گام به گام با سئو حرفه ای به صفحه اول گوگل برسیم

برای رسیدن به صفحه اول گوگل باید گام به گام با سئو حرفه ای حرکت کنیم

سئو حرفه ای

با سئو به صفحه اول گوگل برسیم

بدون شک موثرترین راه برای رسیدن به صفحه اول گوگل و معرفی وب سایت و کار و کسب این است که از یک سئو حرفه ای بهره ببریم و گام به گام با سئو پیش برویم.
گوگل امروزه قویترین موتور جستجو در تمام جهان است ودر عین حال با سرعت و کیفیت جوابگوی کاربران است البته موتورهای جستجوی دیگری مانند بینگ نیز هستند اما همگان گوگل را ترجیح میدهند.
اما آن چیزی که در این بین برای هر کسب و کاری و هر دارنده وب سایت یا وبلاگی مهم است این موضوع است که چگونه به صفحه اول گوگل برسند زیر آمار نشان داده است که اکثر کاربران فقط به صفحه اول گوگل اهمیت دارند.
آیا فقط دانستن تکنیک های سئو و انجام دادن آن میتواند حضور یک سایت را در صفحه اول گوگل میتواند تضمین نماید؟جواب خیر.
عوامل زیادی وجود دارند که در موفقیت یک وب سایت نقش موثر و انکار ناپذیری دارند که در این صفحه از سایت جام ارژنگ تحت عنوان"گام به گام با سئو در صفحه اول گوگل" به این عوامل خواهیم پرداخت.

بهترین روش سئو

عنوان سایت اولین گام مهم سئو است

اولین گام مهم سئو برای رسیدن به صفحه اول گوگل عنوان وب سایت یا عنوان یک صفحه از سایت ماست.
عنوان شاید مهمترین عنصر برای جذب مخاطب نه تنها در سئو و یا اینترنت بلکه در بسیاری از موارد در دنیای خارج از وب نیز به شمار میرود. مثلا یک کتاب در ابتدا با عنوان خود مخاطب را جذب میکند بسیاری از کتابهای منتشر شده در دنیا تایع و شامل همین موضوع بودند.
مثلا کتاب " زنگها برای که به صدا در میآیند"دارای یک عنوان پر طمطراق و جذاب است و خواننده را به هیجان و کنجکاوی میکشاند تا از موضوع کتاب با خبر شود.
در سئو نیز داستان این چنین است باید عنوان سایت گیرا و جذاب باشد و همینطور عنوان صفحات سایت باید باعث ترغیب کاربران به بازدید از وب سایت شما گردد.

بهترین روش سئو

گام دوم سئو یک وب سایت کدام است؟

دومین گام مهم سئو بعد از عنوان صفحه را میتوان متا(meta) دانست که خلاصه بسیار کوتاهی در حدود 150 حرف یا کآرکتر است و کاربر تا حدودی متوجه محتویات صفحه شما میشود.
متا(meta) یا (description) بسیار مهم است و بسیاری از خوانندگان با خواندن همین قطعه کوتاه تصمیم میگیرند که آیا وارد صفحه وب سایت شما بشوند و مطلب شما را بخوانند و یا از آن صرفنظر کنند.
بنابر این نوشتن متا نیاز به خلاقیت دارد و حاوی یک پیام جذاب و کوتاه برای درگیر کردن مخاطب است.
برخی از سایت ها را وقتی میبینید در متای صفحه خود چندین بار یک عنوان را تکرار کرده اند اما اینکار فایده ای برای سئو ندارد و بهترین حالت آن است که حداکثر دوبار کلمه کلیدی مورد نظرتان را که در عنوان سایت ذکر کرده اید در متای سایت وارد کنید.
البته برخی معتقدند دیگر متا تاثیرگذار نیست و گوگل ربات های هوشمندی دارد که فقط به محتوای وب سایت شما اهمیت میدهد.

