راهنمای کامل سئو و بهینه سازی وب سایت برای کسب رتبه

راهنمای کامل سئو و بهینه سازی وب سایت برای کسب رتبه در موتورهای جستجو بویژه گوگل در این صفحه از سایت جام ارژنگ مجری تبلیغات آمده است.سئو یکی از قدرتمندترین ابزار بازاریابی دیجیتال و ارتقای وب سایت به صفحه اول گوگل است.هزاران سایت ایرانی و خارجی در باره بهینه سازی وب سایت مطالب فراوانی ارائه کرده اند.این راهنمای کامل سئو شما را تقریبا از خواندن مطالب دیگر بی نیاز میکند.نقشی که سئو میتواند در تبلیغات دیجیتال ایفا کند با توجه به رشد فزاینده استفاده از تلفن همراه بر کسی پوشیده نیست.خواسته همه دارندگان وب سایت و همچنین وبلاگ نویسان این است که خود را به صفحه اول گوگل رسانده و محصولات و خدمات خود را عرضه نموده و مشتری بیشتری پیدا کنند.آمار نشان داده است که کاربران فقط به سایت هایی که در صفحه اول گوگل هستند اعتماد دارند و اکثرا از مراجعه به صفحات بعدی خودداری مینمایند.آن چیزی که میتواند وب سایت مارا به صفحه اول گوگل برساند در این راهنمای سئو آمده است.با جام ارژنگ همراه شوید

>
راهنمای سئو

سئو چه هدفی دارد؟

سئو مخفف بهینه‌سازی موتور جستجو است , که فرآیند بهبود سایت شما برای افزایش دید آلی برای جستجوی خاص است . هدف سئو بهبود کیفیت و کمیت ترافیک به وب سایت شما از طریق تغییرات در محل است . این به معنای پر کردن صفحات با کلمات کلیدی مرتبط نیست , اما تمرکز بر روی نشانه‌های اصلی وب مانند سرعت سایت , صمیمیت همراه , تعامل و محتوای صفحات وب است .
کارشناسان بر این باورند که بهینه‌سازی موفق به همان اندازه در مورد نیازهای مشتری است که به دستورالعمل‌ها و بهترین روش‌های موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ پایبند است . پیش‌بینی قصد مشتری , درک نوع محتوایی که دوست دارند ببینند و ارائه بهترین پاسخ‌ها قلب سئو خوب است . این به طور همزمان یک روش تحقیق مشتری و کانال فروش برای کسب‌وکار شماست و به شما اجازه می‌دهد تا مشتریان و عادات آن‌ها را بشناسید .
کلید می‌تواند هر دو عنصر فنی و استراتژیک را کنار هم قرار دهد. به طور همزمان به نیازهای مشتری خدمت کنید و آن را به شیوه‌ای ارائه دهید که برای موتورهای جستجو جذاب است .

راهنمای کامل سئو(حسابرسی)

در اولین بخش از صفحه راهنمای کامل سئو به تعریف جامعی از بهینه سازی وب سایت میپردازیم.بهینه‌سازی وب سایت , که به بهینه‌سازی موتور جستجو نیز معروف است , مجموعه‌ای از اقداماتی است که می‌توانید حوزه خود را به موقعیت بالاتری در گوگل ببرید که به جذب بازدیدکنندگان بیشتر کمک می‌کند که این عمل به سئو معروف است. وب سایت‌هایی که تحت سرپرستی سئو قرار می‌گیرند ترافیک ارگانیک ایجاد می‌کنند . آگهی‌های گوگل پرداخت‌شده مخالف سئو هستند که ترافیک پرداخت‌شده را تولید می‌کنند .
سئو یک فرآیند پیچیده است که می‌تواند به دو گروه اعمال تقسیم شود : اول , آن‌هایی هستند که در سایت رخ می‌دهند . این موارد شامل تحلیل کلمات کلیدی , نمایه‌سازی وب سایت , بهینه‌سازی تیتر , پیوند داخلی , قرار دادن عبارات کلیدی , ایجاد فراداده و غیره هستند .
سپس اقدامات خارج از سایت وجود دارد . اینها شامل ساختمان لینک ( کسب پیوندهای خارجی در فروم ها, وبلاگ‌ها و پورتال ‌های اطلاعاتی ) , حمایت از مقالات , بازاریابی محتوا و تحلیل رقابت شما هستند. قبل از اینکه وب سایت خود را بهینه‌سازی کنید , عاقلانه است که ابتدا یک حسابرسی سئو برای دیدن وضعیت فعلی حوزه خود دریافت کنید . این به شما امکان می‌دهد تا مسائل مهم را در وب سایت خود شناسایی کرده و آن‌ها را ثبت کنید .
حسابرسی پیچیده سئو معمولا ً بر روی یک منطقه خاص تمرکز نمی‌کند اما در عوض دامنه را به صورت کل تحلیل می‌کند . متخصصان سئو معمولا ً کسانی هستند که این کارها را انجام می‌دهند . آن‌ها به کد وب سایت , نمایه‌سازی , تجربه کاربر , پروفایل و بک لینک و حتی دقت محتوا نگاه می‌کنند .
حسابرسی اولیه سئو چیزی است که یک مالک کسب‌وکار می‌تواند به تنهایی انجام دهد ( شاید با کمک کمی از برخی ابزارهای آنلاین سئو ) . با این حال , اگر شما متخصص سئو نیستید , ممکن است ارزش کمی داشته باشید . در اغلب موارد , استخدام یک حسابرس با تجربه که می‌تواند به سرعت شما را به حساس‌ترین حوزه‌های تمرکز بر روی آن معطوف کند, ایده بهتری است .
اگر تصمیم می‌گیرید یک کارشناس سئو استخدام کنید , به دنبال آژانس‌های مجرب و مشاوران بگردید که نه تنها به خاطر اشاره به مشکلات شناخته‌شده بلکه راه‌حل‌هایی برای آن‌ها ارائه می‌دهند .

راهنمای سئو

سئو باعث جذب مشتری میشود

53 درصد از کل ترافیک وب از جستجوی ارگانیک و ۶۰ درصد از بازاریابان بیان می‌کنند که بالاترین کیفیت آن‌ها از مشتریان سئو است . چرا ؟ چون آن‌ها در جستجوی راه‌حل هستند و با یکی از نتایج بالا که شما به آن نیاز دارید .
رتبه‌بندی در صفحه اول گوگل برای مشتریان ضروری است . صعود به موقعیت بالا تقریبا ً می‌تواند نرخ کلیک شما را در بالای عدد دو نقطه دوبرابر کند. و ادعا کردن یک قطعه برجسته ( بالای عنصر صفحه ) می‌تواند به شما کمک کند که از روی یک نقطه شماره یک بپرد در حالی که به طور بالقوه یک راه دوم برای مشتریان اضافه کنید تا در وب سایت خود کلیک کنید .
حجم آنجا است و با رتبه‌بندی اصطلاحات جستجوی خاص مشتریان مناسب را جذب خواهید کرد . و با گرفتن سایت خود در صفحه اول , برند خود را به شدت مرئی می‌کنید و نشان می‌دهید که یک منبع قابل‌اعتماد هستید .

فرآیند سئو و بهینه سازی وب سایت

فرآیند بهینه‌سازی وب سایت بسته به نتایج حسابرسی sm, بسیار متفاوت است . این دلیل دیگری است که چرا حسابرسی مهم است - براساس داده‌ها و آمار سئو بهتر است که از نظر استراتژیک عمل کنیم . تقریباً در همه موارد , و تغییراتی که وب سایت شما نیاز به رتبه‌بندی بالا در گوگل دارد , نیازمند ابزارهای خاص , دانش و تجربه است . اگر یک حسابرسی داشتید , ممکن است هوشمندانه باشد که از یک شخص یا شرکت خدمات سئو را جستجو کنید ; آن‌ها باید چشم‌انداز روشنی از آنچه باید انجام شود و به چه ترتیبی داشته باشند , داشته باشند .
در اساسی‌ترین سطح , بهینه‌سازی باید شامل تحقیقات کلیدی و درج کلمات کلیدی در مهم‌ترین بخش‌های وب سایت , مانند عناوین , عناوین , محتوا , لینک‌های داخلی و غیره باشد . محتوای شما نیز ممکن است نیازمند بهینه‌سازی باشد . برای مثال , سعی کنید مطابق با دستورالعمل‌های گوگل e - e - t ( تجربه , تخصص , و قابل‌اعتماد ) عمل کنید. که در اینصورت وب سایت شما نیز از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود - هدف از آن این است که آن را تا حد امکان برای ربات‌های گوگل مناسب سازد .
بهینه‌سازی یک فرآیند ادامه‌دار و پایان‌ناپذیر است , بنابراین انتظار نداشته باشید که این تاثیرات بدون انتشار پیوسته محتوای ارزشمند و لینک‌های ساختمانی به وب سایت جدید خود ادامه پیدا کنند . خوشبختانه , این کار پیچیدگی کمتری نسبت به بهینه‌سازی فنی سئو دارد و احتمالاً شما می‌توانید آن را به تنهایی کنترل کنید .

راهنمای سئو

سئو عامل رسیدن به رتبه بالای گوگل

رسیدن به صفحه اول گوگل و ادعا کردن عدد یک نقطه در نتیجه جستجو کاملا ً متکی به قدرتی است که شما می‌سازید . شما می‌توانید بهترین پاسخ یا منبع موجود را داشته باشید , اما بدون تجربه کیفی برای کاربران , زمانی که در سایت شما کلیک می‌کنند , زمان بسیار سختی برای گرفتن آن‌ها به آنجا خواهید داشت . به همین دلیل است که عناصر فنی سئو , مانند سرعت صفحه , backlinks و دیگر عناصر ساختمان قدرت برای موفقیت کسب‌وکار آنلاین شما بسیار مهم هستند . بازی با قوانین حاکم بر موتورهای جستجو شما را مجبور می‌کند که سایت خود را به شکل نوک بالا نگه دارید و سلامتی خود را یک اولویت منظم حفظ کنید . مزیت شما این است که این کار تنها به شما کمک نمی‌کند تا بهتر رتبه‌بندی کنید و در نتیجه نوردهی بیشتری داشته باشید . همچنین اعتماد مشتریان براساس عملکرد وب سایت تان را ساده‌تر می‌کند . داشتن صفحات سریع , تدابیر امنیتی و پورتال ‌های خودکار خدمات مشتری تنها چند راه برای انجام این کار هستند .

