مجله آنلاین(5 مزیت مجله آنلاین اینترنتی)

مجله آنلاین و 5 مزیت مجله آنلاین اینترنتی و تفاوت مجله آنلاین با مجله دیجیتال را بشناسیم.
اصطلاح " مجله آنلاین " اغلب همه مجلات موجود در اینترنت را کنار هم جمع می‌کند . با این حال , همه مجلات زنگ و سوت یک مجله دیجیتال ندارند .
بسیاری از آن‌ها به صورت آنلاین برای خواندن و ارائه تجربه‌ای مانند همتایان چاپی خود در دسترس هستند .
اگرچه مجله آنلاین می‌تواند نسخه‌های چاپی باشد , اما می‌تواند به طور خاص برای خوانندگان آنلاین ایجاد شود .
مجله آنلاین ویژگی‌های کمتری نسبت به مجلات دیجیتال که در بالا توضیح داده شد دارد . در نتیجه , فرمت کردن آسان‌تر و سریع‌تر رفتن به بازار است .
مثال‌هایی از مجله آنلاین عبارتند از :
نسخه‌های آنلاین مجلات چاپی ( اساسا pdf ها برای تبلت ‌ها و دیگر دستگاه‌ها قالب‌بندی شده‌اند ) . مجله‌های آنلاین دانشگاهی .
مجلات آنلاین انجمن .
مجلات آنلاین برای موضوعات ویژه مانند علوم و پزشکی .

مجله آنلاین

معرفی 5 مزیت مجله آنلاین

مزایای زیادی برای یک شرکت وجود دارد که مجله آنلاین خود را دارد . تعدادی از این موارد عبارتند از : مجله آنلاین نوردهی بیشتری برای شرکت شما فراهم می‌کند .
1-مجله آنلاین به شما کمک می‌کند به عنوان یک رهبر فکر در منطقه خاص خود مستقر شوید .
2-با مجله آنلاین برای مشتریان احتمالی خود ارزش قائل شوید چون آن‌ها در مورد تصمیم‌گیری و حل مشکلات صحبت می‌کنند .
3-از آنجا که دنیا در حال حرکت به سمت عصر دیجیتال است , مجلات حرفه‌ای آنلاین و مجلات دیجیتال در حال محبوبیت بیشتری هستند .
4-نسل‌های جوان‌تر که در سنین جوانی کامپیوتر را درک می‌کنند , همچنان انتظار تکامل محصولات دیجیتال را خواهند داشت که در تمام وسایل آن‌ها قابل‌دسترسی است.
5-مجله آنلاین از طریق همه سیستم ها بویژه موبایل در دسترس است.

مجله آنلاین یا مجله اینترنتی چیست

مجله آنلاین یا مجله اینترنتی چه هستند ? آن‌ها مجلات آنلاین هستند . آن‌ها برای یک قرص قالب‌بندی نمی‌شوند ( نیازی به بودن ندارند , آن‌ها html هستند ) و نمی‌توانند در یک فروشگاه برنامه کاربردی خریداری شوند . آن‌ها از طریق یک وب سایت اشتراک مجله در دسترس هستند , جایی که کاربر می‌تواند موضوعی از یک مجله را ببیند - مجله‌ای که خطی و دوره‌ای است , صفحات و فرکانس منظم دارد , و می‌تواند در html پاسخگو در هر دستگاه رومیزی یا موبایل مشاهده شود . چیزی برای دانلود وجود ندارد . ناشران مجلات آنلاین که به آن‌ها مجلات اینترنتی نیز گفته می‌شود , معمولا ً درآمد خود را از طریق مشترکین تولید می‌کنند و ممکن است تبلیغات نیز انجام دهند .
علاوه بر این , زمانی که مجله خود را در یک مجله آنلاین دیجیتالی کرده‌اید و یک تیم مجله آنلاین تشکیل داده‌اید , ایجاد یک کتابخانه یا آرشیو مجله آنلاین بسیار ساده است . این از طریق وب سایت اشتراک مجلات شما درست مانند مجله آنلاین اصلی در دسترس است . کاربران به موضوعات مجلات قبلی و به طور ایده‌آل , مجموعه‌های دیجیتال ویژه‌ای که از آرشیو مجله پخش می‌شوند , دسترسی دارند .
مجله آنلاین
مجله آنلاین

