Mobirise Website Builder
تبلیغات کلیکی گوگل

مزایای 10 گانه تبلیغات کلیکی گوگل

مزایای 10 گانه تبلیغات کلیکی گوگل را بشناسیم.
آگهی کلیکی گوگل برنامه تبلیغاتی آنلاین گوگل است , این برنامه به شما این امکان را می‌دهد که تبلیغات آنلاین ایجاد کنید تا به مخاطبان که به محصولات و خدماتی که ارائه می‌کنید علاقمند هستند . سکوی آگهی گوگل بر روی تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک ( PPC ) اجرا می‌شود , یعنی شما باید هر بار که یک بازدید کننده بر روی تبلیغ شما کلیک می‌کند , پرداخت کنید .
اما بسیاری از واسطه‌ها و روش‌های تبلیغاتی در آنجا وجود دارد . تعیین اینکه کدام یک برای کسب‌وکار شما مناسب است می‌تواند دشوار باشد . اینفلوئنسرها و فروشنده‌ها همیشه به شما می‌گویند که در این سرمایه‌گذاری کنید و بدون توضیح علت آن را در آن سرمایه‌گذاری کنید .
اگر میخواهید بدانید چرا تبلیغات کلیکی گوگل مهم است و چه اهمیتی دارد در ادامه این صفحه با جام ارژنگ همراه باشید.

گوگل ادز سکوی تبلیغاتی گوگل


گوگل ادز سکوی تبلیغاتی گوگل است که در آن تبلیغات در هنگام انجام جستجو به کاربران خدمت می‌کنند .
مزایای فوری گوگل ادوردز این است که دید برند را بهبود بخشیده و نتایج سریع‌تر به همراه دارد .
گوگل ادوردز ۴۱ % از ۲۲۵ میلیارد دلار در سال در هزینه دیجیتال آگهی را نشان می‌دهد .
در طول سال‌ها , با تبدیل بازاریابی از سنتی به دیجیتال , کسب و کاره‌ای بیشتری به سمت اینترنت پیش رفته‌اند .
این باعث شده‌است که اینترنت به شدت با رقابت شدید به هم ریخته شود. علاوه بر کسب و کارها , حتی مصرف کنندگان به طور فزاینده‌ای به اینترنت تکیه می‌کنند تا تصمیمات خرید خود را اتخاذ کنند .
با در نظر گرفتن تفکر بالا , برای کسب و کارها بسیار مهم است که کلاتر را روشن کرده و به مخاطب هدف برسند .
بنابراین گوگل ادوردز یک راه‌حل تک مرحله‌ای است که به کسب و کارها کمک می‌کند تا فورا ً به مخاطب هدف خود برسند و نتایج مطلوب را ارائه دهند .
گوگل ادوردز برای تبلیغ کنندگان برای سرعت بخشیدن به فرآیند تولید درآمد , یک لطف است .
به غیر از این , ادوردز ویژگی‌های زیادی را در پلتفرم خود معرفی کرده‌است . این امر منجر به افزایش منافع و نتایج زیادی شده‌است .


دسترسی آسانتر به مخاطبان با تبلیغات کلیکی گوگل


مزیت اول تبلیغات کلیکی گوگل دسترسی به مخاطبان گسترده‌تر : آگهی‌های گوگل به شما این امکان را می‌دهد که تبلیغات خود را به افرادی نشان دهید که در جستجوی محصولات یا خدماتی مانند گوگل هستند . این بدان معناست که شما می‌توانید به مخاطبان بیشتری از آنچه می‌توانید با روش‌های بازاریابی سنتی , مانند تبلیغات چاپی یا تلویزیونی , دسترسی داشته باشید .


هدف گذاری افراد خاص با تبلیغات کلیکی گوگل


با تبلیغات کلیکی گوگل افراد خاص را هدف گذاری نمایید.تبلیغات خود را به افراد خاص هدف قرار دهید : شما می‌توانید تبلیغات گوگل خود را براساس موقعیت , علایق , جمعیت شناختی و حتی رفتار گذشته به افراد خاص هدف قرار دهید . این به این معنی است که تبلیغات شما بیشتر توسط افرادی دیده می‌شود که واقعا ً به آنچه که باید ارائه دهید علاقمند هستند .