فرآیند سئو موجب افزایش درآمد میشود

بهینه‌سازی وب سایت فرآیند استفاده از ابزارها , استراتژی‌های پیشرفته و آزمایش‌ها برای بهبود عملکرد وب سایت , ترافیک بیشتر , افزایش تبدیلات و افزایش درآمد است .
یکی از مهم‌ترین جنبه‌های بهینه‌سازی وب سایت , بهینه‌سازی موتور جستجو است . این تکنیک نه تنها بر گرفتن صفحات مختلف وب سایت شما برای رتبه‌بندی در SERPs برای کلمات کلیدی خاص تمرکز می‌کند , بلکه به چشم اندازه‌ای را قادر می‌سازد تا به ساده‌ترین شکل ممکن برند خود را پیدا کنید . جنبه مهم دیگر در اینجا بهینه‌سازی روی صفحه است . این تکنیک تضمین می‌کند که چشم‌انداز زمین بر روی وب سایت شما بهترین تجربه کاربر را دارد که آن‌ها را وادار می‌کند تا اقدام مورد نظر را انجام دهند و به رهبری تبدیل شوند .
بنابراین , با بهینه‌سازی وب سایت , شما نه تنها می‌توانید به یک بازار بکر به موثرترین و کارآمدترین شیوه ( بدون پرداخت هزینه تبلیغات ) ضربه بزنید بلکه درها را به سمت تبدیل و سود بیشتر باز کنید . بهینه‌سازی یا سئو وب سایت در نهایت می‌تواند موفقیت هر سایت را ایجاد یا بشکند .
همه چیز مربوط به تجربه کاربر است . اگر بازدید کنندگان زمان‌های بارگذاری سریع صفحه , انتقال‌های بدون درز , و رسانه‌های با بارگذاری سریع را تجربه کنند , زمان بسیار بهتری برای هدایت سایت و محتوای مصرفی خواهند داشت . برعکس , زمان‌های بارگذاری آهسته منجر به بازتاب منفی گشته و بازدیدکنندگان سایت مایوس می‌شود.
فرود بر روی یک وب سایت که برای همیشه طول می‌کشد تا بار شود , احساس خشکی و یا سنگین بودن در حین لغزش و حرکت کنیم . بیشتر مردم فقط وب سایت‌ها را ترک می‌کنند و بر نمی‌گردند .
مردم مجبور نیستند تجربه وب سایت بدی داشته باشند چون همیشه می‌توانند آنچه را که به جای دیگری نیاز دارند بدست آورند . سایر سایت‌ها دارای محصولات , خدمات , محتوا و یا هر چیز دیگری هستند که ارائه می‌کنید .
اما وقتی شما وب سایت را بهینه‌سازی کردید , همه چیز تغییر خواهد کرد . شما بازتاب کم‌تر , ترافیک بیشتر و نرخ تبدیل بالاتر را تجربه خواهید کرد.
بهینه‌سازی وب سایت همچنین می‌تواند رتبه‌بندی سئو را افزایش دهد که در نهایت منجر به ترافیک بالاتر سایت می‌شود .
بیایید نگاهی به یک جنبه از بهینه‌سازی - سرعت وب سایت بیندازیم . Staples یک برند است که بیشتر ما احتمالا ً با آن آشنا هستیم . این شرکت هنگام تلاش برای رقابت با دیگر غول‌های تجارت الکترونیک مانند آمازون و والمارت , سرعت سایت و تجربه کاربر را اولویت‌بندی کرد.
با کاهش زمان بار صفحه اصلی تنها تا یک ثانیه , Staples افزایش ۱۰ درصدی در تبدیل را تجربه کرد. برای شرکتی که تقریبا ً ۹ میلیارد دلار فروش در سال تولید می‌کند , افزایش ۱۰ درصدی در تبدیل به یک افزایش درآمد عظیم تبدیل می‌شود .

راهنمای سئو

سئو باعث افزایش تجربه کاربر میشود

صحبت از تجربه وب شما , یک عنصر اصلی سئو که به رشد نیاز دارد بهینه‌سازی تجربه کاربر است . گوگل شروع به اولویت‌بندی تجربه کاربر به عنوان یک عامل رتبه‌بندی در سال ۲۰۲۱ کرد و به استفاده از نشانه‌های اصلی وب هسته جدید خود در کنار عوامل قبلی مانند سرعت صفحه برای کمک به تعیین اینکه آیا شما یک تعامل ارزشمند ایجاد می‌کنید یا خیر ادامه خواهد داد. Snippets برجسته و دیگر عناصر جستجو نیز با کشیدن پاسخ‌ها , تصاویر و دیگر اطلاعات ارزشمند در صفحه جستجو از این ایده استفاده می‌کنند . برای کسب و کارها , این به این معنی است که باید بر نیازهای مشتریان خود تمرکز کنید . چه می‌خواهند بدانند ? بعد چه می‌خواهند بکنند ؟ چه اطلاعات , منابع یا خدمات دیگری می‌توانید به آن‌ها ارائه دهید ؟ با اولویت‌بندی نیازهای مشتری , شما شانس بهتری برای رتبه‌بندی بهتر , نگه داشتن آن‌ها در سایت و تبدیل آن‌ها دارید . هر چه بیشتر اتفاق بیفتد , سایت شما معتبرتر خواهد بود و افراد بیشتری را به داخل خواهید آورد . و چرخه ادامه دارد .

راهنمای سئو

سئو عامل افزایش ترافیک است

یک عنصر مماسی خارج از تبدیل کاربران به مشتریان وقتی رتبه‌بندی خود را بهبود می‌دهید , آگاهی کلی از برند است . فقط با رسیدن به صفحه اول و نزدیک‌تر شدن به نقطه بالا , ترافیک بیشتری تولید می‌کنید . حتی اگر آن‌ها در سایت شما کلیک نکنند , تنها با حضور در آنجا , مشتریان بالقوه شروع به ارتباط با برند شما با آن راه‌حل‌ها خواهند کرد .
این امر به ویژه در صورتی مهم است که شما در شرایط جستجوی خاص با سایر کسب و کارها رقابت کنید . شما می‌خواهید زمانی که افراد سوالات را وارد می‌کنند و یا به طور مستقیم به دنبال محصول یا خدمتی که ارائه می‌دهید هستید , بالای ذهن باشید . و اگر شما رقبای خود هستید , بیشتر از آن فروش ارگانیک به آن‌ها خواهد رفت .
اگر شما فقط شروع به تحقیق در مورد اجرای سئو برای کسب‌وکار خود می‌کنید , بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که تغییرات طولانی‌تر یک جستجو مشخص را هدف قرار دهید . برای مثال , به جای تلاش برای رتبه‌بندی خدمات حسابداری آنلاین , شما به دنبال واژه‌هایی مانند " خدمات حسابداری آنلاین برای کسب‌وکار کوچک " یا " بهترین خدمات حسابداری آنلاین برای کسب‌وکار کوچک در شمال غربی می‌روید . "
بله , اینها به اندازه ترافیک جستجو تولید نمی‌کنند . اما رتبه‌بندی آن‌ها برای دوره کوتاه‌تر و رقابتی‌تر بسیار آسان‌تر است . هر چه بیشتر این تغییرات طولانی‌تر را در نظر بگیرید , احتمال بیشتری وجود دارد که برای مدت جستجوی کوتاه‌تر حرکت کنید . و از طریق آن تمام اطلاعات ساختمان شما در بازار هدف شما است.

راهنمای سئو

نحوه اجرای موفق سئو

سئو مانند هر چیزی که مربوط به کار یک کسب‌وکار باشد , همیشه تغییر می‌کند . موتورهای جستجو به روز می‌شوند , عوامل مختلفی مهم می‌شوند و سایر کسب و کارها بر روی استراتژی‌های خود برای رتبه‌بندی کار می‌کنند . این بدان معناست که برای اجرای موفق سئو باید در مورد بهترین روش‌ها , راه‌حل‌ها و تغییرات آگاه بمانید .
با اینکه ممکن است این کار بیشتر به نظر برسد , اما این در واقع برای کسب‌وکار شما مفید است چون شما را در مورد فرآیندهای آنلاین آگاه نگه می‌دارد . سئو به طور مستقیم به فن‌آوری دیجیتال وابسته است , به این معنی که بسیاری از اتفاقاتی که در آن می‌افتد , می‌تواند به شما کمک کند تا رونده‌ای آنلاین را درک کنید و به طور فعالانه هر گونه تغییرات مهم را بررسی کنید. به علاوه از طریق تحقیق و به روز رسانی سایت , شما بیشتر در مورد مشتریان , رقبای خود و تجربه دیجیتال به عنوان یک کل اطلاعات کسب می‌کنید .
حالا , اجازه دهید صادق باشیم که قادر نخواهید بود تا با همه چیز سرعت بگیرید و نیازی نیست که دیوانه‌وار تلاش کنید . فقط گوش خود را روی زمین نگه دارید , به تغییرات مهم توجه داشته باشید و بر روی صنعت خود تمرکز کنید . فقط انجام دادن این کار می‌تواند شما را در مسیر نگه دارد .

راهنمای سئو

اجرای سئو ارزان است

احتمالا ً یکی از بهترین چیزها در مورد سئو این است که اجرای آن نسبتا ً ارزان است . البته , شما می‌توانید یک متخصص استخدام کنید یا نقش سئو را در کسب‌وکار خود داشته باشید , اما برای شروع می‌توانید بیشتر این کار را خودتان یاد بگیرید و اجرا کنید . و خارج از هزینه استخدام یک نفر , خرید چند اشتراک , یا صرف وقت خودتان , اجرای واقعی هیچ هزینه‌ای ندارد .
علاوه بر این , سرمایه‌گذاری در سئو سود بلند مدت برای کسب‌وکار شما است . بله , همه چیز همیشه تغییر می‌کند , اما فرایندها و استراتژی‌های اصلی مرتبط با سئو باید سال‌ها پیش باشند و احتمالا ً فقط به بهبود جزئی نیاز دارند . زمانی که این کار درست انجام شود , می‌تواند یکی از بهترین راه‌حل‌های بازاریابی بلند مدت برای کسب‌وکار شما باشد که یک بازگشت پیوسته به سرمایه‌گذاری فراهم می‌کند .

