی دارد .
یک تاجر بااعتماد به نفس موفق که به تصمیم‌گیری فکر می‌کند , در مقابل دیوار پر از نمودارهای دایره‌ای گراف و مفهوم محاسبات ایستاده در حالی که موتورهای جستجوی متعددی وجود دارد , سه موتور جستجوی اصلی ایالات‌متحده برای تمرکز بر روی موارد زیر هستند :
گوگل ،یاهو و بینگ
بینگ اگر کسب‌وکار شما نیز در چین کار می‌کند , باید بهینه‌سازی برای Baidu را نیز در نظر بگیرید . اگر این مورد نیست , کسب‌وکار شما باید این سه موتور جستجو را در ایالات‌متحده به طور خاص اولویت‌بندی کند , باید توجه ویژه‌ای به گوگل مبذول شود , که درصد از بازار جهانی را در هنگام جستجوی نتایج موتور جستجو می‌کند . این کار آسان نخواهد بود , بسیاری از کسب و کارها برای رسیدن به اولین صفحه نتایج جستجو رقابت می‌کنند , و اجازه دهید تنها نتیجه شماره یک مورد جستجو باشد . بهینه‌سازی موتور جستجو یک ابزار ضروری است که اگر می‌خواهید در صفحه اول رقابت کنید از آن استفاده می‌کنید .
مهم‌ترین چیز برای کسب و کاره‌ای جدید سئو به یاد آوردن این است که این یک ماراتن است نه یک سرعت . شما احتمالا ً آن را به بالاترین رتبه , یا حتی در صفحه اول در یک روز , هفته , یا شاید حتی ماه تبدیل نخواهید کرد.
این فرآیندی است که برای همه کسب و کارها زمان می‌برد تا نتایج واقعی را تجربه کنند. پس صبور باش . پادشاه ارزش انتظار را دارد .
سفر به بالا دقیقا ً آسان نیست . احتمالا به همین دلیل است که یک صنعت کامل برای کمک به کسب و کاره‌ای با اندازه‌های مختلف اختصاص‌داده شده‌است. همه چیز در مورد دانستن تاکتیک‌های درست است , از جمله انتخاب بهترین کلمات کلیدی برای هدف , نوشتن متا توصیف برای صفحات وب سایت و غیره . علاوه بر این , داشتن یک شریک آژانس بازاریابی دیجیتال که متخصص بهینه‌سازی موتور جستجو است نیز می‌تواند به شما کمک کند تا از مشکلات احتمالی در سفر سئو دوری کنید . این ممکن است بهترین گزینه شما برای کمک به جلوگیری از اجرای تکنیک‌های " سئو کلاه سیاه " باشد , که این روش حرکت در مقابل دستورالعمل‌های موتور جستجو است , اما هنوز هم رتبه کلی وب سایت شما را افزایش می‌دهد . آسان است که در فرآیند جذب الگوریتم‌های موتور جستجو گرفتار شویم . اما اگر تمرکز ما تنها بر روی گرفتن در صفحه اول است , و تجربه بهتر کاربر را فراهم نکنید . خواهید دید که رتبه‌بندی کلی شما در نتیجه آسیب خواهد دید . برای اجتناب از افتادن در این تله مشترک , برخی تاکتیک‌های کلیدی وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید :
صفحات خود را برای افراد واقعی طراحی کنید که اطلاعات شما را بخوانند و به طور ایده‌آل محصولات خود را خریداری کنند .
با مخاطبین خود صادق باشید . نقش موتور جستجو ارائه اطلاعات قابل‌اعتماد و قابل‌اعتماد برای کاربران وب است . اطلاعات و اقدامات فریبنده با رتبه‌بندی بالا پاداش نخواهند گرفت .