محتوای سایت تاثیرگذارترین عنصر یک وب سایت است

اما مهمترین گام برای کسب رتبه و داشتن یک سئو حرفه ای و موفق که در رسیدن سایت ما به صفحه اول گوگل موثر است بدون تردید محتواست.
حتما این جمله بیل گیتس را شنیده اید که گفته بود"محتوا پادشاه است"بی تردید این حرف درستترین گام یک سئو حرفه ای است.
هر صفحه از وب سایت شما در باره هر موضوعی که میخواهد باشد حداقل باید شامل 300 کلمه باشد و برخی از نرم افزار کنترل کننده سئو آنرا تا 500 کلمه برای حداقل بیان کرده اند.
اما متخصصان سئو بر این باورند که حداقل تعداد کلمه برای هر صفحه از وب سایت باید 1000 کلمه باشد تا بتواند منظور نویسنده را بصورت کامل به خواننده برساند.
شما سایت های بزرگ و موفق را در صفحه اول گوگل دیده اید برخی تا 20000 کلمه را در خود جای داده اند و این امر نشانگر اهمیت محتواست.
اما یک صفحه از وب سایت چنانچه فقط شامل متن باشد ممکن برای خواننده ملال آور یا خسته کننده باشد.
محتوا میتواند شامل عکس،ویدئو،انیمیشن و اینفوگرافیک باشد تا بر جذابیت های بصری وب سایت شما بیفزاید.
آنچه که مهم است جذب مخاطب است و هرچقدر کاربران در وب سایت شما بیشتر اقامت کنند امتیاز بیشتری نصیب وب سایت شما خواهد شد.
در این باره در ادامه صفحه بیشتر صحبت خواهیم کرد با جام ارژنگ همراه باشید.

سئو داخلی

کلمات کلیدی در سئو چه تاثیری دارند؟

یکی از مهمترین کارها برای داشتن یک سئو قوی تحقیق و بررسی در باره کلمات کلیدی است.
کلمات کلیدی (keywords) بدون شک همان چیزی است که میتوان گفت هدف نهایی یک وب سایت برای نمایش در صفحه اول گوگل است.
به عنوان مثال همین صفحه که تحت عنوان "گام به گام با سئو"ایجاد شده یک کلمه کلیدی برای نمایش به کاربران است.
فرض کنید یک فیلم سینمایی جدید در حال اکران است و کاربران تمایل زیادی به تماشای آن دارند اینجا نام آن فیلم کلمه کلیدی است.
اینروزها فیلم فسیل با بازی بهرام افشاری یکی از فیلم هایی است که در ایران با استقبال روبرو شده و بیننده زیادی دارد.
اگر بخواهید این فیلم را در سایت خود سئو کنید چندین راه دارد که باید در باره آن تحقیق کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید.
اول اینکه بدانید اگر بخواهید تنها کلمه فسیل را سئو کنید بسیار زمان بر است و سایت های تخصصی که در باره فسیل یا سنگواره از قبل فعال بوده اند شانسی برای رقابت نمیگذارند.
اینجاست که کلمات کلیدی دم دراز یا طولانی (Long Tail)به کار میآیند مانند عبارت دانلود فیلم سینمایی فسیل که میتواند بهترین گزینه باشد.
برای رسیدن به صفحه اول گوگل طبیعی است که رقابت بسیار فشرده است و شما بهتر است از فوکوس کردن بر روی تک کلمه ها اجتناب نمایید.
عنوان سایت خود را میتوانید در 50 حرف ایجاد کنید که کلمه کلیدی شما حداقل یکبار در آن تکرار شده باشد.
برخی از سایت ها را ملاحظه میکنید که یک کلمه کلیدی را چندین بار در عنوان سایت خود تکرار کرده اند که این هیچ کمکی به سئو نخواهد کرد.
باید گام به گام و با دقت سئو خود را انجام دهید تا بتوانید حضوری موفق در صفحه اول گوگل داشته باشید.

سئو حرفه ای
سئو گام به گام

سئو داخلی را گام به گام اجرا کنید

سئو داخلی سایت یکی از وظایف مهمی را که بر عهده دارد این است که به موتورهای جستجو و بویژه گوگل بفهماند که محتوای درون صفحه شما با عنوان کاملا مطابقت دارد.
هدف گوگل نمایش محتوایی است که به کاربران کمک کند و محتوایی را در اختیار آنان بگذارد که مورد نظر آنان است و اگر سایت شما چنین انتظاری را برآورده کند هر تعداد کلمه کلیدی که در سایت شما قرار بگیرد کمکی به سئو شما نخواهد کرد.
همین صفحه تحت عنوان"گام به گام با سئو"به موتورهای جستجو میفهماند که هدف راهنمایی پله پله بهینه سازی موتورهای جستجو است و وقتی کاربری به این صفحه مراجعه میکند طبیعی است که انتظار دارد مطالبی در باره سئو بخواند و این از اقدامات سئو داخلی یا (seo on page)است.
در سئو داخلی شما باید به طور کامل همان موضوعی را که در عنوان سایت خود آورده اید را پوشش بدهید در غیر اینصورت موجب نارضایتی کاربر خواهید شد.
بسیاری از سایت ها با عنوان های بسیار داغ در صفحه اول گوگل هستند اما وقتی وارد سایت میشوید با انبوهی از تبلیغات برخورد میکنید که شما را آزار میدهد.
یا اینکه عنوان یک سایت را مشاهده میکنید و ترغیب میشوید از صفحه بازدید نمایید اما به محتوایی غیر مرتبط برخورد میکنید.
به عنوان مثال صفحه ای را تحت عنوان " محسن چاوشی" ملاحظه میکنید و تمایل دارید با مطالبی در باره این خواننده محبوب و یا حداقل یک آهنگ زیبا مواجه شوید و باید محتوای آن صفحه با عنوان را یکسان ببینید.

