فیلتر شکن

فیلتر شکن یا وی پی ان چیست

فیلتر شکن یا وی پی ان چیست؟کاربرد فیلتر شکن و وی پی ان به چه منظور است.واژه " شبکه خصوصی مجازی " ممکن است ترسناک به نظر برسد , اما استفاده از این دستگاه‌ها آسان‌تر از آن است که فکر می‌کنید . چه شما یک شرکت فردی باشید و چه بزرگ , مزایای زیادی برای استفاده از یک فیلتر شکن یا وی پی ان وجود دارد . مسافرت و استفاده از اینترنت فای عمومی , انتقال اطلاعات حساس و یا حتی لذت بردن از گزینه‌های سرگرمی در نت فلیکس تمام فعالیت‌هایی هستند که می‌توانند با استفاده از یک فیلتر شکن یا وی پی ان به طور ایمن انجام شوند .در این راهنما , شما یاد می‌گیرید که در سال ۲۰۲۳ فیلتر شکن یا وی پی ان چه کاری انجام می‌دهد , و برخی از رایج‌ترین فیلتر شکن یا وی پی ان کدامند . ما هر دو کاربرد شخصی و تجاری را پوشش خواهیم داد , بنابراین شما می‌توانید یاد بگیرید که چطور از یک فیلتر شکن یا وی پی ان در محل کار یا خانه استفاده کنید.

فیلتر شکن

فیلتر شکن چه کاری انجام میدهد

فیلتر شکن یا وی پی ان از اطلاعات شما با ماسک کردن آدرس ip دستگاه شما محافظت می‌کند . این نرم‌افزار داده‌ها و مسیرهای خود را از طریق شبکه‌های امن به سرورها در کشورهای دوردست یا کشورهای دیگر انتقال می‌دهد . یک کامپیوتر هویت آنلاین شما را پنهان می‌کند و به شما اجازه می‌دهد که بطور ناشناس اینترنت را مرور کنید .به عبارت اساسی , یک فیلتر شکن یا وی پی ان یک سرور رمزنگاری شده را فراهم می‌کند و آدرس ip شما را از شرکت‌ها , آژانس‌های دولتی و هکرها پنهان می‌کند . فیلتر شکن یا وی پی ان از هویت شما حتی اگر از اینترنت عمومی یا مشترک استفاده کنید , محافظت می‌کند , و داده‌های شما از هر گونه چشم کنجکاو اینترنتی حفظ خواهد شد .فیلتر شکن یا وی پی ان به جای ارسال اتصال اینترنت به یک سرور میزبان , isp شخصی شما را circumvents . با وجود سرورهای واقع در سراسر جهان , کاربران توانایی جابجایی خود و دسترسی به اینترنت را از هر جایی دارند .مزنگاری یک لایه امنیتی اضافی به ویژه برای کسب و کارهایی اضافه می‌کند که اغلب از دسترسی از راه دور استفاده می‌کنند . همچنین می‌تواند ابزار مفیدی برای سفر , بازی و جریان باشد .