وب سایت خود را مفید , آموزنده , ارزشمند و جذاب کنید . بیشتر از همه , آن را منحصر به فرد کنید . این به معنای محتوا و طراحی منحصر به فرد است.
روی ایجاد ارتباط با مخاطبین خود کار کنید . مهم‌تر از همیشه است . علاوه بر این , موتورهای جستجو مخاطبان را دوست دارند و وب سایت‌هایی را پاداش می‌دهند که این نوع پاسخ را با رتبه‌بندی بالاتر می‌سازند .
سپس , پیچ و مهره برای رتبه‌بندی وب سایت وجود دارد . گذشته از استراتژی‌های عمیق , کارهایی وجود دارد که شما می‌توانید انجام دهید که نیاز به هزینه و زمان زیادی ندارند .
ایجاد وب سایت‌های دوست‌دار موبایل . مخاطبان تلفن همراه با جست و جوی و باند در حال افزایش هستند و وب سایت‌ها باید صفحه‌های کوچک‌تر را جای دهند .
کلمات کلیدی تحقیق به دقت تحقیقات کلیدی شاید بزرگ‌ترین اولویت شما برای سئو باشد . کلید انتخاب کلمات کلیدی مرتبط برای صنعت شما است که دارای حجم جستجوی ماهانه بالا و امتیاز دشواری سئو پایین است . ابزارهای تحقیق کلید واژه آنلاین بزرگ‌ترین دارایی شما هستند.
ارائه محتوای استثنایی . محتوا پادشاه جهان آنلاین باقی می‌ماند و به شکل‌های مختلفی از جمله صوت , ویدیو و محتوای نوشتاری می‌آید . با گنجاندن محتوای مناسب در سایت شما که آموزنده , قابل‌اعتماد و منحصر به فرد است می‌توانید موتور جستجو را دوست داشته باشید . بهینه‌سازی محلی . این امر به ویژه برای افرادی ضروری است که در فروشگاه‌ها و مغازه‌های آجری و ملات حضور دارند . بسیاری از مردم می‌خواهند با تجارت‌های محلی کار کنند. به آن‌ها فرصت دهید تا این کار را بکنند و مطمئن شوید که می‌توانند شما را در وب پیدا کنند .
backlinks با کیفیت بالا به وب سایت خود بسازید . از تمرین " کلاه سیاه " اجتناب کنید که به دنبال out با کیفیت پایین یا backlinks با حجم زیاد باشد که می‌تواند شما را در آب‌گرم با موتورهای جستجوی اصلی قرار دهد .
به طور مداوم محتوای وب سایت خود را به روز رسانی کنید . پست‌های بلاگ منظم , اعلامیه‌های محصول , پیشنهادهای ویژه را بیشتر منتشر کنید.
درگیر شدن در سئو در صفحه موثر یک فرآیند بلند مدت است که باید مدت‌ها پس از اینکه به بالا صعود کردید ادامه یابد . حداقل , این موردی است که شما می‌خواهید وضعیت خود را به عنوان دارنده نقطه بالا حفظ کنید . به یاد داشته باشید - پاداش رتبه‌بندی خوب موتورهای جستجو به خوبی ارزش زمان و توجه لازم برای رسیدن به آنجا را دارد . اما اگر زمان و منابع شما بسیار محدود هستند , کار کردن با یک شرکت بازاریابی دیجیتال با کیفیت را که متخصص سئو است برای کمک به شما برای رسیدن به اهداف خود در نظر بگیرید .
بهینه‌سازی موتور جستجو ( سئو ) تنها یکی از قطعه‌های پازل است که وب سایت شما را در ایجاد و تقویت فروش موفق می‌کند .