با کلمات کلیدی بلند در سئو آشنا شویم

کلمات کلیدی دم بلند (long tail keywords)نقش مهمی در سئو و کسب رتبه و افزایش بازدید و هدایت ترافیک به وب سایت ما را دارد.
اما چرا به اینها کلمات کلیدی دراز یا دم بلند میگویند بخاطر اینکه تعداد کمی جستجو در ماه پیدا میکنند.
به عنوان مثال کلمه"سئو"بازدید فراوانی دارد و اکثر کاربران همین کلمه را جستجو میکنند اما عبارت "گام به گام با سئو"بازدید کمتری دارد و افراد کمتری این عبارت را جستجو میکنند.
از سوی دیگر میزان رقابت در تک کلمه ای ها بسیار فشرده و پر حجم است و گاهی اوقات کلمات تکی حاوی مقالات هستند و مناسب همه جستجوگران نمیباشند.
به عنوان مثال شما وقتی کلمه "فست فود"را سرچ میکنید مقالاتی در رابطه با نوع طبخ و آموزش هم به شما ارائه میدهد اما وقتی عبارت"فست فود در خیابان افسریه تهران"را جستجو کنید این جستجو محدودتر میشود.
نتیجه میگیریم که شما با کلمات کلیدی بلند و طولانی میتوانید یک هدف خاص را دنبال کنید.
مثالی دیگر این موضوع را برای شما روشنتر میکند و آن این است که میخواهید یک متخصص یا مجری سئو در شهرتان یا نزدیکترین مکان به خودتان پیداکنید.
اگر کلمه سئو را جستجو کنید هزاران وب سایت به شما نشان میدهد که حاوی مقالات آموزشی و نکات تکنیکی سئو میباشد که برای شما چندان جالب نیست.
بنابر این ممکن است جستجو کنید"مجری سئو در تهران"و این بار مشاهده میکنید نام شرکت ها و سایت هایی که مجری سئو هستند در تهران را به شما نشان خواهد داد.
کلمات کلیدی دراز در سئو میتوانند یک نقش مهم ایفا کنند و جستجوکننده را بطور مستقیم و بدون پیچ و خم به شما برسانند.
با صفحه "گام به گام با سئو در صفحه اول گوگل"همراه جام ارژنگ باشید.

بک لینک عنصر مهم سئو است

بک لینک(backlink) چیست و چه تاثیری در ارتقای سئو و افزایش بازدید و هدایت ترافیک به سوی وب سایت ما دارد. بک لینک(backlink) پیوندهای برگشتی از وب سایت های دیگر به سوی وب سایت ماست.موتورهای جستجو مانند گوگل از بک لینک(backlink) بعنوان رای اعتماد به صفحات ما استفاده میکند. بک لینک(backlink) به دو دلیل اصلی بسیار مهم هستند و نقش انکارناپذیری در رتبه سئو وب سایت ما دارند. 1-هرچه بک لینک به سوی سایت شما بیشتر باشد احتمال دیده شدن صفحات شما از سوی موتورهای جستجو بیشتر میشود. 2-قابلیت کشف و آن این است که بازدیدکنندگان از سایت های بزرگ وقتی لینک شما را میبینند با سایت شما و موضوع کاری شما بیشتر آشنا میشوند. برای روشنتر شدن این موضوع میتوانیم نقش هشتگ را در یوتیوب و فیس بوک و اینستاگرام در نظر بگیریم. به عنوان مثال وقتی در یوتیوب عبارت سئو را سرچ میکنید تمام ویدئوهایی را که دارای هشتگ سئو باشند را به شما نشان خواهد داد. وقتی شما در اینستاگرام هشتگ "چاوشی"را درج میکنید دقیقا وقتی کسی چاوشی را جستجو میکند شما نیز در لیست نمایش خواهیید داده شد.