امنیت دادها در فیلتر شکن

فیلتر شکن یا وی پی ان یک اتصال امن به اینترنت را با ایجاد یک تونل خصوصی برقرار می‌کند که از طریق آن داده‌های رمزنگاری شده به طور ایمن بین دستگاه شما و سرور VPN حرکت می‌کنند و این داده‌ها را برای هر کس دیگری غیرقابل خواندن می‌کنند . فیلتر شکن یا وی پی ان از داده‌های شخصی و حریم خصوصی آنلاین شما محافظت می‌کند و آدرس ip , فعالیت آنلاین و ارتباطات شما را پنهان می‌کند . حفظ حریم خصوصی خود را در حال حاضر با دانلود یک اتصال قوی و سریع برق تقویت کنید.
فیلتر شکن یا وی پی ان با استفاده از پروتکل‌های رمزنگاری کار می‌کند تا تمام ترافیک اینترنت شما را از طریق یک تونل رمزنگاری شده - یک شبکه خصوصی مجازی - بین کامپیوتر شما و یک سرور VPN از راه دور قیف کند. این آدرس ip شما را پنهان می‌کند و اطلاعات شما را تضمین می‌کند , و از مسدود کردن آن توسط دیگران جلوگیری می‌کند .
زمانی که به شبکه VPN وصل نشده اید , تمام ترافیک اینترنت شما به طور بالقوه در معرض isp , دولت , تبلیغ کنندگان , یا سایر افراد شبکه شما قرار دارد. به همین دلیل است که اتصالات VPN برای حریم خصوصی و امنیت آنلاین شما حیاتی هستند .
تونل زنی frm فرآیند ایمن کردن اتصال دستگاه شما با یک سرور VPN است . یک سرور VPN یک سرور اینترنتی است که با نرم‌افزار VPN پیکربندی شده‌است . قبل از ارسال به اینترنت , همه داده‌ها به بسته‌ها تقسیم می‌شوند . در هسته تونل سازی VPN فرآیندی به نام encapsulation است . فیلتر شکن یا وی پی ان یک بسته خارجی ( یک پروتکل ) را حول بسته اصلی داده‌ها قرار می‌دهد و آن را رمزنگاری می‌کند تا نتواند جلوی آن را بگیرد .
سطح حفاظتی که در هنگام استفاده از فیلتر شکن یا وی پی ان دریافت می‌کنید به نوع پروتکل تونل زنی مورد استفاده بستگی دارد . همچنین به این بستگی دارد که آیا از تونل زنی کامل یا منقطع استفاده می‌کنید - تفاوت اصلی با این که ترافیک از طریق آن عبور می‌کند , تعریف می‌شود . یک تونل کامل به این معنی است که همه داده‌ها از تونل VPN عبور می‌کنند , در حالی که یک تونل اسپلیت تنها ترافیکی را می‌فرستد که شما , یا کارمند شما می‌خواهند محافظت شوند ( برای مثال , فعالیت اینستاگرام می‌تواند معاف باشد ) .
زمانی که تونل frm ایجاد شد , دستگاه شما اطلاعات رمزنگاری شده سرور VPN مانند وب سایتی که می‌خواهید بازدید کنید را می‌فرستد . کارگزار VPN این کار را می‌کند , آدرس ip واقعی شما را پنهان می‌کند , و داده‌ها را به سرور وب سایت می‌فرستد .
به وب سایت , آدرس ip شما به نظر می‌رسد که آدرس ip شما به کارگزار VPN متصل باشد . سپس سرور VPN داده‌های ارسال‌شده توسط سرور وب را دوباره encrypts و آن را به شما ارسال می‌کند .
فیلتر شکن یا وی پی ان با رمزنگاری تمام ترافیک آنلاین شما و مسیریابی آن از طریق یک اتصال نقطه‌ای به نقطه , دستگاه شما و کارگزار VPN , یک اتصال امن به اینترنت ایجاد می‌کند. ایجاد یک شبکه خصوصی رمزنگاری شده دقیقا ً همان کاری است که یک اتصال VPN انجام می‌دهد - و این لایه رمزنگاری شده مجموعه‌ای از مزایای امنیتی , حریم خصوصی و عملکرد را ارائه می‌دهد .
زمانی که شما به یک شبکه فیلتر شکن یا وی پی ان رمزنگاری شده وصل شده‌اید , نه تنها تمام داده‌های اینترنتی شما از هکرها و sniffers محافظت می‌شود , بلکه موقعیت و هویت واقعی شما از سرویس دهنده سرویس اینترنتی شما مخفی می‌ماند ( isp ) , دولت , بازاریابان یا هر کسی دیگر .