سئو برای برندها مهم است

سئو برای برندها مهم است چون این روش بسیار موثری برای بهبود دید برند شما از طریق جستجو , ترافیک بیشتر به وب سایت شما , ایجاد برند به عنوان یک مرجع قابل‌اعتماد در صنعت شما , رشد پایدار و مطمئن کسب‌وکار شما است . این است که چگونه هر یک از این عوامل به اهمیت سئو برای برند شما کمک می‌کنند .
مشاهده و رتبه‌بندی در هنگام جستجوی یک سرویس یا محصول آنلاین , کاربران احتمالا ً یکی از پنج پیشنهاد برتر را انتخاب می‌کنند که موتور جستجو آن‌ها را نشان می‌دهد . به هر حال , در حالی که گوگل ممکن است هزاران نتیجه جستجو برای هر عبارت داده‌شده را برگرداند , اکثریت قریب به اتفاق جستجوگران هرگز آن را از صفحه اول رد نمی‌کنند و بیش از ۲۵ % از مردم بر روی اولین نتیجه جستجو که می‌بینند کلیک می‌کنند . سئو به شما کمک می‌کند تا نتایج جستجو را بالاتر ببرید و دید بیشتری را به صورت آنلاین دریافت کنید , و مشتریان احتمالی را بیشتر به سایت خود فشار دهید و تبدیل کنید .
حتی اگر کاربران هم اکنون بازدید نکنند و تبدیل نشوند , به سادگی پر کردن در رتبه‌بندی کاربران را با برند شما آشنا خواهد کرد . در آینده , آن‌ها احتمال بیشتری دارند که نام تجاری شما را به یاد بیاورند , زمانی که به محصولات و خدمات مرتبط علاقمند هستند و ممکن است مستقیما ً به دنبال شما بگردند .
ترافیک وب برای اینکه آن را به سادگی بیان کنید - اگر مشتریان بالقوه نتوانند وب سایت شما را پیدا کنند , شما در فرصت‌های فروش از دست خواهید داد . سئو ترافیک موتور جستجوی ارگانیک شما را افزایش می‌دهد و به نوبه خود تعداد بازدید کنندگان وب سایت شما را هر روز افزایش می‌دهد . این امر به طور مستقیم با افزایش فروش مرتبط است - چون افراد مرتبط بیشتر سایت شما را می‌بینند , شانس بیشتری برای فروش به آن‌ها دارید .
هر چه سایت شما بهتر بهینه شود , بیشتر در موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ ظاهر خواهید شد . در حالی که رتبه‌بندی بالاتر در گوگل به دلیل افزایش دید , برای همه برندها جذاب است , مزیت ثانویه این است که اعتماد شما به مشتریان احتمالی است . کاربران تمایل دارند توصیه‌هایی را که یک موتور جستجو تولید می‌کند , به تعویق بیندازند , بنابراین داشتن موقعیت بالاتر برای کلمات کلیدی که یک کاربر در جستجوی آن است , محصول یا سرویس شما را به صورت قابل‌اعتماد در ذهن کاربر خشک می‌کند .
تجربه کاربر یک وب سایت خوب بهینه , به وضوح نشان می‌دهد که چه محصول یا سرویس ارائه می‌شود , نشان می‌دهد که چگونه آن را به دست آورد و به هر سوالی که پیرامون آن است پاسخ می‌دهد . تجربه کاربر یک فاکتور مهم رتبه‌بندی برای گوگل است . این به این معنی است که با فراهم کردن سایت برای درخواست موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ , شما نیز آن را برای تجربه کاربر آماده می‌کنید . این بدان معناست که موتورهای جستجو و کاربران می‌توانند به راحتی اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنند . از سوی دیگر , اگر یک کاربر برای هدایت سایت شما تلاش کند , احتمال آن وجود دارد که موتورهای جستجو نیز وجود داشته باشند .
رشد بدون شک در مورد آن - سئو اهمیت زیادی برای رشد برند شما دارد . همانطور که در بالا ذکر شد , هر چه شما در یک موتور جستجو برای انواع کلمات کلیدی با حجم بالا رتبه بیشتری داشته باشید , ترافیک وب ارگانیک سایت شما دریافت خواهد کرد . به همین سادگی است .
وب سایتی که به خوبی بهینه شده‌است , به احتمال زیاد مشتریان بیشتری به دست خواهد آورد و به دلیل افزایش تولید سرب فروش بیشتری خواهد داشت. همچنین احتمال بیشتری وجود دارد که افراد برند شما را در سایر سکوهای اجتماعی مانند فیس بوک یا اینستاگرام به هنگام پیدا کردن وب سایت شما از طریق موتور جستجو به اشتراک بگذارند .

اجزای مهم سئو

به همین شکل که سخت است اهمیت سئو را برای برند خود نادیده بگیرید , اغراق درباره اهمیت کلیدواژه که در زمان موفقیت تلاش‌های سئو انتخاب می‌کنید نیز دشوار است .انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای وب سایت و محتوای شما تحقیقات سخت گیرانه ای را می‌طلبد , و مهم است که هدف از آن نقطه شیرین ارتباط بالا + حجم بالا + دشواری دست‌یافتنی باشد . در تلاش تغییر , ما یک پلت فرم کامل به بسته seo ارائه می‌کنیم که به تحقیقات گسترده کلیدی تکیه می‌کند تا مطمئن شوید زبان مورد استفاده در سایت شما شامل کلمات کلیدی با حجم بالا مرتبط با صنعت شما است , وب سایت جدید تان را به یک نیروگاه تولید کننده برای برند تبدیل می‌کند.