تعداد کلمات مناسب برای سئو یک صفحه

برای داشتن یک سئو حرفه ای باید صفحات سایت ما دارای محتوایی غنی و پربار برای کاربران باشد و عمده ترین سوال این است که تعداد کلمات به کار رفته در وب سایت ما چه تعداد باید باشد؟
البته قانون کلی برای اینکار وجود ندارد مثلا صفحه تماس با ما طبیعی است که فقط حاوی شماره تلفن و آدرس و نقشه گوگل و فرم ارتباط با ما دارد و طبیعی است که تعداد کمتری کلمه را در خود جای دهد.
اما برخی گفته اند حداقل 300 کلمه و یا 500 کلمه باشد اما ایده آل حداقل تعداد کلمات به کار رفته در یک صفحه از وب سایت 600 کلمه است تا منظور شما را به خواننده برساند.
موتورهای جستجو برای اینکه تعداد کلمات یک صفحه از سایت ما را در نظر بگیرند از ربات های خزنده و الگوریتم های پیچیده ای استفاده میکنند.
تعداد کلمات به کار رفته در یک صفحه از وب سایت میتواند نشاندهنده عمق پوشش یک مطلب و موضوع خاص است.
مطالعات hubspot نشان داده است که تعداد کلمات مشخصی برای رتبه سئو یک صفحه وجود ندارد اما صفحاتی با حدود 2500 کلمه محتوای با کیفیت میتواند بیشترین ترافیک را کسب کند.
اما باید به این نکته توجه داشت که تعداد کلمات معیار نیستند و حتما باید محتوای شما با کیفیت و مرتبط با عنوان صفحه وب سایت شما باشد.
کیفیت نوشتن به اندازه کمیت کلمات مهم است زیرا بازدیدکنندگان از وب سایت شما میخواهند با محتوایی آموزنده درگیر شوند.
یکی از مهمترین نکات خوانایی محتواست که بدین معناست که از بکارگیری جملات بسیار طولانی پرهیز کنیم.
◘ استفاده از علائم مانند گلوله و مربع در محتوا میتواند نشانگر اهمیت جمله باشد.
◘محتوا را برای انسان بنویسید و هدف شما فقط کسب رتبه در گوگل نباشد.
◘محتوا باید از نظر سئو قابل قبول بوده و لینک های داخلی و خارجی وجود داشته باشند.
◘تصاویر شما باید دارای ALT باشد و به اصطلاح شرح و تگ داشته باشند.
با صفحه گام به گام با سئو جام ارژنگ همراه باشید تا تمام تکنیک ها و قواعد سئو وب سایت را با یکدیگر مرور نماییم.

سئو حرفه ای

با سئو حرفه ای گام به گام آشنا شویم

گام به گام با سئو حرفه ای در صفحه اول گوگل باشیم و کسب و کارمان را معرفی کنیم و مخاطبان بیشتری جذب نماییم و کسب درآمد نماییم.
اصولا هدف از ایجاد یک وب سایت دیده شدن توسط کاربران موتورهای جستجو بویژه گوگل است.
اما اینکه چگونه بتوانیم توسط کاربران دیده شویم موضوع بسیار مهمی است و تنها ابزار این کار فقط و فقط سئو است.
چگونه میتوانیم مدعی شویم که سایت ما از یک سئو حرفه ای برخوردار است؟
آیا همینکه با یک عبارت طولانی و ناآشنا در صفحه اول گوگل قرار بگیریم میتوانیم مدعی یک سئو عالی و حرفه ای باشیم؟
آنچه که موتورهای جستجو بیشترین تاکید را روی آن دارند تجربه کاربری است.
◘تجربه کاربری یعنی اینکه وقتی کاربران به وب سایت شما مراجعه میکنند با مطالبی برخورد کنند که آگاهی آنانرا نسبت به یک موضوع خاص افزایش دهد.
در ادامه این صفحه از سایت جام ارژنگ که تحت عنوان "گام به گام با سئو"ایجاد شده در باره موضوعات مهم سئو مطالبی را برای شما آورده ایم.