کاربرد مجله آنلاین

اگر چه یک مجله آنلاین می‌تواند به درستی به هر مجله‌ای که به صورت دیجیتالی خوانده می‌شود مراجعه کند , اما بیشتر آن‌ها موافق هستند که مجله تبلت یک نسخه برنامه کاربردی است . به عبارت دیگر , این مجله‌ای است که شما از طریق یک app بر روی تلفن یا روی آی پد , Kindle , یا دیگر دستگاه‌های قرص مانند می‌خوانید . هنوز هم می‌تواند در دستان شما نگه‌داشته شود , اما نمی‌توان آن را ورق زد . مجلات تبلت به یک برنامه کاربردی اختصاصی نیاز دارند که از مرورگر وب شما جدا باشد . آن‌ها همچنین تعاملی هستند . تبلیغات ممکن است به صفحات وب متصل شوند و مقالات ممکن است شامل ویدئو باشند . ما برنامه مجله تبلت را به سه سیستم‌عامل تقسیم می‌کنیم :
نسخه Kindle نسخه اپل نسخه گوگل محبوب‌ترین کهن الگوهای کاربردی مجله تبلت , به منظور تعامل حداقل با بیشتر تعاملی , کپی دیجیتال , کپی - plus و reflow - plus هستند . یک کپی دیجیتال معمولا ً یک pdf از مجله شما است که برای یک خواننده تبلت قالب‌بندی شده‌است , در حالی که یک نسخه plus تعامل بیشتری ( ویدئو و تبلیغات که قبلا ً ذکر شده را ارائه می‌دهد . ناشران مجله که یک reflow مجدد ایجاد می‌کنند, تمایل دارند که قابلیت‌های جدیدی به مجله‌ای اضافه کنند که باعث می‌شود آن به طور منحصر به فرد از هر مجله دیجیتال دیگر عمل کند , و بیشتر شبیه یک برنامه کاربردی است.

مجله آنلاین به سهولت در دسترس است

مجله آنلاین به سرعت موفق شد به مجلات چاپی سنتی غلبه کند . در زیر مزایای مربوط به استفاده از مجله آنلاین آورده شده‌است .
سهولت دسترسی مجله آنلاین.
زمانی که کسی از مجلات درخواست می‌کند , می‌تواند به راحتی یک ایمیل با جزئیات ورود به سیستم دریافت کند . با این کار خواننده می‌تواند شروع به دانلود مسائل ضروری کند . مزیت مجله آنلاین این است که شما مجبور نخواهید بود به جستجوی مسائلی که در دسترس هستند ادامه دهید . زمانی که چیز جدیدی پیش می‌آید , می‌توانید به راحتی همه اعلانات را دریافت کنید .
فرد می‌تواند در مجله آنلاین مخاطبان بزرگ‌تری را ملاقات کند.
با انتشار مجله آنلاین دیجیتال , می‌توان از دسترسی به دامنه وسیعی از خوانندگان فراتر از مرزهای جغرافیایی بهره برد . این امر در حفظ منافع و وفاداری مشتریان ضروری است .
انتشار سریع و توزیع .
یک ناشر می‌تواند در مدت‌زمان کوتاهی با استفاده از مجلات دیجیتال با مخاطبان هدف ملاقات و درگیر شود . بسیاری از خوانندگان مجلات دیجیتال مجله را در همان روز انتشار آن خواندند .
مجلات دیجیتال کاهش درآمد حاصل از موجودی که به فروش نرسیده است را کاهش می‌دهند .
شما می‌توانید به راحتی نشریات نرم‌افزار مجلات دیجیتال را بدون نیاز به کارمند توزیع بفروشید . همچنین یکی از زیان‌های مربوط به نسخه‌های فروش نرفته را ذخیره می‌کند.
ناشر می‌تواند از هدر رفتن خوانندگان خود جلوگیری کند .
برای آگاهی مشتری , داشتن ارتباط دوطرفه ضروری است . با استفاده از نرم‌افزار نشر الکترونیکی , ناشران می‌توانند به راحتی نحوه تعامل خوانندگان با مجله را بدانند . اطلاعاتی که از نرم‌افزار دریافت می‌کنید می‌تواند توسط ناشر در شناخت موضوعاتی که خواننده بیشتر دوست دارد , مورد استفاده قرار گیرد . پس از آن ناشر می‌تواند موضوعاتی را چاپ کند که بتوانند توجه خواننده را بیشتر جلب کنند .
می ‌توان اهداف تبلیغاتی را در مجله آنلاین ساده‌تر اندازه‌گیری کرد.
فن‌آوری‌های پیشرفته مدیریت تبلیغ و تبلیغ , شناخت تعداد افرادی که در یک مجله دیجیتال تبلیغ می‌کنند را آسان می‌کند . سازنده مجله آنلاین همچنین می‌تواند در اضافه کردن یک محتوای رسانه‌ای غنی از طریق استفاده از لینک‌های تعاملی , ویدئو و صدا انعطاف‌پذیر باشد . بنابراین خواننده می‌تواند فرصتی برای تماشای یک کسب‌وکار تجاری و خواندن بیشتر درباره کسب‌وکار تبلیغاتی در پلت فرم آنلاین پیدا کند.
در محتوای مجله آنلاین انعطاف‌پذیری وجود دارد .
ناشران مجله چاپ با فضای مورد نیاز برای چاپ کل محتوا مبارزه می‌کنند . بنابراین ناشران می‌توانند جزئیات لازم را حذف کنند تا محتوای آن‌ها در فضای موجود مناسب باشد . برعکس , مجلات دیجیتال خواستار تمام اقتصاد فضایی نیستند . هیچ هزینه اضافی برای چاپ مقالات بیشتر در مجلات دیجیتال وجود ندارد . بنابراین می‌توانید تمام جزئیاتی که برای شما مهم به نظر می‌رسند را در نظر بگیرید .