ساختار اتصال خوب برای هر دو تجربه کاربر و سئو مهم است ( که همانطور که در بالا پوشش داده شد , ارتباط نزدیکی با هم دارند ) . وقتی شما از یک صفحه به صفحه دیگر در سایت خود لینک می‌دهید که محتوای مرتبط و مرتبط دارد , پیدا کردن آنچه که آن‌ها نیاز دارند را برای کاربران آسان‌تر می‌کنید . وقتی گوگل صفحات شما را می‌خزد , لینک‌های مختلفی را که در محتوای خود دارید نیز دنبال می‌کند . این لینک‌های داخلی به گوگل کمک می‌کنند تا به راحتی سایت شما را هدایت کند و لینک‌های بین صفحات به گسترش عشق سئو در کل وب سایت شما کمک می‌کنند , بنابراین صحبت کنید .
از سوی دیگر لینک‌های خارجی همگی در مورد نشان دادن قدرت هستند . اعتماد یک عامل مهم برای گوگل است و گوگل سایت‌ها را زمانی که به سایت‌های معتبر دیگر متصل می‌شوند , قابل‌اعتمادتر می‌داند . در حالی که گرفتن وب سایت‌های دیگر برای ارتباط با خودتان یک فرآیند مشارکت بیشتر است, از جمله ارتباط با دیگر سایت‌ها ( به طور ایده‌آل رقبای شما نیستند ! برای سئو هم بسیار مفید است !

گوگل بیشتر از کلماتی که برای تعیین ارتباط یک صفحه برای جستجوی هر کاربر می‌بینید به آن نگاه می‌کند . علاوه بر چیزهایی مانند نام‌های متا و سئو که در صفحه واقعی وب سایت شما نمایش داده نمی‌شوند , گوگل نیز چیزهایی مانند متن alt تصویر را در نظر می‌گیرد .
مشخصه alt یک تصویر متنی مرتبط با تصویر است که محتوای خود تصویر را توصیف می‌کند . این کار دو هدف اصلی را ارائه می‌دهد : اگر یک تصویر مهم در سایت شما بار نکند , متن به کاربر خواهد گفت که چه چیزی باید به عنوان یک تغییر پذیر وجود داشته باشد ( در نتیجه , " متن alt " ) . علاوه بر این , اگر یک کاربر دچار اختلال بینایی در حال لغزش در سایت شما باشد , خواننده صفحه قادر خواهد بود متن alt را بخواند تا تصویر را به جای آن توصیف کند.
در اینجا بین بهینه‌سازی متن alt برای گوگل و بهبود دسترسی و تجربه کاربر تعادل مهمی وجود دارد. HubSpot یک مقاله عالی در مورد نحوه نوشتن متن alt خوب دارد . به طور کلی , یک قانون شست شامل کلیدواژه شما در متن alt است اگر بتواند به طور منطقی به محتوای تصویر متصل شود .

محتوای اصلی و کار سئو در دست ; با ایجاد محتوای مفید برای بازدیدکنندگان , از جمله متن , تصاویر و ویدیو , سایت شما در نتایج جستجو بهتر رتبه‌بندی خواهد شد . اما سئو می‌تواند از تلاش‌های بازاریابی محتوای شما نیز حمایت کند. دقت کنید که محتوای شما کیفیت بالایی داشته باشد و برای کلمات کلیدی که می‌خواهید برای آن‌ها رتبه‌بندی کنید بهینه شود , و از آنجا که موتورهای جستجو مانند تازگی , محتوای خود را به طور منظم به روز رسانی کنید .رقبای شما احتمالا ً در سئو سرمایه‌گذاری خواهند کرد , که به این معنی است که شما هم باید این کار را بکنید . آن‌هایی که به شدت در سئو سرمایه‌گذاری می‌کنند اغلب رقابت را در نتایج موتور جستجو outrank و سهم بازار بدست می‌آورند . اگر به این نتیجه در صفحه اول جستجوی گوگل توجه کنید که بیش از ۹۰ % ترافیک دارد , نمی‌توانید آنجا باشید , به خصوص اگر رقبای شما باشند . با شناسایی رقبای خود , بررسی نقاط قوت و ضعف آن‌ها و ایجاد و مدیریت شهرت آنلاین خود شروع کنید . سپس مطمئن شوید که سایت شما سریع بار می‌کند و با موبایل سازگار است , بهترین محتوا را ممکن می‌سازد , و بر ارائه بهترین تجربه کاربر تمرکز کنید .