کنترل بودجه با تبلیغات کلیکی گوگل


با تبلیغات کلیکی گوگل کنترل بیشتر بر بودجه بازاریابی خود داشته باشید : با تبلیغات گوگل می‌توانید بودجه روزانه برای کمپین ‌های خود تعیین کنید . این بدین معنی است که شما در تبلیغات شرکت نخواهید کرد و می‌توانید بودجه خود را طبق نیاز تنظیم کنید .


پیگیری نتایج با تبلیغات کلیکی گوگل


با تبلیغات کلیکی گوگل نتایج خود را پی‌گیری کنید : آگهی‌های گوگل گزارش‌های مفصلی در مورد عملکرد کمپین ‌های شما ارائه می‌دهند . این اطلاعات می‌تواند به شما کمک کند تا ببینید چه چیزی کار می‌کند و چه چیزی نیست , تا بتوانید در صورت نیاز با مبارزات خود هماهنگ شوید .


جذب مشتریان جدید با تبلیغات کلیکی گوگل


با تبلیغات کلیکی گوگل میتوانید بازار جدیدی برای فروش محصولات خود بیابید.تبلیغات گوگل می‌تواند به شما کمک کند تا مشتریان و فروش بیشتری برای کسب‌وکار خود ایجاد کنید . در واقع , تحقیقی توسط گوگل دریافت که کسب و کارهایی که از آگهی‌های گوگل استفاده می‌کنند , به طور متوسط بازده ۲۰۰ % را در سرمایه‌گذاری خود می‌بینند .


آگاهی از برند با تبلیغات کلیکی گوگل


با تبلیغات کلیکی گوگل آگاهی از برند را افزایش دهید : حتی اگر تعداد زیادی از تبلیغات گوگل را تولید نکنید , هنوز هم می‌توانید از افزایش آگاهی از برند بهره‌مند شوید . وقتی مردم تبلیغات شما را می‌بینند , با برند شما و آنچه که باید ارائه دهید , آشنا می‌شوند .


بهبود ترافیک سایت با تبلیغات کلیکی گوگل


با تبلیغات کلیکی گوگل ترافیک وب سایت خود را بهبود دهید : وقتی افراد روی آگهی گوگل شما کلیک می‌کنند , به وب سایت شما برده می‌شوند . این می‌تواند به بهبود ترافیک وب سایت شما و افزایش رتبه seo کمک کند .


رقابت با کسب و کارهای بزرگ از طریق تبلیغات کلیکی گوگل


با تبلیغات کلیکی گوگل رقابت با کسب و کارهای بزرگ‌تر را انجام دهید. حتی اگر کسب‌وکار کوچکی هستید , هنوز می‌توانید با شرکت‌های بزرگ‌تر در گوگل رقابت کنید . با تبلیغات گوگل , شما می‌توانید پرداخت کنید تا تبلیغات خود را در بالای نتایج جستجو نشان دهید , حتی اگر وب سایت شما رتبه سئو را به عنوان یک کسب‌وکار بزرگ‌تر نداشته باشد .