مجله آنلاین تعاملی

مجله آنلاین تعاملی جدیدترین تحول در صنعت مجله است که بهترین محتوای چاپی و وب را برای خوانندگان ترکیب می‌کند. امروزه محبوب‌ترین مطالب را می‌توان مستقیما ً به تبلت , گوشی هوشمند و لپ‌تاپ بازدیدکنندگان با یک حرکت انگشت تحویل داد. با مجلات دیجیتال تعاملی , ناشران می‌توانند در هر مرحله از سفر مشتری ارزش بیشتری را فراهم کنند.
مجله آنلاین
مجله آنلاین

مجله دیجیتال آنلاین

مجلات دیجیتال آنلاین تعاملی برای تعامل بیشتر تولید می‌شوند . آن‌ها با ایجاد صفحات دیجیتال و متن تعاملی تولید می‌شوند . کاربران می‌توانند پیوندها , تصاویر , ویدیوها , GIFs و انواع مختلف تعامل را اضافه کنند که می‌توانند مجله دیجیتال خود را جذاب‌تر و جذاب‌تر کنند . آن‌ها به خوانندگان اجازه می‌دهند تا درباره مقالات نظر دهند , ارتباط خود را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارند و کارهای بیشتری انجام دهند .

تبلیغات در مجله آنلاین

در یک مجله آنلاین , شما می‌توانید یک تبلیغ غنی از محتوا ایجاد کنید , که تضمین می‌شود جذاب‌تر از یک تصویر ساده باشد . به عنوان خوانندگان , زمانی که ما در یک مجله چاپی یا حتی در حین تماشای تلویزیون مرور می‌کنیم , اغلب به خودمان می‌گوییم , بعدا ً آن را بررسی خواهم کرد . با تبلیغات در مجله آنلاین , یک کلیک ساده می‌تواند شما را مستقیما ً به محصول یا سرویس که توجه شما را جلب می‌کند , ببرد . علاوه بر این , ردیابی آگهی‌های مجله آنلاین آسان‌تر است و می‌تواند با ویدئو , عکس و بسیاری از ویژگی‌های تعاملی که تضمین شده‌اند بهتر از تبلیغات سنتی عمل کنند پر شود . با توجه به این موضوع , به عنوان یک ناشر , شما آزاد هستید که قیمت افزایش‌یافته برای نشان دادن تبلیغات را شارژ کنید .
ما در دنیای موبایل محور بسیار زندگی می‌کنیم و تبلیغ کنندگان باید این را در نظر بگیرند . تبلیغات چاپی معمولی معمولا ً به اندازه a4 ایجاد می‌شود . وقتی این را روی یک دستگاه موبایل در نظر می‌گیریم , برازش ایده‌آل نیست و تبلیغ می‌تواند بی‌حرکت باشد . مخاطبان هیچ نامزدی ندارند و تنها به تبلیغ نگاه می‌کنند . این را با آنلاین مقایسه کنید که خوانندگان می‌خواهند در آن شرکت کنند ! چه برای کلیک کردن بر روی یک دکمه و چه برای دیدن یک ویدئو , آن‌ها دوست دارند این کار را بدون مشکل گرفتن چند بار زوم یا کلیک مکرر بر روی مکان اشتباهی که آن‌ها را به یک لینک متفاوت هدایت می‌کند , انجام دهند . ایجاد یک تبلیغ که می‌تواند پاسخگو باشد , کلیدی است , که خود را با ابزار خاصی که در آن مشاهده می‌شود تنظیم می‌کند .
با تبلیغ مجله آنلاین , تنها محدودیت‌های شما خلاقیت شما است . شما می‌توانید یک تبلیغ را در بسیاری از فرمت های متن و تصویر به یک ویدئو , محتوای برچسب دار , یک بازی , یک فرم بازخورد و بیشتر ایجاد کنید.