در حالی که بسیاری از مبارزات بازاریابی تمایل دارند بر روی مخاطبان هدف تعریف‌شده تمرکز کنند , سئو می‌تواند به شما کمک کند تا هر کسی را با قصد در یک نقطه معین در زمان جذب کنید , مهم نیست که چه مرحله‌ای از قیف خرید که در آن هستند . اگر کلمات کلیدی را به جای جمعیت‌شناسی که ممکن است با تبلیغات PPC یا اجتماعی داشته باشید هدف قرار دهید , می‌توانید چشم‌انداز بیشتری را جذب کنید که ممکن است به انجام کسب‌وکار با شما علاقمند باشد .لیستی از کلمات کلیدی ایجاد کنید که می‌خواهید برای آن رتبه دهید . سپس از ابزارهای تحقیق کلید واژه برای گسترش آن استفاده کنید. در نهایت , از تحقیق رقابتی برای اصلاح لیست خود با شناسایی اینکه رقبای شما چه کسانی هستند , کلمات کلیدی که برای آن‌ها رتبه‌بندی می‌شوند و در کجا دارای backlinks هستند , استفاده کنید و از این اطلاعات برای ایجاد استراتژی سئو بهتر استفاده کنید .سئو قصد دارد موتور جستجوی سایت شما را دوستانه کند اما می‌تواند تجربه مشتری را در هنگام بازدید از وب سایت بهبود بخشد . اگر این کار را برای تولید محتوای مفید و با کیفیت بالا قرار دهید , سایت خود را سریع‌تر و بیشتر کنید , backlinks اضافه کنید و هر صفحه را ارتقا دهید , معمولا ً یک وب سایت عالی به همراه یک وب سایت بهینه برای موتورهای جستجو دریافت می‌کنید . عواملی که قابلیت استفاده را بهبود می‌بخشند شامل ساختار و ناوبری قوی سایت هستند که هر دوی آن‌ها عواملی در چگونگی رتبه‌بندی موتورهای جستجو از یک سایت هستند .

سئو وب سایت را درک کنیم

برای درک اینکه سئو چیست , لازم است بدانید موتورهای جستجو مانند گوگل , بینگ و دیگران چگونه کار می‌کنند . آن‌ها چگونه رتبه‌بندی جستجو خود را تعیین می‌کنند؟ وب سایت‌های زیادی وجود دارند که موضوعات مشابهی را پوشش می‌دهند .
هنگامی که یک وب سایت ایجاد می‌کنید , ربات‌های موتور جستجو وب سایت خود را سینه‌خیز حرکت می‌دهند تا اطلاعات آن را درک کنند و بر این اساس آن را نمایه کنند , به طوری که در نتایج جستجوی مرتبط ظاهر شود . امروزه ربات‌های موتور جستجو قادر به درک اطلاعات شده ( متن , ساختار و محتوای غیر متنی ) بر روی وب سایت و شاخص شما براساس عوامل مختلفی مانند ارتباط و قدرت هستند .
در اینجا بهینه‌سازی موتور جستجو انجام می‌شود . سئو به فرآیند بهتر کردن سایت برای موتورهای جستجو اشاره می‌کند. در مورد بهینه‌سازی وب سایت‌ها است تا موتورهای جستجو ارزش ارتباط را درک کرده و آن را براساس جستجو رتبه‌بندی کنند.

بخش قبلی به ما ایده‌ای درباره اهمیت سئو می‌دهد . برای درک بیشتر , به عادات جستجو خود فکر کنید .
اجازه دهید بگوییم به گوگل می‌روید چون می‌خواهید اطلاعاتی در مورد یک موضوع خاص مثلا ً " بهترین ابزار برای بازاریابی ایمیلی " پیدا کنید . شما آن را به همین شکل تایپ می‌کنید یا شاید فقط در " ابزارهای بازاریابی ایمیلی " تایپ کنید . فورا لیستی از نتایج را دریافت می‌کنید .
کدام یک را کلیک می‌کنید؟
این مثال نشان می‌دهد که چرا سئو مهم است . داشتن صفحات بهینه برای موتورهای جستجو به رتبه‌بندی کلی جستجو شما کمک می‌کند .
هدف شما این است که در اولین صفحه ( حتی بهتر : در چند فهرست اول ) از جستجو مشتریان خود را جستجو کنید تا ترافیک بیشتری را به سایت خود ببینید .