تبلیغات کلیکی گوگل در یک خلاصه


کسب و کارهای قابل‌مشاهده در گوگل از نظر فروش بسیار ارزشمندتر از هر رسانه دیگری است .
در موتور جستجو , کسب و کارها فرصت طلایی دارند تا در زمان دقیق زمانی که به دنبال محصول یا سرویس خود هستند , در مقابل مردم ظاهر شوند .
اما اگر فرصت چنین بزرگ باشد , رقابت واقعا ً بالا خواهد بود . به همین دلیل است که رتبه‌بندی ارگانیک موتورهای جستجو یک کار زمانبر و خسته‌کننده است .
با بهینه‌سازی مناسب وب سایت‌ها و بهره‌گیری از اعتبار وب سایت‌های مجاز از طریق بک لینک سازی می‌تواند نتایج خوبی را به صورت ارگانیک به همراه داشته باشد , اما زمان می‌برد .
با تبلیغات کلیکی گوگل , کسب و کارها می‌توانند نتایج بسیار سریع‌تر بدست آورند . بدیهی است که در اینجا نیز رقابت وجود دارد .
اما خبر خوب همراه با مقدار مزایده , امتیاز کیفیت کلید واژه یعنی تناسب آگهی , تجربه صفحه فرود و CTR مورد انتظار موقعیت آگهی را تعیین می‌کند .
بنابراین , بهینه‌سازی مناسب تبلیغات کلیکی گوگل همراه با پیشنهاد مورد نیاز می‌تواند منجر به roi بزرگ شود .
در این دنیای اینترنت همه اطلاعات در نوک یک انگشت موجود است و قبل از گرفتن تصمیم خرید , مصرف‌کننده تحقیقات زیادی انجام می‌دهد , گزینه‌های مختلف را مقایسه می‌کند و تصمیم می‌گیرد .
مهم است که برندها بر تصمیم افرادی که از وب سایت بازدید کرده‌اند تاثیر بگذارند تا آن‌ها را از طریق قیف خرید هدایت کنند .
این فرآیند با تبلیغات گوگل ادوردز بسیار ساده و موثر است . افرادی که از طریق هر منبع از یک وب سایت بازدید می‌کنند می‌توانند به مخاطبان مختلف دسته‌بندی شوند و بر روی وب سایت‌هایی که در شبکه نمایش گوگل قرار دارند , هدف قرار گیرند .
تبلیغات کلیکی گوگل گزینه آزمایش با یک تغییر در هر کمپین و تست در طول یک دوره زمانی را دارد , چه نتیجه اصلی و چه آزمایش نتایج بهتری را ارائه می‌دهد . داده‌های داده‌شده در این آزمایش از نظر آماری برای حذف تصادفی تایید شده‌اند .
یکی از جدیدترین به روز رسانی ‌های تبلیغات کلیکی گوگل به ویژه برای فعالیت‌های جستجو , اطلاعات مربوط به جمعیت شناختی کاربر مانند سن , جنسیت , وضعیت والدین و غیره است .
بیایید مثالی را در نظر بگیریم که شما یک طراح داخلی هستید و مشتریان هدف شما افرادی هستند که خانه دارند یا قصد دارند خانه‌ای بسازند .
شما شروع به استفاده ازتبلیغات کلیکی گوگل کرده‌اید و مشاهده می‌کنید که نرخ تبدیل شما زیاد نیست . شما تصمیم می‌گیرید به آمار جمعیت مخاطبین خود نگاه کنید و متوجه می‌شوید که ۳۰ % ترافیک از گروه سنی ۱۸ - ۲۴ سال می‌آید که عموما ً گروه سنی مخاطبین شما نیست .
شما تصمیم می‌گیرید این گروه سنی را از یک آزمایش حذف کنید و برای مدتی آزمایش را اجرا کنید. در پایان آزمایش , شما نرخ تبدیل آزمایش خود را بسیار بهتر از مقدار اولیه مشاهده می‌کنید .
این یکی از مواردی است که جمعیت کاربران یکی از مزایای تبلیغات کلیکی گوگل است .


از سایر بخش های سایت بازدید فرمایید

آموزش ها و مقالات مفید
طراحی صنایع چوب
طراحی صنایع چوب
خدمات تلگرام
خدمات تلگرام
تبلیغات کلیکی گوگل
تبلیغات کلیکی گوگل
برند دیجیتال
برند دیجیتال
سئو سایت موبایل
سئو سایت موبایل
طراحی سایت سیم و کابل
طراحی سایت سیم و کابل
طراحی سایت برق
طراحی سایت برق
طراحی سایت خودرو
طراحی سایت خودرو
طراحی غرفه آرایی
 سایت غرفه آرایی
سئو سایت شیرآلات
سئو سایت شیرآلات
سئو سایت ورزشی
سئو سایت ورزشی
سئو نویسی
سئو نویسی
سئو گوگل مپ
سئو گوگل مپ
طراحی سایت کفش
طراحی سایت کفش
فیلترشکن
فیلترشکن
طراحی سایت فرش
طراحی سایت فرش
متخصص سئو
متخصص سئو
طراحی سایت مبلمان
طراحی سایت مبلمان
سایت لوله و اتصالات
سایت لوله و اتصالات
طراحی سایت لاله زار
طراحی سایت لاله زار
آهنگ های محسن چاوشی
آلبوم محسن چاوشی
مجله سئو
مجله سئو
مجله دیجیتال
مجله دیجیتال
مجله تبلیغاتی
مجله تبلیغاتی

جام ارژنگ ::: مجری تبلیغات ،طراحی سایت،سئو ،تبلیغات صفحه اول گوگل
طراحی مجله دیجیتال ،خدمات تلگرام ،تبلیغات اینستاگرام ،افزایش فالوور
تماس با پشتیبانی جام ارژنگ