راهنمای کامل سئو در بازاریابی دیجیتال

راهنمای کامل سئو برای رسیدن به یک درک بهتر در باره سئو و اهمیت آن در بازاریابی دیجیتال.چرا سئو برای کسب‌وکار شما مهم است و چگونه شروع به اجرای آن کنید .بازاریابی محتوا و داشتن یک استراتژی برای کمک به رتبه‌بندی خوب موتورهای جستجو , تبدیل به یک جز اصلی یک برنامه بازاریابی دیجیتال موفق می‌شوند .مصرف کنندگان بیشتر و بیشتر در جستجوی اطلاعات آنلاین هستند و به دنبال محتوای مفید و آموزنده در تبلیغات مستقیم هستند .بنابراین درک و پیاده‌سازی سئو برای کسب‌وکار شما ضروری است تا رقابتی , قابل‌مشاهده و مرتبط باقی بمانید .به خواندن ادامه دهید تا بفهمید چرا سئو برای کسب‌وکار شما مهم است و چگونه می‌توانید آن را اجرا کنید .بهینه‌سازی موتور جستجو ( سئو ) یک روش بازاریابی دیجیتال است که وب سایت شما را در صفحات نتایج موتور جستجو قابل‌رویت می‌سازد . آن از اجزای فنی , روی صفحه و خارج از صفحه تشکیل شده‌است.این برنامه شامل تنظیم و بهینه‌سازی عملکرد , محتوا و ارتقا محتوای وب سایت شما به منظور رتبه‌بندی بالا در نتایج جستجو است.در نهایت , عملیات سئو برای کار با الگوریتم‌های موتور جستجو در نظر گرفته می‌شود . چیزهایی که الگوریتم ‌ها به دنبال آن هستند شامل یک وب سایت خوب عملکرد , محتوای با کیفیت بالا شامل کلمات کلیدی , ترافیک و زمان بالا در سایت هستند.جنبه‌هایی که الگوریتم ‌ها به دنبال آن هستند برای کسب‌وکار شما بسیار مفید هستند و به تبدیل فروش بیشتر کمک خواهند کرد . هر عنصر دست به دست می‌رود . برای مثال , هر چه ترافیک بیشتری به سایت خود بیاورید , رتبه‌بندی نتایج بالاتر است که به نوبه خود ترافیک بیشتری را هدایت خواهد کرد
راهنمای سئو
راهنمای سئو
راهنمای سئو
راهنمای سئو

سئو عامل برتری در نتایج جستجو

چرا سئو برای کسب‌وکار شما مهم است ؟ اکثر فعالیت‌های آنلاین از جمله تحقیقات محصول و خدمات با موتورهای جستجو آغاز می‌شوند .پرس و جو ( آنچه در موتورهای جستجو تایپ می‌شود ) بسیار هدفمند هستند ; کاربر به طور خاص به دنبال اطلاعات مربوط به آن پرس و جو است .بنابراین فراهم کردن محتوای مربوطه اگر محصول یا سرویس مرتبط با کوئری داشته باشید , ارزشمند است .اغلب جستجوگران اولین لینک‌های صفحه را انتخاب می‌کنند ( به جز لینک‌های تبلیغاتی ) . به طور کلی , جستجوگران تنها بر روی لینک‌های یک تا پنج کلیک خواهند کرد و تعداد بسیار کمی از آن‌ها به صفحه دوم گوگل می‌روند .بنابراین داشتن یک استراتژی سئو که شما را در صفحه اول قرار می‌دهد بسیار مهم است . این موقعیت شما را متوجه خواهد کرد و با مزایایی که سئو می‌تواند به شما بدهد به شما پاداش خواهد داد.مشاهده و در موقعیت خوب در جستجو باید منجر به افزایش ترافیک وب سایت شود . در واقع , جستجوی ارگانیک به طور کلی منبع اصلی ترافیک وب سایت است . داشتن یک استراتژی سئو خوب با تعداد زیادی لینک با رتبه بالا می‌تواند ترافیک بیشتری نسبت به سایر تلاش‌های بازاریابی ایجاد کند. ترافیک که شما دریافت می‌کنید به طور کلی بهتر است , جستجوگران دقیقا ً به دنبال چیزی هستند که دارید . حتی اگر بهترین مجموعه تبلیغاتی را داشته باشید , نمی‌توانید تضمین کنید که آن‌هایی که به آن دسترسی دارید محصول شما را می‌خواهند . با این حال , اگر کسی در حال جستجوی یک پرس و جو باشد , نیاز به اطلاعات و راه‌حل برای یک مشکل دارد .اینجاست که سئو کار می‌کند . شما می‌توانید اطلاعاتی را که به علاوه یک راه‌حل نیاز دارند فراهم کنید تا تبدیل به احتمال بیشتری باشد .شرکت‌هایی با سئو قوی و استراتژی‌های محتوایی نیز بیشتر مورد اعتماد هستند . ایجاد محتوای اطلاعاتی و با کیفیت بالا اعتماد را می‌سازد . احتمال بیشتری وجود دارد که به شرکتی اعتماد کنید که پست‌های وبلاگ دارد و توضیح می‌دهد که پیشنهادها آن‌ها چه می‌کنند و چگونه می‌توانند به شما کمک کنند .که در مقایسه با یک وب سایت با تنها صفحات فرود و محصول با اطلاعات پایه در مورد محصولات یا خدمات آن‌ها است. سایر اجزای سئو مانند ساخت بک لینک ها ( زمانی که دیگران به صفحات وب سایت شما لینک می‌دهند ) و داشتن یک وب سایت خوب عملکرد به اعتماد و اعتبار اضافه می‌کنند.سئو شامل چندین استراتژی , اقدامات و بهترین روش‌ها است که همه آن‌ها هدف نهایی بهبود موقعیت وب سایت شما در موتورهای جستجو را دارند - به همین دلیل است که آن را بهینه‌سازی موتور جستجو می‌نامند . "دو نوع سئو وجود دارد : سئو داخل صفحه اول شامل هر چیزی است که می‌توانید بر وب سایت خود کنترل کنید تا رتبه‌بندی خود را بهبود بخشید . این به چیزهایی مانند سرعت سایت , حضور کلید واژه , متن سرصفحه و غیره اشاره می‌کند. از سوی دیگر , سئو خارج از صفحه شامل هر کاری است که در وب سایت‌های دیگر انجام می‌شود که ممکن است بر رتبه‌بندی شما تاثیر بگذارد . به طور کلی , این تنها به پیوندها اشاره می‌کند .زمان می‌برد , دانش سئو و اجرای موفق عوامل مورد نظر سئو برای بهینه‌سازی وب سایت برای رتبه‌بندی بالا در موتورهای جستجو . اگر قدرت جمعی سایت شما یا سئو یک صفحه منفرد از همه قوی‌تر باشد , با توجه به یک پرس و جو خاص , رتبه را کسب خواهید کرد .از آنجا که سئو عوامل رتبه‌بندی زیادی را در بر می‌گیرد , شما می‌توانید به مکان # ۱ به عنوان برنده یک مسابقه سه تایی فکر کنید . در یک مسابقه سه‌گانه واقعی , برنده بخش رقابت لزوما ً برنده کل مسابقه نیست - و بنابراین با سئو هم مشابه است . سایت با بیش‌ترین پیوندها , بیش‌ترین صفحات , یا بیشتر بازدیدکنندگان لزوما ً سایت شماره ۱ نیست . عملکرد کلی آن‌ها مشخص میکند که چه کسی در صدر قرار می‌گیرد

راهنمای سئو
راهنمای سئو
راهنمای سئو
راهنمای سئو

راهنمای کامل سئو(عنوان اول)

با سئو به صفحه اول گوگل برسیم

با راهنمای کامل سئو در سایت جام ارژنگ همراه شوید و از آخرین اخبار سئو باخبر گردید.سئو تاثیر مستقیم روی معرفی کسب و کار و رسیدن به صفحه اول گوگل دارد.چه به تازگی کسب‌وکار خود را به صورت آنلاین جابجا کرده‌اید و چه تازه متوجه شوید که پیدا کردن وب سایت شما بسیار دشوار است , ممکن است در این فکر باشید که چگونه در اولین صفحه گوگل قرار بگیرید . هیچ رازی وجود ندارد که صفحات وب در صفحه اول صفحات نتایج موتور جستجو نسبت به آن‌هایی که نیستند ترافیک وب سایت بیشتری دریافت میکنند . در واقع , ۷۵ % کاربران هرگز از صفحه اول نتایج جستجو عبور نمی‌کنند . به عبارت ساده , این بدان معناست که اغلب کسب و کارها نباید و نمی‌توانند از سئو فرار کنند .گوگل یک ابزار ارزشمند است و به طور کلی اولین جایی است که اکثر کاربران اینترنت برای یافتن اطلاعات , مکان‌ها و کسب و کارها به آن مراجعه می‌کنند . به این ترتیب , حضور خوب آنلاین که توسط روش‌های سئو و استراتژی خوب تقویت می‌شود , کلید ثبت این ترافیک است , کاربران را متقاعد میکند که از وب سایت شما بازدید کنند و آن بازدیدکنندگان را به پرداخت مشتریان تبدیل کنند .رفتن به صفحه اول جستجوی گوگل آسان نیست ; صبر و نگهداری منظم را می‌طلبد . سئو یک سرمایه‌گذاری بلند مدت است اما به خوبی ارزش زمان شما را دارد , بنابراین برای کسانی که می‌خواهند در صفحه اول قرار بگیرند و ترافیک ارگانیک را هدایت کنند , سئو بهترین و برترین راه است

راهنمای کامل سئو(عنوان دوم)

تاثیر رسانه های اجتماعی بر سئو

رسانه‌های اجتماعی باید بخش اساسی استراتژی کسب‌وکار و سئو باشند . اکنون بیش از همیشه موتورهای جستجو به سهام پاداش می‌دهند و در رسانه‌های اجتماعی دوست دارند که به افزایش ترافیک شما به طور ارگانیک کمک می‌کنند .اگرچه لینک‌های رسانه‌های اجتماعی به عنوان سیگنال رتبه‌بندی استفاده نمی‌شوند , رسانه‌های اجتماعی از تلاش‌های سئو به روش‌های دیگر پشتیبانی می‌کنند زیرا به ایجاد قدرت و اعتبار کمک می‌کند . به طور کلی با الگوریتم‌های رسانه‌های اجتماعی , تعامل بیشتر به معنای دید بیشتر است که آگاهی از برند را افزایش می‌دهد . زمانی که محتوای ارزشمند و منحصر به فرد را به رسانه‌های اجتماعی خود ارسال می‌کنید که به طور طبیعی تعامل را جذب می‌کنند , این امر معمولا ً منجر به افزایش پیروان , ترافیک وب سایت و رشد جامعه اطراف برند شما می‌شود.ترافیک همواره به عنوان یکی از مهم‌ترین عوامل رتبه‌بندی مطرح بوده‌است . رسانه‌های اجتماعی ترافیک سایت شما را تحت‌تاثیر قرار می‌دهند و دید بیشتری به محتوای شما می‌دهند .وقتی افراد زیادی محتوای شما را در شبکه‌های خود به اشتراک می‌گذارند , ترافیک بیشتری به وب سایت شما ارسال می‌کنند و بنابراین , رتبه‌بندی شما را افزایش می‌دهند .پروفایل ‌های رسانه‌های اجتماعی شما تنها محدود به رسانه‌های اجتماعی نیستند ; آن‌ها همچنین نتایج موتورهای جستجو را رتبه‌بندی می‌کنند . آن‌ها به طور برجسته در نتایج جستجوی داغ دیده می‌شوند , اغلب در صفحه اول .بنابراین برند شما می‌تواند دید موتور جستجو شما را افزایش داده و ترافیک بیشتری را با ایجاد پروفایل رسانه‌های اجتماعی و بهینه‌سازی آن‌ها هدایت کند .رسانه‌های اجتماعی یک کانال عالی برای اطمینان از این است که محتوای شما تا حد ممکن به افراد زیادی می‌رسد . در موتورهای جستجو , افراد تنها وقتی محتوای شما را کشف می‌کنند که به دنبال کلید واژگان مرتبط هستند . اما در رسانه‌های اجتماعی , شما محتوای خود را در مقابل افرادی که حتی متوجه نشدند که به محتوای شما نیاز دارند , دریافت خواهید کرد .دسترسی به محتوای بهتر به ترافیک با کیفیت بالا ترجمه می‌شود که دوباره بر رتبه‌بندی شما تاثیر می‌گذارد