فیلتر شکن امنیت دارد یا خیر

وای فای عمومی راحت است اما به هزینه امنیت می‌رسد . زمانی که در حال پاسخ دادن به ایمیل در یک کافی‌شاپ محلی هستید یا با حواس‌پرتی از طریق رسانه‌های اجتماعی در فرودگاه عبور می‌کنید , ممکن است کسی فعالیت آنلاین شما را پی‌گیری کند .
با استفاده از یک فیلتر شکن یا وی پی ان از داده‌های خود در حالی که در شبکه‌های دیگر هستید , تاریخچه مرور خود , اطلاعات بانکی , گذرواژه‌های حساب و چیزهای دیگر را پنهان می‌کنید .
در حالی که به فیلتر شکن یا وی پی ان شما متصل هستید , احتمال حمله غریبه‌ها کم‌تر از ارتباط عمومی است . با این حال , داده‌های شما هنوز آسیب‌پذیر هستند .
تامین‌کننده سرویس اینترنتی یا isp شما - Comcast , طیف , Verizon یا شرکت دیگری که هر ماه برای اینترنت پرداخت می‌کنید - می‌تواند به تمام داده‌های اینترنتی شما دسترسی داشته باشد . isp شما می‌تواند ببیند کی , کجا و چطور مرور می‌کنید .
این داده‌ها می‌توانند جمع‌آوری و به تبلیغ کنندگان فروخته شوند حتی اگر از تابع مرور خصوصی استفاده کنید , و می‌تواند در دستان اشتباه در مورد نقض داده‌ها خطرناک باشد . فیلتر شکن یا وی پی می‌تواند آدرس ip شما را از isp خود مخفی کند .
isp شما تنها مسئولیت بالقوه ای نیست که به خانه خودتان آورده‌اید . متاسفانه , بسیاری از برنامه‌های کاربردی مورد علاقه ما و سرویس‌های اینترنتی - مخصوصا ً فیس بوک - برای روشی که از داده‌های کاربران خود استفاده کرده‌اند فراخوانده شده‌اند .
یک تست تی ای مانع از آن خواهد شد که برنامه‌ها و وب سایت‌ها رفتار شما را به آدرس ip کامپیوتر شما نسبت دهند . همچنین می‌تواند مجموعه مکان و تاریخچه مرورگر شما را محدود کند.
در حالی که بسیاری از isp ها, برنامه‌ها و مراکز داده اینترنتی پیشنهاد می‌کنند که داده‌های مرور شما را به دولت‌ها sell , با این وجود اطلاعات راه‌های آن را در دست خود - حتی در ایالات‌متحده - پیدا می‌کند . از سال ۲۰۱۳ , زمانی که ادوارد Snowden اولین بار فاش کرد که Verizon داده‌های اینترنتی و تلفن کاربران را به ان‌ای می‌فروشد , آمریکایی‌ها از روش‌های مختلف surveils دولت آگاه شده و اطلاعات خود را جمع‌آوری کرده‌اند . پس از نشت Snowden , و خشم بعدی , قوانینی برای کنترل نظارت دولت وضع شد . با این حال , به تازگی در ژانویه امسال , آژانس اطلاعات دفاعی قانونی را نادیده گرفت که خواستار این بود که آژانس‌های دولتی قبل از وادار کردن شرکت‌های تلفن برای داده‌های کاربر خود , با پرداخت عوارض طرف سوم برای همین داده‌ها , حکم صادر کنند . اگر شما در مورد بیش از حد دولتی دچار تردید هستید , این یک سرمایه‌گذاری خوب در حفاظت از داده‌های شماست .

فیلتر شکن یک واسطه است

فیلتر شکن یا وی پی ان یک میانجی بین کامپیوتر شما و کارگزار هدف است . به جای تکیه به یک مرورگر برای رمزنگاری ارتباط بین دستگاه شما و سرور , VPN و ارتباطات مسیرهای خود را از طریق سرورهای خود اضافه می‌کند . شما اغلب اصطلاح " تونل زنی " را وقتی که به سرویس VPN می‌آید می‌شنوید . ایده این است که سرویس VPN یک " تونل " بین شما و سرور هدف باز می‌کند . سپس , VPN داده‌های شما را از طریق " تونل " می‌فرستد تا هیچ‌کس دیگری در شبکه نتواند داده‌های شما را استراق‌سمع کند و بدزدد . از لحاظ فنی , اتصالات ایجاد می‌کند که در آن دستگاه شما به جای شبکه محلی , از جمله اینترنت - fi عمومی , در شبکه smtp ارتباط برقرار می‌کند . شما با کارگزار VPN با استفاده از اعتبار ذخیره‌شده خود تایید می‌کنید و سپس یک اتصال به سرویس دهنده‌های VPN دریافت می‌کنید . با راه‌اندازی تونل , شما از یک اتصال شبکه مجازی بین شما و کارگزار VPN استفاده می‌کنید که داده‌ها را از استراق‌سمع کنندگان محافظت می‌کند . اگر از اتصال ssl / tls استفاده می‌کنید , داده‌ها رمزنگاری شده و سپس دوباره با استفاده از سرویس VPN رمزنگاری می‌شوند . این کار رمزنگاری مضاعف را به ارتباطات شما اضافه می‌کند و امنیت داده‌های شما را بهبود می‌بخشد .
به یاد داشته باشید , هنگامی که به کارگزار VPN متصل می‌شود , نشانی ip نشان‌داده‌شده به کارگزار هدف آدرس ip کارگزار VPN است . اگر کارگزار VPN عملا ً یا به صورت فیزیکی در یک کشور دیگر قرار داشته باشد , سرور وب هدف موقعیت شما را به عنوان موقعیت کشور VPN شناسایی خواهد کرد .