چرا مجله آنلاین مهم است

چرا مجله آنلاین مهم است؟
ما در دورانی زندگی می‌کنیم که هر روز شاهد پیشرفت‌های تکنولوژی جدید هستیم . بسیاری از چیزها جایگزین همتایان قدیمی خود شده‌اند . همان طور که نشریه چاپی به چیزی از گذشته تبدیل شده‌است . من نمی‌گویم که انتشار دیجیتال به طور کامل انتشار کاغذ را خراب کرده‌است , اما انتشارات اصلی در سراسر جهان در حال حاضر نسخه‌های دیجیتالی مجله چاپی خود را می‌سازند .
بیایید در مورد مزایای ایجاد یک مجله آنلاین صحبت کنیم . بدون شک , انتشار شما باید طیف وسیعی از مطالب جالب برای تحمیل بازدیدکنندگان جدید داشته باشد و ذکر نکنید که ترافیک قبلی خود را به بازدید مجدد ادامه دهید . فرمت مجله دیجیتال این کار را بسیار ساده‌تر می‌سازد . شما باید به ارتقای محتوای جدید مانند مقالات , تصاویر و ویدئوها ادامه دهید .
بدون شک , قابلیت بارگذاری ویدئو , در سراسر جهان وب , یکی از مزایای بزرگی است که مجلات دیجیتال در مجلات چاپ کاغذ متداول دارند .
اگر کار خوبی انجام دهید , محتوای مورد نظر شما می‌تواند به شما کمک کند تا ترافیک را به وب سایت / مجله کسب‌وکار خود منتقل کنید . علاوه بر این یک مجله می‌تواند اشتراک را برجسته کند. لازم به ذکر نیست که اینها می‌توانند رایگان از هزینه یا پرداخت باشند و ایده اصلی این است که شما روشی برای حفظ بازدیدکنندگان وب خود خواهید داشت .
این کار می‌تواند به شما کمک کند اگر می‌خواهید برای انتشار آنلاین خود نظرات , محصولات / خدمات , و بیشتر تبلیغ کنید . این می‌تواند به شما کمک کند که درآمد خود را برای شرکت خود کسب کنید .
بسیاری از بازدیدکنندگان آنلاین منابع اینترنتی خود را برای خرید چیزی باز نمی‌کنند . آن‌ها باز می‌شوند و به سایت‌هایی می‌روند که دانش را برای آن‌ها فراهم می‌کنند یا به آن‌ها می‌دهند . در روند روشن شدن درباره چیزی , احتمال دارد که آن‌ها چیزی را خریداری کنند .
اگر می‌خواهید مجله آنلاین رایگان ایجاد کنید , نرم‌افزارهای زیادی در اینترنت وجود دارند که می‌توانند به شما کمک کنند , بسیاری از ارائه دهندگان یک آزمایش رایگان ارائه می‌دهند . تنها کاری که باید انجام دهید این است که الزامات خود را یادداشت کنید و ببینید آیا نرم‌افزار برای شما است یا خیر .
مجله آنلاین
مجله آنلاین