راهنمای کامل سئو(عنوان سوم)

سئو باعث افزایش فروش میشود

محتوا چه تاثیری بر سئو دارد.در این قسمت از راهنمای کامل سئو به این نکته پرداخته ایم.محتوای پویا ( محتوای انطباقی ) به محتوای وب اشاره دارد که براساس رفتار , ترجیحات و علایق کاربر تغییر می‌کند . به این ترتیب , این روش در ارائه استاندارد بالاتر کیفیت نسبت به محتوای معمولی و استاتیک بسیار کارآمدتر است .محتوای با کیفیت بالاتر اثر بسیار مثبت اسنوبال ایجاد می‌کند زیرا تجربه کلی کاربر را بهبود می‌بخشد که به نوبه خود رتبه‌بندی ارگانیک گوگل را بهبود می‌بخشد . در جایی که محتوای ایستا بدون توجه به منافع منحصر به فرد کاربر یک‌سان باقی می‌ماند , محتوای پویا انواع محتوایی را که هر کاربر خاص احتمالا ً از آن لذت می‌برد , ارائه می‌دهد . این امر نقش کلیدی در ایجاد تعامل بیشتر کاربر , بازگشت بازدید کاربر , افزایش متوسط زمان صرف‌شده در سایت شما و در نهایت افزایش فروش و تبدیلات دارد .بدیهی است که استفاده از محتوای پویا می‌تواند نقش بسیار مهمی در تلاش‌های بهینه‌سازی موتور جستجو شما داشته باشد . با این حال , وقتی از محتوای پویا استفاده می‌کنید , از نسخه‌های مختلف محتوای وب برای ارائه یک تجربه شخصی به هر یک از کاربران خود استفاده می‌کنید . سوالی که مطرح می‌شود این است که موتورهای جستجو نسخه , مانند گوگل , چه زمانی در وب سایت شما می‌خزیدند . سوال بیشتر این است که آیا نسخه مشابهی از محتویات برای جستجوی موتور روی هر جستجو نمایش داده خواهد شد ؟از میان پنج ریسک بالقوه که محتوای پویا می‌توانند ایجاد کنند , ایجاد محتوای تکراری یکی از ساده‌ترین اشتباه‌ات برای ساخت است . با این گفته , محتوای تکراری نیز یکی از ساده‌ترین ریسک‌ها برای اجتناب است .محتوای تکراری ممکن است در هنگام استفاده از رشته‌های پرس و جو ( پارامترهای نشانی اینترنتی ) ایجاد شود . به عنوان گوگل پیش‌فرض و دیگر ربات‌های جستجو با یک رشته پرس و جو به عنوان یک نشانی اینترنتی متفاوت به نشانی اینترنتی مرتبط هستند.اجتناب از محتوای تکراری با استفاده از برچسب‌های متعارف انجام می‌شود . برچسب‌های استاندارد به موتورهای جستجو نشان می‌دهند که صفحات خاصی باید به عنوان کپی یک نشانی اینترنتی خاص مورد استفاده قرار گیرند و در واقع هر رتبه باید به صفحه اصلی اعتبار داده شود

راهنمای کامل سئو(عنوان چهارم)

عنصر اصلی سئو کلیدواژه است

عنصر اصلی سئو در مورد تحقیق و یافتن کلمات کلیدی مرتبط و استفاده از آن‌ها در محتوای شما است بنابراین آن‌ها در صفحات نتایج موتور جستجو رتبه بالاتری دارند . استفاده از کلمات کلیدی به شیوه‌ای مناسب و پیروی از یک رویکرد استراتژیک مهم است . شما هرگز نباید صفحه‌ای را با کلمات کلیدی پر کنید . سئو و محتوا در تعادل کار می‌کنند .کلمات کلیدی برای بازاریابی موثر موتور جستجو ضروری هستند . در سازمان ما به دنبال وب سایت‌های برتر و کلمات کلیدی رقابتی هستیم که ارتباط نزدیکی با کسب‌وکار یا صنعت خاصی دارند که با آن‌ها کار می‌کنیم . ما از یک رویکرد منطقی پیروی می‌کنیم و از برنامه‌ریز کلیدی گوگل , یک ابزار تحلیل کلید واژه , برای تحلیل محبوب‌ترین حجم و رقابت کلید واژه ( بالا , متوسط یا پایین ) استفاده می‌کنیم . ما از پایگاه‌داده بلندمدت ادوردز در صنایع مختلف از جمله بهداشت , فن‌آوری , سرگرمی و بسیار بیشتر استفاده می‌کنیم .تعبیه کلمات کلیدی هدف برای رتبه‌بندی و افزایش ترافیک ضروری است . اما باز هم استراتژی را دنبال کنید و آن‌ها را در محتوا جستجو کنید . تکرار کلمات کلیدی تاثیر منفی بر سئو دارد . از یک رویکرد منطقی پیروی کرده و از کلمات کلیدی اصلی در عنوان و بخش بدن استفاده کنید .سئو و بازاریابی محتوا نیازمند ثبات هستند. محتوای تازه , منحصر به فرد و خلاق به سرعت نمایه شده و بالاتر از محتوای کم و تکراری است .محتوا باید بتواند مشتریان خود را فریب دهد و همچنین یک مساله خاص را حل کند. با استفاده از کلمات کلیدی مهم و هدف قرار دادن بازدیدکنندگان می‌توان محتوای تاثیر گذار نوشت . این مهم‌ترین عامل است که گوگل ارتباط یک صفحه را تعیین می‌کند و بخشی از محتوا را رتبه‌بندی می‌کند. ایده پردازی ایده‌های خلاق و تعبیه مهم‌ترین کلمات کلیدی کلید محتوای تایید شده است .بهینه‌سازی فنی یک صفحه وب را برای موتور جستجو جذاب می‌کند و تضمین می‌کند که سایت هیچ ارتباطی با کده‌ای خطا ندارد ( مانند ۴۰۴ ) . در غیر این صورت , منبع با موتور جستجو به طور ضعیفی رتبه‌بندی خواهد شد . یک نقشه سایت خوب یک رویکرد آسان را برای محتوا برای کاربران تضمین می‌کند و برای کاربران بهینه می‌کند . برچسب مناسب نمایه‌سازی برجسته و برتر و نتایج جستجوی معتبر را فراهم می‌کند. برچسب‌ها مانند برچسب عنوان و برچسب عنوان کاربر را با تدوین محتوا به شیوه‌ای که برای خوانندگان مفید است و برای موتور جستجو ساده است تا درک کند, به کار می‌برند.برچسب عنوان خوب , تجربه کاربر بزرگی را تضمین می‌کند , زیرا بازدید کننده می‌تواند اطلاعات صفحه را قبل از اینکه واقعا ً روی آن کلیک کنند , تشخیص دهد

راهنمای کامل سئو

راهنمای کامل سئو

راهنمای کامل سئو عنوان این صفحه از سایت جام ارژنگ است که به تفصیل مسایل مربوط به سئو را برای خوانندگان گرامی قرار داده ایم.سئو مخفف عبارت search engine optimization به معنای بهینه سازی موتورهای جستجو است.سئو دارای تکنیک های خاصی برای رساندن یک وب سایت به صفحه اول موتورهای جستجو و بویژه گوگل است.امروزه سئو را یکی از ابزارهای مهم بازاریابی میشناسند.اگر شما تازه با بهینه‌سازی موتور جستجو ( سئو ) آشنا شده‌اید , پس یک راهنمای آموزشی گام‌به‌گام سئو نیاز دارید. در این مرحله , شما احتمالا ً از چند عبارت اساسی مانند تحقیقات کلید واژه و بهینه‌سازی روی صفحه شنیده‌اید . اما چگونه تمام دانشی را که تا کنون گرد آورده‌اید بکار می‌برید ؟راهنمای کامل سئو جام ارژنگ شما را با تمام اصول و تکنیک های بهینه سازی وب سایت آشنا خواهد کرد.مهم نیست که شما چقدر برای سئو جدید هستید , هر کسی می‌تواند با توصیه‌های سئو کار خود را شروع کند و وب سایت خود را در هر زمانی رتبه‌بندی کند .سئو یک بازی طولانی است .تا پایان این برنامه آموزشی , شما قادر خواهید بود با لیستی از گام‌های عملی راه بروید تا استراتژی سئو را بطور کامل اجرا نمایید .