مزایای استفاده از فیلتر شکن چیست

یک اتصال وی پی ان ترافیک داده را به صورت آنلاین تغییر می‌دهد و از آن در برابر دسترسی خارجی محافظت می‌کند . داده‌های رمزنگاری نشده را می‌توان توسط هر کسی که دسترسی شبکه دارد و می‌خواهد آن را ببیند , مشاهده کرد. با استفاده از یک آتش‌بس , هکرها و مجرمان سایبری نمی‌توانند این داده‌ها را کشف کنند.
رمزنگاری امن : برای خواندن داده‌ها , شما به کلید رمزنگاری نیاز دارید . بدون یکی , میلیون‌ها سال طول می‌کشد تا کامپیوتر رمز حمله یک نیروی وحشی را کشف کند. با استفاده از یک تست تست , فعالیت‌های آنلاین شما حتی در شبکه‌های عمومی پنهان می‌شوند .
پنهان کردن مکان خود : سرویس دهنده‌های frm اساسا ً به عنوان proxies در اینترنت عمل می‌کنند . از آنجا که اطلاعات مکانی جمعیت شناختی از یک سرور در کشور دیگر می‌آید , مکان واقعی شما نمی‌تواند تعیین شود . علاوه بر این , اغلب سرویس‌های VPN , logs فعالیت‌های شما را ذخیره نمی‌کنند . از طرف دیگر برخی از ارائه دهندگان رفتار شما را ثبت می‌کنند , اما این اطلاعات را به طرف ثالث ارسال نکنید . این بدان معناست که هر گونه سابقه بالقوه رفتار کاربر شما برای همیشه مخفی می‌ماند . دسترسی به محتوای منطقه‌ای : محتوای وب منطقه‌ای همیشه از همه جا قابل‌دسترسی نیست . خدمات و وب سایت‌ها اغلب حاوی محتوایی هستند که تنها از بخش‌های خاصی از جهان قابل‌دستیابی هستند . اتصالات استاندارد از سرورهای محلی در کشور برای تعیین محل شما استفاده می‌کنند. این بدان معناست که شما نمی‌توانید در هنگام سفر به محتوای خانه دسترسی داشته باشید و نمی‌توانید به محتوای بین‌المللی از خانه دسترسی داشته باشید . با تقلب در مکان VPN , می‌توانید به یک سرور به یک کشور دیگر سوئیچ کرده و موقعیت خود را به طور موثر تغییر دهید .
انتقال اطلاعات ایمن : اگر از راه دور کار می‌کنید , ممکن است نیاز به دسترسی به فایل‌های مهم در شبکه شرکت داشته باشید . به دلایل امنیتی , این نوع اطلاعات نیازمند یک ارتباط امن است. برای دستیابی به شبکه , اغلب نیاز به اتصال VPN وجود دارد . سرویس‌های VPN به سرورهای خصوصی متصل می‌شوند و از روش‌های رمزنگاری برای کاهش ریسک نشت داده استفاده می‌کنند .

فیلترشکن یا وی پی ان چیست

فیلتر شکن یا وی پی ان یک شبکه خصوصی مجازی , یک اتصال رمزنگاری شده بر روی اینترنت از یک دستگاه به یک شبکه است . اتصال رمزنگاری شده به اطمینان از انتقال ایمن داده‌های حساس کمک می‌کند . این کار از استراق‌سمع افراد غیرمجاز در ترافیک جلوگیری می‌کند و به کاربر اجازه می‌دهد تا کار را از راه دور انجام دهد . از فن‌آوری VPN در محیط‌های شرکتی استفاده می‌شود .
فیلتر شکن یا وی پی ان یک شبکه شرکتی را از طریق اتصالات رمزنگاری شده ایجاد شده بر روی اینترنت گسترش می‌دهد . از آنجا که ترافیک بین دستگاه و شبکه رمزنگاری شده‌است , ترافیک همچنان خصوصی باقی می‌ماند . یک کارمند می‌تواند خارج از دفتر کار کند و هنوز به طور ایمن به شبکه شرکت متصل شود . حتی گوشی‌های هوشمند و تبلت می‌توانند از طریق یک کامپیوتر به یکدیگر متصل شوند.
فیلتر شکن یا وی پی ان دسترسی ایمن از راه دور یک راه امن و ایمن برای اتصال کاربران و دستگاه‌ها از راه دور به شبکه شرکت فراهم می‌کند. این فن‌آوری شامل فن‌آوری VPN است که از روش‌های قوی برای تایید هویت کاربر یا دستگاه استفاده می‌کند . در دسترس است تا بررسی شود که آیا یک دستگاه با الزامات خاصی مواجه می‌شود یا خیر , که وضعیت دستگاه نیز نامیده می‌شود , قبل از اینکه اجازه اتصال از راه دور داده شود .
ترافیک در شبکه مجازی با ایجاد یک اتصال رمزنگاری شده در سرتاسر اینترنت به نام تونل به طور ایمن ارسال می‌شود . هنگام عبور از این تونل , ترافیک VPN از دستگاهی مانند کامپیوتر , تبلت یا گوشی هوشمند رمزنگاری می‌شود . سپس کارمندان بیرونی می‌توانند از شبکه مجازی برای دسترسی به شبکه شرکت استفاده کنند .