سئو باعث افزایش ترافیک ارگانیک میشود

مزایای سئو را تقریبا همه وب سایت بصورت خلاصه یا فشرده اشاره کرده اند در این صفحه از سایت جام ارژنگ تحت عنوان"گام به گام با سئو"به نکات مهمی در باره مزایای سئو برای کسب و کارها اشاره میکنیم. •یکی از مهمترین مزایای سئو افزایش ترافیک است.
ترافیک ارگانیک شامل کاربرانی میشود که وب سایت شما را از طریق موتورهای جستجو و بویژه گوگل پیدا میکنند.
خزنده های گوگل هر سایتی را در وب برای کلمات کلیدی خاص و رابط های کاربرپسند جستجو میکنند که قابلیت اعتماد عمومی را داشته باشد.
هنگامیکه کاربران بیشتری از طریق جستجو به وب سایت شما برسند رتبه سئو شما نیز بالاتر میرود و این بستگی به محتوا و عنوان و کلمات کلیدی وب سایت شما دارد.

آگاهی از برند با سئو

آگاهی از برند مهمترین مزیت سئو است.
برند یک علامت و نام تجاری برای یک شرکت یا یک محصول است که توسط افراد یک جامعه شناخته میشود.
مثلا شما با شنیدن نام کوکاکولا بلافاصله در مییابید که یک نوشیدنی معروف جهانی است.
وقتی با یک سئو حرفه ای بتوانید وب سایت خودتان را به صفحه اول گوگل برسانید کاربران با برند شما آشنا میشوند بعنوان مثال"جام ارژنگ"یک برند در عرصه تبلیغات و بویژه سئو حرفه ای میباشد.
برندهای زیادی در اینترنت از طریق سئو و حضور در صفحه اول گوگل شناخته شده اند.
حتی نام برخی از افراد تبدیل به یک برند مشهور شده است به عنوان مثال نیل پاتل که یک متخصص سئو و بازاریابی دیجیتال است با نام شخصی خودش معروف شده است.

با سئو حرفه ای از رقبا پیشی بگیرید

با سئو از رقبا جلوتر قرار میگیرید.
یکی از مهمترین مسایل در صفحه اول گوگل رقابت مابین دارندگان وب سایت که در صفحه اول گوگل قرار دارند.
• جایگاه هیچ وب سایتی در صفحه اول گوگل تضمین شده و دائمی نیست و مرتب توسط سایت های جدیدتر که با محتوای بهتری به میدان میآیند تهدید میشوند.
وقتی شما با یک سئو حرفه ای کار خود را ادامه دهید میتوانید از رقبای خود پیشی بگیرید و رتبه بهتری در صفحه اول گوگل دست و پا نمایید.
برخی از سایت ها گمان میکنند همینکه به صفحه اول گوگل رسیدند دیگر کار تمام است و این یک اشتباه مهلک است زیرا هر محتوایی باید بروزرسانی شود و گرنه جایگاه خود را از دست خواهد داد.

سئو باعث اعتماد میشود

سئو باعث اعتماد عمومی کاربران و موتورهای جستجو به وب سایت شما میشود.
هنگامیکه در صفحه اول گوگل قرار میگیرید کاربران و جستجوکنندگان متوجه این موضوع میشوند که تلاش و هزینه بسیاری صرف شده تا یک وب سایت در صفحه اول گوگل قرار بگیرد.
آمار نشانگر این موضوع مهم است که کاربران بطور عام تنها به وب سایت هایی اعتماد دارند که در صفحه اول گوگل هستند و خیلی کمتر به صفحات دوم و سوم سر میزنند.

سئو قدرت بازاریابی را افزایش میدهد

سئو قدرت بازاریابی شما را افزایش میدهد.
فرض کنید یک کارخانه بسیار مجهز با کادری مجرب و متخصص در خارج از شهر دارید و محصولی تولید میکنید که از نظر کیفیت بسیار عالی و از نظر قیمت مقرون به صرفه است اما کسی از کار و جایگاه شما اطلاعی ندارد.
آیا نمیخواهید مثلا یک دفتر کار یا فروشگاه در شلوغترین نقطه شهر داشته باشید؟
••سئو اینکار را برای شما انجام میدهد.••
وقتی یک وب سایت داشته باشید و بخوبی آنرا سئو کنید و محتوای شما معرفی محصولات و تولیداتتان باشد همه مردم شما را میبینند و از طریق صفحه تماس با شما آشنا شده و خرید مینمایند.
اکنون تصور کنید که میخواستید برای اینکار چندین بازاریاب استخدام کنید که در شهر بگردند و یا با تلفن جذب مشتری نمایند.
چگونه میخواستند کالاهای شما را توضیح بدهند و یا کاتالوگ شما را نشان دهند؟
سئویک عنصر بازاریابی قوی برای کسب و کار شماست.