راهنمای سئو : تحقیق کلمات کلیدی

اولین مرحله سئو تحقیق در باره کلمات کلیدی است.تحقیق کلیدی به سادگی انتخاب فهرستی از کلمات و عبارات مرتبط با کسب‌وکار شما است . به این فکر کنید که کدام کلمات به احتمال زیاد باعث می‌شوند مردم کاری را که می‌خواهید انجام دهند ( به وب سایت خود مراجعه کنید و یک فرم ارائه دهید ) و روی آن کلمات تمرکز کنید .شما می‌توانید از یک ابزار تحقیق کلید واژه اختصاصی استفاده کنید , اما به عنوان یک مبتدی , عاقلانه است که ابتدا کلمات کلیدی خود را به صورت شهودی انتخاب کنید . برای مثال , اگر طراح سایت هستید, می‌توانید طراحی سایت ارزان , طراحی سایت در تهران و "طراحی سایت تضمینی را انتخاب کنید . "این کلمات کلیدی را در یک صفحه گسترده یا سند برای شما فهرست کنید تا مسیر را دنبال کنید . سپس یک کلمه یا عبارت انتخاب کنید تا در یک صفحه از سایت خود استفاده کنید . به عبارت دیگر , نمی‌خواهید کلمات کلیدی مختلفی را در یک صفحه هدف قرار دهید . شما می‌خواهید یک کلید واژه را هدف قرار دهید و همچنین هر کلیدواژه که به لحاظ معنایی به آن مربوط است .زمانی که یک کلید واژه انتخاب کردید , زمان آن است که آن را عملی کنید . ابتدا , شما می‌خواهید عنوان صفحه وب خود را بنویسید .عنوان صفحه یکی از مهم‌ترین چیزهایی است که گوگل و دیگر موتورهای جستجو برای تعیین آنچه در صفحه وب است ارزیابی می‌کنند. این همان چیزی است که در بالای صفحه وب شما ظاهر می‌شود که در صفحات نتایج موتور جستجو ( SERPs ) حاصل می‌شود . توجه داشته باشید که نام تجاری زیر کلید واژه " راهنمای کامل سئو " را در صفحه خود قرار داده‌است.گوگل و دیگر موتورهای جستجو نیز از متن نشانی اینترنتی صفحه برای تعیین محتوای صفحه وب استفاده می‌کنند . شما باید از کلیدواژه یا عبارت خود به طور خاص در آدرس استفاده کنید .توصیف متا صفحه شما می‌تواند به موتورهای جستجو و کاربران بگوید که صفحه شما درباره چیست .راهنمای کامل سئو : متا توصیف با اینکه فراداده به اندازه گذشته مهم نیست , اما هنوز هم اهمیت دارد . از کلمات کلیدی یا عبارت خود استفاده کنید . توصیف باید توسط یک فرد قابل خواندن باشد و منطقی باشد , و فراداده کلید واژه باید روی کلمات کلیدی یا عبارت شما تمرکز کند . زیاد طول نکشید - اغلب کم‌تر است .
راهنمای کامل سئو
راهنمای کامل سئو

سئو و تکنیک های بهینه سازی


سئو مخفف عبارت search engine optimization به معنای بهینه سازی موتورهای جستجو است.
در این راهنمای کامل سئو با انواع سئو و تکنیک های بهینه سازی وب سایت آشنا خواهید شد.
بهینه‌سازی موتور جستجو اغلب با نام سئو شناخته می‌شود و عبارت فنی راه‌اندازی وب سایت شما است تا موتورهای جستجو مانند گوگل بتوانند محتوای شما را به خوبی درک کنند تا آن را در نتایج جستجوی آنلاین مربوطه اولویت‌بندی کنند . آن را در نتایج جستجو در هنگام مرتبط با آن بررسی کنید. قرار دادن در تلاش برای کسب اطمینان از این که شما برای جستجوهای مرتبط بالاتر هستید , احتمال بیشتری دارد که افراد هنگام جستجوی سایت شما را ببینند که به دیدارهای وب سایت بیشتر , تعامل بیشتر و شانس فروش بیشتر ترجمه می‌شود .
بهینه‌سازی موتور جستجوی آلی ( سئو آلی ) به تاکتیک‌های مورد استفاده برای به دست آوردن جایگاه‌های بالاتر یا رتبه‌بندی در صفحه موتور جستجو در نتایج الگوریتم محور و بدون پرداخت نتایج در موتور جستجو مربوط می‌شود. کلمات کلیدی یک تصمیم کلیدی برای بهبود رتبه‌بندی شما هستند . کلمات کلیدی را تنها به عنوان یک کلمه نگاه نکنید , بلکه کلمات و عباراتی هستند که فرد ممکن است وقتی به دنبال چیزی که پیشنهاد می‌کنید باشد , به موتور جستجو تایپ کند .
تعادل درست بین عبارات گسترده را که افراد به طور منظم به دنبال کسب و کاری مانند کسب‌وکار شما هستند و زمان کافی برای رتبه‌بندی در موقعیت خاص خود دارید , بگیرید . این صفحه به شما کمک خواهند کرد تا از مواد آلی سئو برای ارتقای کسب‌وکار و یا توانایی‌های شخصی خود استفاده کنید .
کدام کلمات کلیدی را انتخاب کنید که می‌خواهید وب سایت خود را برای آن رتبه‌بندی کنید . از اصطلاحات مرتبط با کسب‌وکار خود استفاده کنید و بسیاری از افراد در واقع به دنبال کسب‌وکار شما هستند . ارزش تایپ کردن برحسب گوگل و تحلیل نتایج پیشنهادی برای جستجوهای شما را دارد . همچنین , ابزارهای آنلاین رایگان مانند برنامه‌ریز و گوگل وبمستر را امتحان کنید تا اطلاعات مربوط به تعداد افرادی که به دنبال یک کلید واژه خاص هستند را جمع‌آوری کنید تا میزان رقابتی بودن آن را ارزیابی کنید . لیستی از کلمات کلیدی داشته باشید که می‌خواهید هدف قرار دهید و اولویت‌بندی کنید .
پس از اینکه مشخص کردید کدام کلمات کلیدی را هدف قرار خواهید داد , باید این کلمات و عبارات را در ساختار سایت خود وارد کنید . دقت کنید که ویرایش را داخل ویرایشگر وب سایت خود قرار دهید و یا شخصی را داشته باشید که وب سایت شما را هدایت می‌کند تا مطمئن شوید که عناوین و توضیحات هر صفحه در سایت شما شامل کلمات کلیدی هستند و همچنین توضیح دهید که چه چیزی در صفحه وب یافت می‌شود . باید مطمئن شوید که این ویرایش‌های منطقی خواهند بود و محتوای صفحه را منعکس خواهند کرد . موتورهای جستجو به اندازه کافی هوشمند هستند که بگویند آیا شما فقط کلمات کلیدی را تمام می‌کنید و هیچ ارزش واقعی برای خوانندگان فراهم نمی‌کنید .
متن تنها چیزی نیست که موتورهای جستجو وقتی وب سایت شما را تحلیل می‌کنند بررسی می‌کنند . آن‌ها همچنین به تصاویر شما و نام پرونده‌ها برای عکس‌ها و ویدئوهای شما که آنچه در درون آن‌ها و همچنین کلمات کلیدی هدف نشان داده می‌شود , توجه می‌کنند .
چه نوع راهنماهای آموزشی و پست‌های وبلاگ می‌توانید در وب سایت خود قرار دهید تا خدمات و محصولات خود را که می‌توانند برای جستجوگران مفید باشند , دور بزنید . آن‌ها ممکن است به وب سایت شما بیایند تا اطلاعات اطلاع‌رسانی شما را بخوانند و سپس متوجه شوند که شما همچنین خدماتی را به اطلاعاتی که به دنبال آن هستند ارائه می‌کنند و آن‌ها می‌توانند خرید را در نظر بگیرند .
موتورهای جستجو علاوه بر داشتن محتوای مرتبط , از شهرت وب سایت خود به عنوان راهی برای تعیین نحوه رتبه‌بندی وب سایت خود استفاده می‌کنند . شهرت سایت شما تا چه حد می‌تواند براساس تعداد لینک با کیفیت باشد که به آن متصل شده‌است . Backlinks لینک وب سایت شما از یک سایت خارجی هستند . کیفیت backlink اساسا ً براساس این است که سئو چقدر در سایت که با شما ارتباط دارد خوب است . گرفتن backlinks می‌تواند از ذکر مطالب آنلاین ناشی شود .
یکی از جنبه‌های فنی سئو که بر رتبه تاثیر می‌گذارد , سرعت و ساختار سایت است . این منطقه‌ای است که شما قطعا ً نیاز به کمک خارجی به شکل یک توسعه دهنده وب دارید که تخصص سئو را دارد تا سایت شما را سریع‌تر حرکت دهد .
مهم است که بتوانید پیشرفت خود را به منظور مدیریت فراز و نشیب‌های وب سایت تان به شیوه‌ای مثبت اندازه‌گیری کنید . بعد از اینکه برخی از این تغییرات سئو را پیش گرفتید و اجرا کردید , می‌توانید نگاهی عمیق‌تر بیاندازید تا ببینید آیا با نظارت بر تعداد بازدیدکنندگان که به وب سایت شما آمده‌اند تفاوتی ایجاد کرده‌اید . آگاه باشید که می‌تواند روزها و حتی هفته‌ها طول بکشد تا موتور جستجو وب سایت شما را دوباره ارزیابی کند . به بررسی کلمات کلیدی هدف خود ادامه دهید تا مطمئن شوید که آن‌ها هنوز کلمات کلیدی هستند که برای استفاده منطقی هستند .
قرار دادن این نکات می‌تواند استفاده شما از سئو ارگانیک را در جدا کردن وب سایت تان از رقبای خود و افزایش بینندگان که می‌توانند به محصولات , خدمات و محتوای شما متصل شوند , موثرتر کند .


راهنمای سئو

چرا بکارگیری سئو مهم است

بیشتر مردم درباره سئو شنیده‌اند , اما برخی هنوز از اینکه موتورهای جستجو چه چیزی را می‌خواهند یا چه طور کار می‌کنند , مطمئن نیستند . سئو فرآیند بهبود دید و رتبه‌بندی وب سایت در صفحات نتایج موتور جستجو است . شما می‌توانید با بهینه‌سازی محتوای وب سایت , ساختار و کد و ساخت لینک‌های با کیفیت بالا به سایت نتایج جستجو را بهبود بخشید .سئو یک حوزه پیچیده و در حال تکامل است , اما کسب و کارها می‌توانند اطمینان حاصل کنند که سایت آن‌ها به درستی بهینه‌سازی شده‌است و با پیروی از بهترین تجارب از رقابت خارج می‌شود . با کمک یک مشاور یا آژانس با تجربه سئو , کسب و کارها می‌توانند دید آنلاین خود را افزایش دهند , ترافیک بیشتری را به سایت خود هدایت کنند , و در نهایت مشتریان و فروش بیشتری تولید کنند .چرا جستجو - و سئو - صرف‌نظر از کسب‌وکار شما مهم هستند , ضروری است که مطمئن شوید وب سایت شما برای موتورهای جستجو بهینه شده‌است . چرا ? چون اگر سایت شما برای مشتریان بالقوه قابل‌مشاهده نباشد , شما در جستجوها ارزشمند گم می‌شوید . همانطور که سئو سایت شما بهبود می‌یابد , احتمال بیشتری وجود دارد که مشتریان وقتی به دنبال محصولات یا سرویس‌های شما هستند شما را پیدا کنند .چندین تکنیک سئو که از تحقیقات کلید واژه تا ساختمان لینک کشیده شده‌اند می‌توانند به شما کمک کنند تا دید سایت خود را بهبود بخشیده و بازدیدکنندگان بیشتری جذب کنید . و وقتی افراد بیشتری از سایت شما دیدن می‌کنند , شانس بهتری برای پیاده کردن مشتریان جدید و رشد کسب‌وکار خود دارید . بنابراین اگر شما در حال حاضر در سئو سرمایه‌گذاری نمی‌کنید , اکنون زمان یادگیری اصول سئو و اختصاص بودجه است .