مجله آنلاین باعث جذب مخاطب میشود

یک مجله آنلاین میتواند اطلاعات , الهام و ایده‌های خلاقانه برای خوانندگان فراهم می‌کند. اطلاعات داده‌شده به خواننده ممکن است آن‌ها را وادار به رفتن به فروشگاه‌ها / کسب و کارها و جستجوی آنلاین برای یافتن اطلاعات بیشتر کند .
مجله آنلاین به ناشران اجازه می‌دهند تا سهم خود را از مخاطبان انبوه بومیان دیجیتال که منتظر کشف محتوای آن‌ها هستند , بیابند . بازاریابان تجاری کوچک و متوسط می‌توانند مجلات آنلاین را در آمیخته بازاریابی محتوای خود وارد کنند . این فرمت با کیفیت بالا می‌تواند آگاهی از برند را افزایش داده و مشتریان بیشتری را به خط لوله فروش هدایت کند.
تجزیه و تحلیل خواننده دسترسی : اگر وثیقه کاغذی یا انتشارات چاپی را ارسال کنید , هیچ راهی برای دانستن اینکه زمانی که آن‌ها در دستان خوانندگان شما هستند چه اتفاقی می‌افتد ندارید . با یک مجله آنلاین در پلت فرم چاپ درست می‌توانید تجزیه و تحلیل دقیق داشته باشید . ببینید خوانندگان چقدر با مقالات شما درگیر هستند و چه صفحاتی را صرف خواندن می‌کنند . این معیارها بازخورد فوری به شما می‌دهند تا بتوانید محتوای تاثیرگذار تری با هر مساله ایجاد کنید .
یک مجله آنلاین می‌تواند به همه انواع ناشران کمک کند تا منابع جدید درآمد کسب کنند. ناشران چاپی می‌توانند مشترکان جدیدی را جذب کنند که رسانه‌های دیجیتال را ترجیح می‌دهند . آن‌ها همچنین می‌توانند از طریق تبلیغات دیجیتال به خوبی درآمد کسب کنند.

مجله آنلاین در حال توسعه است

انتشار مجله آنلاین یک حوزه در حال توسعه است . امروزه فضای جدیدی برای تبلیغات , سرعت دانلود جدید برای خوانندگان و دسترسی بیشتر از همیشه وجود دارد . اگر ناشران می‌خواهند از تمام دنیای دیجیتال استفاده کنند , باید در مهمانی بمانند . مطمئن نیستید اگر می‌خواهید مجله آنلاین خود را رقابتی نگه دارید از کجا شروع کنید؟ انتشار مجله دیجیتال به عنوان مرز فعلی و بعدی ادامه دارد و گزینه‌های جریان درآمد نامحدود ناشی از استفاده خلاقانه و ادغام متن , تصاویر , ویدئو , محتوای اجتماعی , تبلیغات بومی و غیره است . حقایق و ارقام زیر بینشی در مورد اتفاقاتی که در حال رخ دادن است و آنچه که ممکن است , ارائه خواهند کرد و باید در مورد جهش در صدای دیجیتالی معروف شک و تردید کمی باقی بگذارند .
مجله آنلاین
مجله آنلاین
مجله آنلاین

اشتراک مجله آنلاین

هدف بسیاری از ارائه دهندگان مجله آنلاین ارائه دسترسی مشترکین به موضوعات آرشیو شده است . این آرشیو پنجره‌ای به تاریخ یک موضوع ارائه می‌دهد و توسعه گرایش‌ها و درک فرهنگی را ترسیم می‌کند. کتابداران می‌توانند مطمئن باشند که دانش آموزان اطلاعات را از منابع تخصصی و مورد احترام دریافت می‌کنند تا موج‌سواری در وب که اغلب اطلاعات در معرض کنترل کیفیت قرار نمی‌گیرند . فرمت دیجیتال همچنین مفید است چون کتابخانه‌های مدارس اغلب در مقایسه با دانشگاه‌ها در مقایسه با دانشگاه‌ها محدودتر هستند , به طوری که توانایی داشتن آرشیو گسترده بدون نیاز به فضای فیزیکی بسیار مفید است .

جام ارژنگ ::: مجری تبلیغات ،طراحی سایت،سئو ،تبلیغات صفحه اول گوگل
طراحی مجله دیجیتال ،خدمات تلگرام ،تبلیغات اینستاگرام ،افزایش فالوور
تماس با پشتیبانی جام ارژنگ