کلمات کلیدی نقش مهمی در سئو ایفا می‌کنند . یک کلید واژه موضوع اصلی مقاله شما را نشان می‌دهد و این چیزی است که مردم را برای پیدا کردن مقاله شما به هنگام جستجوی آنلاین برای یک موضوع مورد نظر ممکن می‌سازد .
کلید واژه اساسا ً چیزی است که مردم در جستجوی چیزی تایپ می‌کنند . به همین دلیل است که باید مطمئن شوید کلید واژه شما با هدف جستجو مخاطبین هدف شما همسو است. این می‌تواند یک کلیدواژه کوتاه مانند " بازاریابی دیجیتال " یا یک کلید واژه بلند دم مانند نحوه ایجاد یک کمپین تبلیغاتی دیجیتال خوب " باشد .
کلمات کلیدی کوتاه‌تر معمولا ً حجم جستجوی بالاتری دارند . این به این معنی است که رتبه‌بندی آن‌ها برای آن‌ها دشوارتر است . کلمات کلیدی بلند دم دارای حجم جستجوی کمتری هستند , اما در مقایسه با آن‌ها بسیار خاص هستند . مزیت این است که شما می‌توانید مخاطبان دقیق علاقه‌مند به آن را هدف قرار دهید . بهتر است برای ترکیبی از هر دو دنباله بلند و کلمات کوتاه برویم .
علاوه بر این , در نظر گرفتن حجم جستجو و دشواری رتبه‌بندی کلید واژه مورد نظر برای استفاده ایده‌آل است . حجم جستجو نشان می‌دهد که افراد اغلب به دنبال این کلید واژه خاص می‌گردند . حجم جستجوی بالاتر به این معنی است که افراد بیشتر به این موضوع علاقمند هستند . از سوی دیگر , دشواری رتبه نشان می‌دهد که رتبه‌بندی نتایج موتور جستجو چقدر دشوار خواهد بود .
کلمات کلیدی حیاتی هستند , اما تنها جز بهینه‌سازی یک وب سایت نیستند . برای افزایش ترافیک باید روی جنبه‌های مهم دیگر تمرکز کنید .
بیایید بیشتر به برخی روش‌های استراتژیک برای بهینه‌سازی وب سایت خود نگاه کنیم .

A نشانی اینترنتی است که وقتی به صفحه وب دسترسی دارید می‌بینید . صفحه اصلی مطالب زیادی در مورد ساختار کلی وب سایت شما می‌گوید , آن‌ها نباید خیلی طولانی باشند و در عین حال , به وضوح شرح دهید که صفحه وب درباره چیست . برای خواننده و همچنین برای ربات در حال خزیدن وب سایت تان .
همانطور که قبلا ً ذکر شد , ربات‌های موتور جستجو همه صفحات سایت شما را سینه‌خیز حرکت می‌دهند تا موضوع سایت شما را به طور کامل درک کرده و آن‌ها را به درستی فهرست کنید . از کلمات روشن و معنادار در نشانی اینترنتی خود استفاده کنید . برای مثال , اگر شما یک فروشگاه کتاب آنلاین دارید , صفحات خود را با لینک صحیح بسازید تا به مردم نشان دهید که به چه چیزی دسترسی دارند و به درک اطلاعات کلی کمک می‌کنند . این سلسله‌مراتب را برای جستجوی موتورها روشن می‌کند و به سئو کمک می‌کند .

البته , باید مطالبی بنویسید که خوانندگان را درگیر می‌کند . مطمئن شوید که موضوع خود را به طور کامل پوشش دهید و اطلاعاتی که ممکن است مهم باشند را رها نکنید . ضروری است که به مخاطبین خود نگاهی اجمالی به موضوع مورد نظر بدهید و به نیازهای آن‌ها پاسخ دهید .
کلمات بیشتر لزوما ً با کیفیت بالاتر برابری نمی‌کنند , اما همانطور که نشان می‌دهد این موضوع در عمق پوشش داده شده‌است , می‌تواند کمک کند . با توجه به نتایج به‌دست‌آمده , بین تعداد کلمات و رتبه‌بندی و عمق مقاله و رتبه‌بندی رابطه وجود دارد .
علاوه بر پوشش کامل موضوع , نوشتن به شیوه‌ای روشن , با این حال زیبا و محاوره‌ای شگفت‌انگیز است . کلمات کلیدی خود را در تمام مقاله خود قرار ندهید تا چگالی کلیدواژه بالایی داشته باشید . تلاش برای فریب دادن سیستم با قرار دادن کلمات کلیدی در همه جا , کار نخواهد کرد و بسیاری از آن‌ها واقعا ً برای آن جریمه خواهند شد .
موتورهای جستجو بسیار هوشمند هستند و می‌توانند مواد کلیدی را تشخیص دهند .