فیلم آموزش سئو

فيلم آموزش سئو,دانلود فيلم آموزش سئو,مشاهده فيلم آموزش سئو,تصاوير فيلم آموزش سئو,بازيگر فيلم آموزش سئو,تيتراژ فيلم آموزش سئو,نقد فيلم آموزش سئو,فيلم قديمي آموزش سئو,دانلود فيلم آموزش سئو

راهنمای کامل سئو و بهینه سازی

با سئو در نتایج جستجو ظاهر شویم


سئو و انواع تکنیک های سئو و تمامی جنبه های آموزش سئو در این صفحه از سایت جام ارژنگ ارائه گردیده است.برای بیشتر ما امروز , وقتی به چیزی نیاز داریم - چه جواب , ایده , استراتژی یا سرویس - با پرسیدن موتورهای جستجو شروع می‌کنیم . گوگل به تنهایی روزانه ۳.۵ میلیارد جستجو می‌کند . بنابراین درست زمانی که موتورهای جستجو برای زندگی ما یکپارچه شده‌اند , بنابراین , این امر برای بسیاری از استراتژی‌های بازاریابی کسب‌وکار نیز ضروری شده‌است . در واقع , جستجوی آلی بالاترین کانال roi تا ۴۹ % بازاریابان محسوب می‌شود .سئو - جستجوی آلی بالاترین roi را برای بازاریابان بدست می‌دهد .جستجوی ارگانیک تنها یک نام فانتزی برای نتایج موتور جستجوی معمولی و غیر آگهی است و روشی که بازاریابان از جستجوی ارگانیک به عنوان کانال بازاریابی استفاده می‌کنند , از طریق بهینه‌سازی موتور جستجو یا سئو است .پس چگونه می‌توانید از قدرت موتورهای جستجو برای رشد کسب‌وکار خود استفاده کنید ؟ در این راهنمای کامل سئو , شما هر چیزی که باید بدانید را یاد می‌گیرید تا در گوگل رتبه بالاتر بگیرید , ترافیک بیشتری به سایت خود داشته باشید و شهرت برند خود را بهبود بخشید .


سئو

سئو مخفف چیست

سئو مخفف چه چیزی است ؟seo مخفف search engine optimization به معنای بهینه‌سازی موتور جستجو است. بیایید آن را در متن وب سایت خود قرار دهید .
جستجو : وقتی افراد می‌خواهند پاسخی به یک سوال یا یک محصول یا سرویس که نیازهای آن‌ها را برآورده می‌کند پیدا کنند , چه کار می‌کنند .
موتور جستجو : یک سایت ( مانند گوگل یا بینگ ) که در آن فرد می‌تواند انجام دهد گفت جستجو .
بهینه‌سازی موتور جستجو : کاری که برای گرفتن آن انجام می‌دهید , موتور جستجو برای اتصال به سایت است .

سئو یا بهینه سازی موتور جستجو


بهینه‌سازی موتور جستجو مجموعه‌ای از روش‌های فنی و محتوایی است که با هدف تنظیم صفحه وب سایت با الگوریتم رتبه‌بندی موتور جستجو انجام می‌شود تا بتوان آن را به راحتی یافت , به راحتی, نمایه شده , و در SERP برای کوئری‌های مربوطه ظاهر کرد .
سئو در مورد بهبود ساختار و محتوای وب سایت شما است تا صفحات آن توسط افرادی کشف شود که به دنبال چیزی هستند که شما باید از طریق موتورهای جستجو ارائه دهید .
سئو کاری است که شما برای رتبه‌بندی بالاتر در گوگل انجام می‌دهید و ترافیک بیشتری به سایت خود وارد می‌کنید . بله , گوگل فقط یک موتور جستجو برای بسیاری است . بینگ اینجاست . موتورهای جستجوی دایرکتوری . حتی اینستاگرام هم موتور جستجو است . اما ثبت ۹۲ % سهم بازار , اصطلاحات گوگل و موتور جستجو مترادف اهداف این پست سایت جام ارژنگ است.مزایای سئو برای کسب و کارها و همچنین ارتقای رتبه وب سایت و رسیدن به صفحه اول گوگل را باید بخوبی درک کنیم.مردم در جستجوی هر نوع چیزی هستند که هم آزادانه و هم مستقیما ً به کسب‌وکار شما مربوط باشد . اینها همه فرصت‌هایی برای ارتباط با این افراد هستند, به سوالات آن‌ها پاسخ می‌دهند , مشکلات خود را حل می‌کنند و منبع مورد اعتماد برای آن‌ها می‌شوند .
ترافیک وب سایت بیشتر با سئو: وقتی سایت شما برای موتورهای جستجو بهینه می‌شود , ترافیک بیشتری می‌گیرد که برابر با افزایش آگاهی از برند است , و همچنین … مشتریان بیشتری : برای بهینه کردن سایت شما , باید کلمات کلیدی را هدف قرار دهید .
شهرت بهتر با سئو : رتبه‌بندی بالاتر در گوگل اعتبار فوری برای کسب‌وکار شما ایجاد می‌کند . اگر گوگل به شما اعتماد کند , مردم به شما اعتماد دارند .
roi بالاتر با سئو : شما پول را در وب سایت خود قرار می‌دهید , و در کمپین ‌های بازاریابی که به صفحات وب سایت شما باز می‌گردد . یک سایت با عملکرد بالا میوه آن کمپین ‌ها را بهبود می‌بخشد و سرمایه‌گذاری شما را به ارزش آن می‌رساند .
بنابراین سئو پاسخ شما است که آیا شما خواهان آگاهی از برند بیشتر , شفافیت آنلاین , رهبری , فروش و یا مشتریان وفادار هستید .


جنبه های سئو

سه نوع سئو اصلی


گوگل و دیگر موتورهای جستجو عوامل متعددی را در زمان رتبه‌بندی محتوا در نظر می‌گیرند و مانند سئو جنبه‌های زیادی دارد . سه نوع اصلی سئو در صفحه , سئو خارج از صفحه و سئو فنی هستند :
سئو داخل صفحه : بهینه‌سازی کیفیت و ساختار محتوای یک صفحه . کیفیت محتوا , کلمات کلیدی و برچسب‌های html بازیکنان کلیدی سئو هستند .
سئو خارج از صفحه : گرفتن سایت‌های دیگر , و سایر صفحات سایت تان برای ارتباط با صفحه‌ای که سعی دارید بهینه‌سازی کنید . Backlinks , اتصال داخلی و شهرت شما - صفحه خارج از صفحه هستند .
سئو فنی : بهبود عملکرد کلی سایت شما در موتورهای جستجو . امنیت سایت ( گواهی‌های ssl ) , UX و ساختار در اینجا کلیدی هستند .


سئو چطور کار میکند

مطابقت سئو با الگوریتم های گوگل


سئو چطور کار می‌کند ؟
گوگل چگونه مشخص می‌کند که کدام صفحات در صفحه نتایج موتور جستجو ( SERP ) برای هر پرس و جوی داده‌شده , چگونه سطح می‌شوند ؟ این چگونه به وب سایت شما منتقل می‌شود ؟ بیایید نگاهی به نحوه کار سئو بیندازیم .
crawlers جستجوی گوگل دائما ً وب را اسکن می‌کنند , جمع‌آوری , دسته‌بندی و ذخیره میلیاردها صفحه وب را در فهرست خود جمع‌آوری می‌کنند . وقتی دنبال چیزی می‌گردید و گوگل نتایج را به دست می‌آورد , از روی شاخص خود می‌کشد , نه خود وب .
گوگل از یک فرمول پیچیده ( به نام الگوریتم ) برای مرتب کردن نتایج براساس تعدادی از معیارها ( عوامل رتبه‌بندی ) استفاده می‌کند که در ادامه به آن می‌رسیم ) شامل کیفیت محتوا , ارتباط آن با جستجو , وب سایت ( حوزه ) .
چگونگی تعامل افراد با نتایج سپس به گوگل نشان می‌دهد که هر صفحه ( یا نه ) رضایت‌بخش است , که در الگوریتم نیز گنجانده می‌شود .
به عبارت دیگر , seo مانند یک سیستم بازخورد پیچیده عمل می‌کند - تا دقیق‌ترین , قابل‌اعتماد و مرتبط را برای هر جستجو داده‌شده با استفاده از ورودی از شما , گوگل و جستجوگران ارزیابی کند. نقش شما تولید محتوایی است که تخصص , قدرت و الزامات اعتماد گوگل را ارضا می‌کند ( e - a - t ) که نیازهای جستجوگران را برآورده می‌کند .


سئو عنوان سایت

چگونه عنوان سایت را سئو کنیم


عناوین خود را برای هر صفحه‌ای در وب سایت خود بهینه کنید , در واقع دو عنوان دارید . برچسب عنوان عنوانی است که بر روی SERP ظاهر می‌شود و یکی از تاثیرگذارترین مکان‌ها است که می‌توانید کلیدواژه خود را قرار دهید . برچسب h1 عنوانی است که وقتی روی صفحه کلیک می‌کنید روی آن ظاهر می‌شود . فرقی نمی‌کند که اینها یک‌سان باشند یا نباشند به صفحه بستگی دارد .
برای بهینه‌سازی عناوین خود , مطمئن باشید : کلید واژه : اگر می‌توانید آن را به روشی طبیعی و اجباری انجام دهید , برخی از اصلاح‌کننده‌های مرتبط را نیز در این ترم اضافه کنید .
تنها یک h1 در صفحه داشته باشید : این باید تیتر اصلی شما باشد , و h2s باید برای برچسب زدن بخش‌های اصلی شما استفاده شود .
برچسب عنوان را به ۵۵ - ۶۰ نویسه نگاه دارید : چقدر گوگل نشان خواهد داد ( براساس پیکسل ها , نه شمارش کاراکتر ) , بنابراین با کلید واژه frontload می‌شود .
مقدار را نشان دهید : یک کاربر از صفحه چه چیزی دریافت می‌کند ؟ این بر این تاثیر می‌گذارد که آیا آن‌ها در وبلاگ یا در سایت شما روی آن کلیک می‌کنند و آیا به خواندن ادامه می‌دهند .