از صفحات سایت جام ارژنگ بازدید نمایید

ده روش تبلیغات|معرفی 45 مزیت سئو|تبلیغات|مشاور تبلیغات|مدیر تبلیغات|راز تبلیغات|مجری تبلیغات|استراتژی تبلیغات|انواع تبلیغات|وبلاگ تبلیغات|ملزومات سئو|مزایای تبلیغات|سئو سایت خودرو|مجله سینما|سئو روزانه|تبلیغات دیجیتال|برند دیجیتال|رسانه دیجیتال|ارز دیجیتال|کسب درآمد|تبلیغات فیس بوک|سایت شیرآلات|طراحی سایت فلنج|سایت لوله و اتصالات|تبلیغات ارزان|صنعت گیم|ده منفعت تبلیغات کلیکی|سئو گوگل مپ|سئو تصاویر|تبلیغات صنعتی|ماشین آلات صنعتی|سئو صنعتی|هنرهای رزمی|دعاهای مولانا|تبلیغات عالی|سایت آب و فاضلاب|چگونه بلاگر شویم|صفحه اول موتور جستجو|مجری تبلیغات گوگل|سئو نویسی|منظومه سنگ تراش|سایت لاله زار|تبلیغات صفحه اول گوگل|وب دیزاین|مجله سئو|مجله تبلیغات|مجله دیجیتال|غرفه آرایی|تبلیغات رایگان|سایت چوب|سایت کفش|سایت برق|تجارت دیجیتال|سایت مبلمان|سایت فرش|کسب درآمد از سئو|صنعت تجارت|بار عشق|سلطان جمجمه|سئو فنی|تبلیغات کلیکی گوگل|متخصص سئو|سایت نفت و پتروشیمی|سئو دوستانه|بازی سئو|عناصر سئو|سئو موبایل|سئو عالی|سئو عالی|مجری سئو|قالب فروشگاهی|شبکه های اجتماعی|سئو ورزشی|سایت آهن آلات|خدمات تلگرام|علامه طباطبایی|هاست چیست|وب مارکتینگ|ایمیل چیست|سئو چیست|سیم و کابل|اپلیکیشن|اتصالات فشار قوی|ارز دیجیتال|اساسینز کرید|استراتژی بازاریابی دیجیتال|تبلیغات|استراتژی سئو|انواع تبلیغات|اهمیت تبلیغات|اهمیت گوگل مپ|اهمیت وب سایت|وصل|تبلیغات موثر|آموزش سئو|آرامش|آرایشگاه زنانه|آهنگ هکری|بازاریابی|بازاریابی صنعتی|بازاریابی گوگل مپ|بازاریابی محتوا|بلاگر کیست|سایت بولدوزر|تبلیغات|بهترین راه تبلیغات|سایت بیل مکانیکی|تبلیغات|پترو فیتینگ|فیلم آنلاین|پدرخوانده|پروژه سئو|پنج اصل تبلیغات|تاریخ تبلیغات|تبلیغات اینستاگرام|تبلیغات آزاد|تبلیغات دیجیتال|تبلیغات سئو|تبلیغات غیر مستقیم|تبلیغات کسب و کار|تبلیغات مستقیم|تبلیغات مشاغل|مشاغل کوچک|تبلیغات مصرف کننده|تبلیغات نمایشی|تجهیزات ایمنی|بازاریابی سئو|تلگرام روح|توصیه سئو|تولید محتوا چیست|سایت جک ماشین|جوکر|جیمیل چیست|چرا تبلیغات مهم است|چرا سایت داشته باشیم|چرا صفحه اول گوگل باشیم|تبلیغات|چگونه سئوکار شویم|چگونه محتوا نویس شویم|خدمات سئو|خلاقیت در تبلیغات|خلاقیت در طراحی سایت|داستان برند|داستان تبلیغات|داستان سئو|دنیای دیجیتال|دنیای سئو|ده دلیل تبلیغات|راز تبلیغات گوگل|راز سئو|راز صفحه اول گوگل|راهنمای طراحی سایت|راهنمای کامل سئو|رپورتاژ آگهی|سامانه فروش|سئو ارزان|سئو فیلم|صنعت سئو|عناصر طراحی سایت|فیلتر شکن|کانال تلگرام|تبلیغات|تبلیغات|تبلیغات|

سئو عالی،سئو حرفه ای،سئو ارزان،در صفحه اول گوگل
طراحی مجله دیجیتال ،خدمات تلگرام ،تبلیغات اینستاگرام ،افزایش فالوور
تماس با پشتیبانی جام ارژنگ