سرعت صفحه شما برای رتبه‌بندی وب سایت بسیار مهم است و از سال ۲۰۱۸ به عنوان یک فاکتور رتبه‌بندی توسط گوگل استفاده شده‌است . مردم قبل از انتخاب اینکه بخواهند بیشتر آن را کشف کنند یا از صفحه اصلی شما خارج شوند , واقعا ً چند ثانیه وقت صرف می‌کنند .
یک وب سایت بارگیری سریع , تجربه ایده‌آل کاربر را تضمین می‌کند . اگر صفحه شما بیش از حد طول بکشد , عواقب جدی خواهد داشت , زیرا افراد حاضر به صبر کردن هستند و منجر به افزایش سرعت بازتاب می‌شوند . اگر چه نرخ بازتاب عاملی نیست که به طور مستقیم بر رتبه‌بندی شما تاثیر می‌گذارد , اما مستقیما ً به سرعت صفحه شما بسته می‌شود .

سئو در گوشی تلفن همراه

از آنجا که مردم به طور فزاینده‌ای از تلفن‌های همراه خود برای دسترسی به اینترنت استفاده می‌کنند , بهینه‌سازی وب سایت شما برای دستگاه‌های هوشمند ضروری است . اگر این طور نباشد , شما در نهایت نرخ بازتاب بالایی خواهید داشت , چون اجازه دهید صادق باشیم , هیچ‌کس نمی‌خواهد در وب سایتی که درست برای تلفن شما قالب‌بندی نشده است بماند . قالب‌بندی نادرست ممکن است خطاهای آزار دهنده مانند دکمه‌ای داشته باشد که کار نمی‌کنند و یا فقط برای دیدن کامل صفحه باید به سمت آن بروند .
تجربه مثبت کاربر باعث می‌شود که افراد بخواهند در وب سایت شما بمانند و تحقیق کنند , که این بار دیگر نشان می‌دهد که صفحه شما برای کلیدواژه ‌هایی که انتخاب کرده‌اید مرتبط است . در واقع , قالب‌بندی موبایل آنقدر مهم است که گوگل اعلام کرد به زودی با نمایه‌سازی وب سایت‌ها آغاز خواهد شد .

در حالی که بسیاری از ما مشغول بهینه‌سازی محتوا یا ساخت backlinks هستیم , نباید ستون فقرات سئو یعنی سئو فنی را نادیده بگیریم . به آن به عنوان پایه و اساس یک خانه فکر کنید ; بدون یک پایه قوی , حتی زیباترین ساختارها می‌توانند فرو بریزند . سئو فنی تضمین می‌کند که وب سایت شما تنها در دسترس نیست بلکه با موتورهای جستجو قابل خزیدن و قابل ایندکس است . این تنها در مورد محتوا یا سیگنال‌های خارجی نیست ; بلکه در مورد زیرساخت وب سایت شما است .
سئو فنی از تضمین زمان بار سریع تا تضمین سازگاری با تلفن همراه طیف گسترده‌ای را پوشش می‌دهد . وظایف کلیدی شامل ایجاد یک sitemap xml برای هدایت موتورهای جستجو , ساختاربندی منطقی سایت برای کاربران و ربات‌های موتور جستجو و اصلاح هر لینک یا صفحات شکسته می‌شود. همچنین در مورد امنیت , بهینه‌سازی فایل‌های و ادغام داده‌های ساختار یافته است . با باهوش‌تر شدن موتورهای جستجو , تفاوت‌های فنی سئو حتی مهم‌تر می‌شود . این تنها در مورد دید بودن نیست ; بلکه در مورد اطمینان از اینکه جنبه‌های فنی وب سایت شما با بهترین روش‌ها هماهنگ هستند , منجر به افزایش تجربیات کاربر و در نتیجه رتبه‌بندی جستجوی بهتر می‌شود. نگذارید تلاش‌های سئو با نادیده گرفتن این عنصر بنیادی تضعیف شود .

سئو کار مداوم است , اما با گذشت زمان و تجربه , شما از سئو برای راهنمایی مبتدیان به یک موقعیت پیشرفته‌تر حرکت خواهید کرد. انتشار مداوم پست‌های مربوطه در وبلاگ شما ( محتوای جدید ) یکی از بهترین راه‌ها برای بهبود رتبه‌بندی موتورهای جستجو است . زمانی که محتوای عالی می‌نویسید , پست‌های خود را ارتقا دهید تا به مخاطبان بیشتری برسید .
شما می‌توانید این کار را به صورت ارگانیک انجام دهید - با به اشتراک گذاشتن آن‌ها در کانال‌های رسانه‌های اجتماعی و از طریق خبرنامه . یا با تبلیغات پرداخت‌شده ( PPC ) . هر دو برای استراتژی بازاریابی شما مهم هستند و باید در نقطه‌ای انجام شوند .
یک رویکرد ارگانیک به شما این امکان را می‌دهد که یک جریان ارتباطی پایدار با مشتریان خود ایجاد کنید . تبلیغات پرداخت‌شده به نشان دادن محتوای شما به مخاطبان مناسب و افزایش سریع‌تر ترافیک به وب سایت شما کمک می‌کند و از عملکرد سئو بهره‌مند می‌شود .