سئو متا

روش سئو کردن متا


سئو توصیف متا توصیفی است که در SERP زیر برچسب عنوان ظاهر می‌شود . گوگل همیشه چیزی را که در SERP ارائه کرده‌اید نشان نمی‌دهد ; دوست دارد براساس پرس و جو خودش را بسازد , اما هنوز بهینه‌سازی سئو مهم است . گوگل این توصیف را هنگام خزیدن در صفحه می‌خواند تا بفهمد درباره چیست .
برای بهینه‌سازی توصیف متا : کلمات کلیدی و کلمات کلیدی مرتبط را در صورتی که بتوانید این کار را به شیوه‌ای طبیعی و اجباری انجام دهید , در نظر بگیرید .
کوتاه نگه دارید : طول توصیف ایده‌آل ۱۵۵ تا ۱۶۵ نویسه است .
آن را وادار کنید : به یاد داشته باشید , نشان دادن نتایج جستجو تنها اولین گام است ! شما هنوز باید جستجوگران را برای کلیک کردن جلب کنید. شامل یک توصیف مختصر , یک سود واضح , و یک تماس برای عمل , مانند نسخه آگهی !


سئو و بهینه سازی تصاویر


سئو و بهینه‌سازی تصاویر , یکی از بازیکنان کلیدی در بهینه‌سازی سئو تصاویر سایت شما هستند . آن‌ها کاربران را درگیر صفحات خود نگه می‌دارند , کیفیت اطلاعات را افزایش می‌دهند , و فرصت‌هایی برای رتبه‌بندی و ایجاد ترافیک به صفحات میزبان از طریق نتایج تصویر فراهم می‌کنند . به علاوه , گوگل به طور فزاینده‌ای SERP را بیشتر بصری کرده‌است .
در اینجا نحوه بهینه‌سازی seo برای تصاویر : نام فایل : ذخیره نام فایل با کلید واژه , به جای فضا .
اضافه کردن متن alt : متن alt نماد جایگزین متن یک تصویر است , و نحوه دیدن گوگل " تصویر را در یک صفحه می‌بیند و ارتباط آن با کلیدواژه را تشخیص می‌دهد . همچنین سایت شما را برای خوانندگان صفحه نمایش در دسترس قرار می‌دهد , و اگر تصاویر شکسته شوند , متن alt هنوز ظاهر خواهد شد . کلمات کلیدی را اینجا ذکر نکنید . تصور کنید تصویر را به کسی که نمی‌تواند آن را ببیند توصیف می‌کنید - برای همین است !
فشرده‌سازی : تصاویر بزرگ می‌توانند سرعت سایت شما را کاهش دهند . آن‌ها را فشرده کنید تا اندازه فایل را کاهش دهید و اندازه آن‌ها را به درستی اندازه بگیرید . شما نباید به تصاویر خیلی وسیع‌تر از ۱۰۰۰ px نیاز داشته باشید , اما هر سایت متفاوت است .لینک‌های داخلی و خارجی هنگام انجام seo برای پست‌های وبلاگ , شما می‌خواهید هم پیوندهای داخلی و هم پیوندهای خارجی اضافه کنید .
لینک‌های خارجی : ۱ تا ۳ صفحه مرتبط با موضوعی که هدف قرار می‌دهید را در سایر سایت‌هایی که دارای قدرت دامنه بالا هستند پیدا کنید و در پست خود به آن‌ها لینک دهید . این کار به ایجاد اعتماد با گوگل کمک می‌کند .
لینک‌های داخلی : لینک به دیگر پست‌های بلاگ در سایت شما در محتوای پست که می‌نویسید - با استفاده از " قدرت دامنه بالا " به عنوان متن anchor . این کار به گوگل مسیرهای چندگانه به هر پست داده‌شده می‌دهد , و این باعث می‌شود که به طور کلی سینه‌خیز بروید . چه تعداد باید در اینجا گنجانده شوند به طول پست و مقدار دیگری که برای ارتباط با آن در دسترس هستید بستگی دارد . لینک‌های مرتبط با صفحه و متنی که استفاده می‌کنید را نگه دارید .


تاثیر شبکه های اجتماعی بر سئو


علاوه بر ارتباط با صفحه اصلی خود در پروفایل ‌های رسانه‌های اجتماعی , باید به طور منظم پست‌های وبلاگ خود را با خوراک خود به اشتراک بگذارید . این کار باعث می‌شود که شما ترافیک ارجاع دهید و هرچه بیشتر به یک پست نگاه کنید , احتمال ایجاد backlinks بیشتر است . رسانه‌های اجتماعی خود یک عامل رتبه‌بندی مستقیم گوگل نیستند , اما فعالیت شما بر روی سیستم‌عامل و تعامل کاربران با محتوای شما در آنجا سیگنال‌های اجتماعی به گوگل می‌فرستد که بر رتبه‌بندی شما تاثیر می‌گذارد .وقتی مشخص می‌کنید که چگونه یک صفحه خاص را در سایت خود رتبه‌بندی کنید , گوگل فقط به آن صفحه نگاه نمی‌کند . نام تجاری شما را به عنوان یک کل در نظر می‌گیرد , که این کار را با نگاه کردن به اطلاعات دیگر درباره آن در سراسر وب انجام می‌دهد - شامل مرور , رتبه‌بندی , فهرست , جوایز , و حتی نام تجاری غیر پیوسته . بدین ترتیب , ایجاد شهرت برند با بهینه‌سازی لیست , کسب مطبوعات مثبت و درخواست بازبینی برای سئو ضروری است . بسیاری از این موارد تحت قلمرو سئو محلی قرار دارند اما استراتژی‌های زیادی برای تجارت سئو وجود دارد .


سئو فنی را چگونه انجام دهید


چگونه می‌توانید سئو فنی را انجام دهید : بهینه‌سازی فنی سئو در انتهای وب سایت شما انجام می‌شود تا مطمئن شوید که با امنیت سایت گوگل و الزامات تجربه کاربر آشنا است , و همچنین این کار را برای انجام کار گوگل آسان کنید . در اینجا برخی از بهینه‌سازی فنی اصلی برای مراقبت از :
سرعت صفحه : علاوه بر اندازه تصویر , کد پشت محتوای وب سایت شما و ترتیبی که بارها می‌توانند سرعت صفحه را تحت‌تاثیر قرار دهند . این در حالی است که بار کردن تنبل و بهینه‌سازی سرعت صفحه انجام می‌شود .
امنیت : مطمئن شوید که سایت شما بجای http از HTTPS استفاده می‌کند.
تلفن همراه - اول : دوستانه بودن دیگر آن را قطع نمی‌کند . نمایه‌سازی گوگل در حال حاضر موبایل است , بنابراین سایت شما باید کاملا ً پاسخگو باشد .
نشانه‌های اصلی وب : این سه معیار برای کمی کردن تجربه کاربر با صفحه شما استفاده می‌شوند . شما می‌توانید یاد بگیرید که چگونه در اینجا علائم اصلی وب خود را بهبود بخشید .
ساختار نشانی اینترنتی : یک ساختار سایت سازمان‌یافته , مانند استفاده / وبلاگ , / صفحه فرود , / سطل‌های محصول , سینه‌خیز رفتن گوگل به سایت , برای کاربران برای هدایت آن و بخش‌بندی داده‌ها در گزارش‌ها را آسان‌تر می‌کند .
معماری سایت : در حالت ایده‌آل , یک کاربر باید بتواند با سه کلیک یا کم‌تر به هر صفحه‌ای در سایت شما دسترسی داشته باشد . پیوند داخلی کلید اینجاست .همیشه کلید واژه را جستجو کنید : چیزی که فکر می‌کنید کاربران وقتی که یک جستجو خاص در گوگل انجام می‌دهند , ممکن است چیزی نباشد که واقعا ً به دنبال آن هستند . کلمات کلیدی هدف مهم است , بنابراین همیشه کلیدواژه ‌هایی را که سعی دارید هدف قرار دهید جستجو کنید تا مطمئن شوید که یک تطابق مصمم دارید .
صبور باشید : سئو زمان می‌برد . مثل خیلی وقت . این کار می‌تواند چند ماه طول بکشد تا شما واقعا ً شروع به دیدن میوه تلاش‌های خود کنید , اما وقتی شروع به دیدن تاثیر می‌کنید , ترکیب مزایای در طول زمان - پس زودتر از موعد تسلیم نشوید !
تمرکز بر روی کیفیت : گوگل همیشه الگوریتم خود را به روز می‌کند و با ویژگی‌های SERP جدید بیرون می‌آید , اما در پایان روز , تمام آن طراحی شده‌است تا بهترین محتوا را در آنجا به نمایش بگذارد . بنابراین تمرکز شما همیشه باید روی ایجاد محتوای مفید و قابل‌اعتماد به طور مداوم باقی بماند . این بهترین استراتژی سئو است .
محتوای خود را حفظ کنید : در حالی که انتشار مداوم محتوای کیفیت عامل رتبه‌بندی گوگل است , این نباید به قیمت این باشد که اجازه دهید محتوای قدیمی کهنه کهنه شود . به طور منظم صفحات همیشه‌سبز خود را برای حفظ ارزش سئو و رشد ترافیک مداوم در طول زمان تازه کنید .
پی‌گیری و اندازه‌گیری : اطلاعات ترافیک و سایت خود را به طور منظم گزارش دهید تا ببینید چه موضوعاتی بیشتر با مخاطبین شما طنین‌انداز می‌شوند , مسائل را شناسایی کرده و اهداف را برای رشد ترافیک تعیین کنید .