با فیلتر شکن بصورت ناشناس جستجو کنید

فیلتر شکن یا وی پی ان یک شبکه خصوصی مجازی یک سرویس است که یک اتصال آنلاین رمزنگاری شده امن ایجاد می‌کند . کاربران اینترنتی ممکن است از یک VPN برای به دست آوردن حریم خصوصی بیشتر و گمنامی آنلاین یا دور زدن محدودیت‌های جغرافیایی و سانسور استفاده کنند . VPNs اساسا ً یک شبکه خصوصی را در یک شبکه عمومی گسترش می‌دهد که به کاربر اجازه می‌دهد تا به طور ایمن داده‌ها را در سراسر اینترنت ارسال و دریافت کند .
به طور معمول , از یک شبکه امن کم‌تر مانند اینترنت عمومی استفاده می‌شود . ارائهکنندگان خدمات اینترنتی ( isp ) معمولا ً بینش نسبتا ً زیادی نسبت به فعالیت‌های مشتری دارند . علاوه بر این , برخی نقاط دسترسی امن ( aps ) ممکن است راه مناسبی برای مهاجمان برای دسترسی به داده‌های شخصی کاربر باشند . یک کاربر اینترنتی می‌تواند از یک VPN برای جلوگیری از نقض حریم خصوصی استفاده کند.
VPNs می‌تواند برای پنهان کردن تاریخچه مرورگر کاربر , آدرس پروتکل اینترنت ( ip ) و مکان جغرافیایی , فعالیت وب یا دستگاه‌های مورد استفاده به کار رود . هر کسی که در یک شبکه باشد قادر نخواهد بود ببیند که یک کاربر VPN چه کار می‌کند . این باعث می‌شود که VPNs ابزاری برای حریم خصوصی آنلاین باشد .
برای رمزنگاری داده‌ها در انتهای ارسال از پروتکل‌های تونل سازی استفاده کرده و آن را در پایان دریافت decrypts . آدرس‌های شبکه اصلی و دریافت‌کننده نیز برای تامین امنیت بهتر برای فعالیت‌های آنلاین رمزنگاری شده‌اند .
اغلب از برنامه‌های VPN برای حفاظت از انتقال داده‌ها در دستگاه‌های موبایل استفاده می‌شود. همچنین می‌توان از آن‌ها برای بازدید از وب سایت‌هایی استفاده کرد که با مکان محدود شده‌اند . با این حال , دسترسی ایمن از طریق اتصالات موبایل نباید با مرور خصوصی اشتباه گرفته شود . مرور خصوصی شامل رمزنگاری نمی‌شود ; این یک تنظیمات مرورگر اختیاری است که از جمع‌آوری داده‌های کاربر قابل‌شناسایی جلوگیری می‌کند .