اولین وب سایت سئو در لیست ما موتور جستجو است . موتور جستجو در درجه اول یک سایت خبری گوگل و سئو است که مقالات خبری درباره جدیدترین روندها و توسعه مربوط به نتایج جستجوی گوگل ارائه می‌دهد. این برنامه موضوعات مربوط به تبلیغات پرداخت در هر کلیک را نیز پوشش می‌دهد .
علاوه بر مقالات خبری , موتورهای جستجو مقالاتی را منتشر می‌کنند که اطلاعات بیشتری از جمله نکاتی برای نحوه اجرای کمپین ‌های موثر سئو ارائه می‌دهند . اگر به دنبال آخرین روند سئو هستید و یا می‌خواهید به بهبود تلاش‌های سئو شرکت تان کمک کنید , دیدن آن سایت خوبی است .

در پایان روز , سئو در درجه اول به رتبه‌بندی نتایج جستجوی گوگل می‌پردازد . به همین دلیل است که یکی از بهترین وب سایت‌های seo از خود گوگل وجود دارد - یعنی وبلاگ مرکزی گوگل Webmaster .
وبلاگ سئو گوگل می‌تواند اطلاعات بسیاری از سئو را فراهم کند , اما این اطلاعات عمدتا ً برای پیدا کردن آخرین پیشرفت‌های گوگل مفید است که سئو را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد . سایت‌هایی مانند مجله موتور جستجو اغلب درباره این چیزها گزارش خواهند داد , اما اغلب بهتر است که اطلاعات را مستقیما ً از منبع دریافت کنند. وبلاگ گوگل به شما اجازه می‌دهد این کار را انجام دهید .

بهینه‌سازی موتور جستجو , که اغلب به اختصار سئو نامیده می‌شود , یک استراتژی بازاریابی دیجیتال برای بهبود دید و رتبه‌بندی یک وب سایت در نتایج موتور جستجو ( یعنی در گوگل ) است . این برنامه شامل بهینه‌سازی عناصر مختلف در وب سایت شما , شامل محتوای آن , اشتراک گذاری اجتماعی , نشانی‌های اینترنتی , تصاویر و سرعت صفحه است.
Meta عناصر html هستند که اطلاعات مربوط به صفحه وب را برای موتورهای جستجو و بازدیدکنندگان وب سایت فراهم می‌کنند. آن‌ها با کمک موتورهای جستجو به درک محتوا و محتوای یک صفحه وب و جذب بازدیدکنندگان با محتوای جذاب , نقش مهمی در سئو ایفا می‌کنند. دو نوع برچسب متا وجود دارد :
برچسب‌های عنوان عنوان عنوان صفحه وب را مشخص کرده و به عنوان لینک قابل کلیک در نتایج موتور جستجو نمایش داده می‌شوند . آن‌ها باید مختصر , توصیفی و مرتبط با محتوای صفحه باشند . شما می‌توانید برچسب عنوان صفحه وب خود را به روز کنید یا آن را خالی نگه دارید تا از مقدار پیش‌فرض براساس محتوای صفحه استفاده کنید .
برچسب‌های توصیف محتوای صفحه وب را خلاصه می‌کنند , که اغلب در موتور جستجو نمایش داده می‌شوند . از آن‌ها برای تشویق کاربر برای بازدید از صفحه استفاده می‌شود . شما می‌توانید برچسب توصیف صفحه وب خود را به روز کنید یا آن را خالی نگه دارید تا از مقدار پیش‌فرض براساس محتوای صفحه استفاده کنید .

جام ارژنگ ::: مجری تبلیغات ،طراحی سایت،سئو ،تبلیغات صفحه اول گوگل
طراحی مجله دیجیتال ،خدمات تلگرام ،تبلیغات اینستاگرام ،افزایش فالوور
تماس با پشتیبانی جام ارژنگ