فیلترشکن آی پی شما را مخفی میکند

فیلترشکن آی پی شما را مخفی میکند.در ابتدایی‌ترین سطح , تونل سازی VPN یک اتصال نقطه‌ای به نقطه‌ای ایجاد می‌کند که نمی‌تواند توسط کاربران غیرمجاز قابل‌دسترسی باشد . برای ایجاد تونل از یک پروتکل تونل زنی بر روی شبکه‌های موجود استفاده می‌شود . VPNs مختلف از پروتکل‌های تونل زنی مختلفی مانند OpenVPN یا پروتکل تونل زنی ایمن استفاده می‌کنند . پروتکل تونل زنی مورد استفاده ممکن است وابسته به سکویی باشد که از آن استفاده می‌شود , مانند SSTP که در سیستم‌عامل ویندوز استفاده می‌شود و رمزنگاری داده‌ها را با نقاط مختلف فراهم می‌کند . دستگاه نقطه پایانی باید یک مشتری ( نرم‌افزار کاربردی ) را به صورت محلی یا در ابر اجرا کند . مشتری در پس‌زمینه اجرا خواهد شد . هدف از این تحقیق , مقایسه عملکرد مشتری با کاربر نهایی است .
با استفاده از یک تونل VPN , دستگاه کاربر به شبکه دیگری متصل می‌شود , آدرس ip خود را مخفی کرده و داده‌ها را رمزنگاری می‌کند . این چیزی است که اطلاعات خصوصی را از مهاجمان یا دیگران پنهان می‌کند تا به فعالیت‌های فردی دسترسی پیدا کنند . این تونل دستگاه کاربر را به یک‌گره خروجی در مکان دور دیگری متصل می‌کند که به نظر می‌رسد کاربر در مکان دیگری قرار دارد .

فیلترشکن عامل ارتباط با واسطه است

در یک ارتباط اینترنتی استاندارد , کامپیوتر a مستقیما ً به کامپیوتر c می‌رسد , با ارسال درخواست‌های مشتری به کارگزار مبدا و کارگزار مبدا که به مشتری پاسخ می‌دهد . هنگامی که یک فیلترشکن پیشرو در جای خود قرار دارد , a به جای آن درخواست را به b ارسال خواهد کرد , که سپس درخواست را به c ارسال خواهد کرد . سپس c پاسخی به b ارسال خواهد کرد که پاسخ را به a .
چرا کسی باید این واسطه اضافی را که فیلترشکن یا پروکسی نامیده میشود به فعالیت اینترنتی خود اضافه کند؟ چند دلیل وجود دارد که ممکن است بخواهید از یک پیشکار پیشرو استفاده کنید :
برای جلوگیری از محدودیت‌های مرور دولتی یا نهادی - برخی دولت‌ها , مدارس و سازمان‌های دیگر از فیلترشکن برای دسترسی کاربران خود به نسخه محدودی از اینترنت استفاده می‌کنند . از یک پیشکار پیشرو می‌توان برای دور زدن این محدودیت‌ها استفاده کرد , زیرا آن‌ها اجازه می‌دهند کاربر به جای اینکه مستقیما ً به سایت‌هایی که بازدید می‌کنند متصل شود .
برای جلوگیری از دسترسی به محتوای خاص - برعکس , proxies می‌توانند برای مسدود کردن گروهی از کاربران از دسترسی به سایت‌های خاص نیز راه‌اندازی شوند . برای مثال , یک شبکه مدرسه ممکن است برای اتصال به وب از طریق یک پیشکار پیکربندی شود که قوانین فیلترینگ محتوا را ممکن می‌سازد , از پاسخ به جلو از فیس بوک و دیگر سایت‌های رسانه‌های اجتماعی امتناع می‌کند.
برای حفاظت از هویت خود به صورت آنلاین - در برخی موارد , کاربران عادی اینترنت به سادگی تمایل به افزایش گمنامی آنلاین دارند , اما در موارد دیگر , کاربران اینترنت در مکان‌هایی زندگی می‌کنند که دولت می‌تواند عواقب جدی بر مخالفان سیاسی تحمیل کند . انتقاد از دولت در یک فروم اینترنتی یا رسانه‌های اجتماعی می‌تواند منجر به جریمه یا حبس برای این کاربران شود . اگر یکی از این مخالفان از یک پیشکار پیشرو برای اتصال به یک وب سایت استفاده کند که در آن نظرات حساس سیاسی را پست می‌کنند , نشانی ip استفاده‌شده برای پست کردن نظرات سخت‌تر خواهد بود . تنها نشانی ip کارگزار پروکسی قابل‌مشاهده خواهد بود .

جام ارژنگ ::: مجری تبلیغات ،طراحی سایت،سئو ،تبلیغات صفحه اول گوگل
طراحی مجله دیجیتال ،خدمات تلگرام ،تبلیغات اینستاگرام ،افزایش فالوور
تماس با پشتیبانی جام ارژنگ