ابزارهای سئو


ابزارهای سئو که شما نمی‌توانید بهینه‌سازی موتور جستجو موثر را بدون آن انجام دهید و برای بدست آوردن داده‌ها به ابزار نیاز دارید . خوشبختانه , اکثر آن‌ها آزاد هستند . بهترین ابزارهای سئو برای یک استراتژی بهینه seo عبارتند از :
گوگل تجزیه و تحلیل : این استاندارد طلایی برای تجزیه و تحلیل ترافیک وب سایت است و رایگان است . از آن برای هر و همه معیارهای سئو برای اندازه‌گیری عملکرد خود , مانند ترافیک , زمان در صفحه , تعامل با صفحه , تعداد صفحات در هر جلسه و ( زیاد ) بیشتر استفاده کنید.
کنسول جستجوی گوگل : GSC برای سئو ضروری است . اگرچه برخی از داده‌های کنسول جستجو در تجزیه و تحلیل گوگل ظاهر می‌شوند , اما بسیاری از آن‌ها به تنهایی در پلت فرم قرار دارند . از آن برای نشانه‌های اصلی وب , تحلیل‌های پرس و جو دانه‌ای , نمایه‌سازی و بیشتر استفاده کنید.
ابزارهای تحقیق کلید واژه : همانطور که در بالا ذکر شد , شما به این نیاز خواهید داشت تا کلمات کلیدی را بیابید که برای شما واقع گرایانه هستند تا از نظر حجم جستجو و رقابت هدف قرار گیرند . از جمع کردن بهترین ابزارهای تحقیق کلید واژه پرداخت شده و رایگان برای پیدا کردن کلید مناسب برای شما استفاده کنید .
نرم‌افزار سئو : اگر می‌خواهید به معیارهای عمیق‌تر seo مانند backlinks , اطلاعات رقابتی و داده‌های کلمات کلیدی پیشرفته‌تر نگاه کنید , نیاز به یک ابزار پرداخت شده مانند Ahrefs , Moz pro , Screaming , SEMrush و غیره دارید .تکنیک‌های سئو درک می‌کنند که موتورهای جستجو چگونه کار می‌کنند , تنها اولین گام در بهبود رتبه‌بندی جستجوی یک سایت است . در واقع بهبود رتبه یک سایت شامل استفاده از تکنیک‌های مختلف سئو برای بهینه‌سازی محل جستجو است :
کلید واژه تحقیق - کلید واژه : تحقیق کلید واژه , اغلب نقطه شروع سئو است و شامل جستجو به این نکته است که یک سایت از قبل رتبه‌بندی شده‌است , چه رتبه کلیدی رقبا و چه کلیدواژه ای دیگر مشتریان بالقوه در جستجوی آن هستند . شناسایی واژه‌هایی که جستجوگران در جستجوی گوگل و دیگر موتورهای جستجو استفاده می‌کنند , جهت بهینه کردن محتوای موجود و ایجاد محتوای جدید را فراهم می‌کنند .
بازاریابی محتوا - زمانی که کلمات کلیدی بالقوه شناسایی شوند , بازاریابی محتوا آغاز می‌شود . این می‌تواند محتوای موجود را به روز رسانی کند و یا قطعات جدیدی از محتوا را ایجاد کند. از آنجا که گوگل و دیگر موتورهای جستجو یک حق بیمه را بر روی محتوای با کیفیت بالا قرار می‌دهند , مهم است که تحقیق کنیم که چه محتوایی در حال حاضر وجود دارد و یک قطعه جذاب از محتوا ایجاد می‌کند که یک تجربه مثبت کاربر را فراهم می‌کند و شانس رتبه‌بندی نتایج جستجوی بالاتر را دارد . محتوای خوب همچنین شانس بیشتری برای سهیم شدن در رسانه‌های اجتماعی و جذب پیوندها دارد .
ساخت لینک - چون لینک‌های وب سایت‌های خارجی ( به اصطلاح " ) یکی از عوامل اصلی رتبه‌بندی گوگل و دیگر موتورهای جستجوی اصلی هستند , به دست آوردن backlinks با کیفیت بالا یکی از اهرم‌های اصلی سئو است . این امر می‌تواند شامل ترویج محتوای خوب , دستیابی به سایر وب سایت‌ها و ایجاد روابط با وب سایت‌ها , ارائه وب سایت‌ها به شاخه‌های وب مرتبط و گرفتن مطبوعات برای جذب ارتباطات از دیگر وب سایت‌ها باشد.
بهینه‌سازی روی صفحه - علاوه بر عوامل خارج از صفحه مانند پیوندها , بهبود ساختار واقعی صفحه می‌تواند مزایای زیادی برای سئو داشته باشد , و عاملی است که کاملا در کنترل webmaster است . روش‌های متداول بهینه‌سازی روی صفحه شامل بهینه‌سازی نشانی اینترنتی صفحه برای گنجاندن کلمات کلیدی , به روز رسانی برچسب عنوان صفحه برای استفاده از اصطلاحات جستجوی مربوطه , و استفاده از مشخصه alt برای توصیف تصاویر است . به روز رسانی برچسب متا صفحه ( مانند برچسب متا توصیف ) نیز می‌تواند مفید باشد - - این برچسب‌ها تاثیر مستقیمی بر رتبه‌بندی جستجو ندارند , اما می‌توانند نرخ کلیک از SERPs را افزایش دهند .
بهینه‌سازی معماری سایت - لینک‌های خارجی تنها چیزی نیستند که برای سئو مهم است , لینک‌های داخلی ( لینک‌های درون وبسایت خود ) نیز نقش بزرگی در سئو ایفا می‌کنند . بنابراین یک بهینه‌سازی موتور جستجو می‌تواند با ایجاد اطمینان از اتصال صفحات کلیدی به سئو یک سایت را بهبود بخشد و از متن لنگر مربوطه در آن لینک‌ها برای کمک به بهبود ارتباط یک صفحه برای اصطلاحات خاص استفاده می‌شود . ایجاد یک sitemap xml نیز می‌تواند راه خوبی برای صفحات بزرگ‌تر برای کمک به موتورهای جستجو برای کشف و خزیدن همه صفحات سایت باشد .
حاشیه معنایی - استراتژی دیگر سئو که متخصصان سئو از آن استفاده می‌کنند بهینه‌سازی حاشیه معنایی یک وب سایت است . از نشانه‌گذاری معنایی ( مانند Schema.org ) برای توصیف معنای پشت محتوای یک صفحه استفاده می‌شود , مانند کمک به شناسایی اینکه نویسنده یک قطعه از محتوا چیست یا موضوع و نوع محتوا در یک صفحه . استفاده از نشانه‌گذاری معنایی می‌تواند به گرفتن snippets غنی که در صفحه نتایج جستجو نمایش داده می‌شوند , مانند متن اضافی , بررسی ستاره‌ها و حتی تصاویر کمک کند. snippets غنی در SERPs تاثیری بر رتبه‌بندی جستجو ندارند , اما می‌توانند CTR را از جستجو بهبود بخشند و منجر به افزایش ترافیک آلی شوند .


ابزارهای ضروری سئو


به عنوان یک رشته نسبتا ً فنی , ابزارها و نرم‌افزارهای زیادی وجود دارند که سئو برای کمک به بهینه‌سازی وب سایت‌ها متکی است .
کنسول جستجوی گوگل - کنسول جستجوی گوگل ( که قبلا ً به عنوان " ابزارهای Webmaster گوگل " شناخته می‌شد ) یک ابزار رایگان است که توسط گوگل تهیه‌شده و یک ابزار استاندارد در جعبه‌ابزار seo است . GSC رتبه‌بندی و گزارش‌های ترافیک را برای کلمات کلیدی و صفحات بالا فراهم می‌کند و می‌تواند به شناسایی و تثبیت مسائل فنی سایت کمک کند .
برنامه‌ریز تبلیغات گوگل - کلید واژه - برنامه‌ریز یکی دیگر از ابزارهای رایگان ارائه‌شده توسط گوگل به عنوان بخشی از محصول تبلیغات گوگل است . حتی اگر برای جستجوی پرداخت‌شده طراحی شده‌باشد , می‌تواند ابزار مناسبی برای استفاده از سئو باشد زیرا پیشنهادها کلیدی و حجم جستجوی کلید واژه را ارائه می‌دهد که می‌تواند در هنگام انجام تحقیقات کلید واژه‌ها مفید باشد .
ابزارهای تجزیه و تحلیل Backlink به کاربران اجازه می‌دهد تا بررسی کنند که وب سایت‌ها به وب سایت خود , یا وب سایت‌های رقبا مرتبط هستند و می‌توانند برای یافتن لینک‌های جدید در طول ساخت لینک استفاده شوند .
سکوهای سئو - سکوهای مختلف سئو وجود دارند که ابزارهای زیادی را که seo نیاز به بهینه‌سازی سایت‌ها دارد , گرد هم می‌آورند . برخی از محبوب‌ترین آن‌ها عبارتند از Siteimprove , Moz , BrightEdge , Searchmetrics و Linkdex . این سکوها رتبه‌بندی کلید واژگان , کمک به تحقیقات کلیدی , شناسایی فرصت‌های seo در صفحه و خارج از صفحه و بسیاری دیگر از وظایف سئو را دنبال می‌کنند.
رسانه‌های اجتماعی - اغلب سایت‌های رسانه‌های اجتماعی تاثیر مستقیمی بر سئو ندارند , اما می‌توانند ابزار خوبی برای ایجاد ارتباط با دیگر webmasters و ایجاد روابطی باشند که می‌توانند منجر به ایجاد ارتباط بین ساختمان و فرصت‌های ارسال مهمان شوند .فراتر از نشانی اینترنتی صفحه , عنوان و متا , محتوا بیش‌ترین تاثیر را بر رتبه‌بندی موتورهای جستجو دارد . عبارت کلیدی خود را چندین بار در طول صفحه تکرار کنید ارتباط استراتژیک با منابع مرتبط و اطلاعات اضافی - هم در وب سایت گسترده سازمان‌های شما و هم در وب سایت دیگر که مفید هستند .فراموش نکنید که از برچسب پررنگ , ایتالیک , برچسب راهنما ( به ویژه یک h1 ) و دیگر برچسب تاکید برای برجسته کردن این عبارات کلیدی استفاده کنید - اما بیش از حد زیاده‌روی نکنید . شما هنوز می‌خواهید که زبان و سبک نگارش تان به طور طبیعی خوانده شود. هیچ وقت نوشتن خوب برای seo رو قربانی نکنید بهترین صفحات برای کاربر نوشته شده‌اند , نه برای موتور جستجو . در مورد بازاریابی seo بیشتر بخوانید تا به شما کمک کند فرصت‌های محتوای جدیدی پیدا کنید .عناوین صفحه و توضیحات متا را در طول خزیدن تجزیه و تحلیل کنید و مواردی را که بیش از حد طولانی، کوتاه، مفقود یا تکراری در سایت شما هستند شناسایی کنید.
به سرعت نقشه های سایت XML و نقشه های سایت تصویر XML را با پیکربندی پیشرفته بر روی URL ها برای گنجاندن، آخرین تغییر، اولویت و تغییر فرکانس ایجاد کنید.
نشانی‌های وب مسدود شده توسط robots.txt، ربات‌های متا یا دستورالعمل‌های X-Robots-Tag مانند 'noindex' یا 'nofollow' و همچنین canonicals و rel=“next” و rel=“prev” را مشاهده کنید.
به APIهای Google Analytics، کنسول جستجو و PageSpeed ​​Insights متصل شوید و برای بینش بیشتر، داده‌های کاربر و عملکرد را برای همه URL‌ها در یک خزیدن واکشی کنید.
خزیدن ها را برنامه ریزی کنید تا در فواصل زمانی انتخاب شده اجرا شوند و داده های خزیدن را به صورت خودکار به هر مکانی از جمله Google Sheets صادر کنید. یا به طور کامل از طریق خط فرمان خودکار کنید.همان قدر که در ابزارها وقت صرف SERPs کنید .حتی اگر یک الگوریتم رتبه صفحه نتایج موتور جستجو ( SERPs ) را دیکته کند , الگوریتم به ناشران وب پاداش می‌دهد که بهترین محتوای اینترنت را تولید می‌کنند .به همین دلیل مهم است که قصد جستجو را درک کنیم. برای انجام این کار , به تجزیه و تحلیل SERP یک کلید واژه و تعیین مشکلات کاربران در جستجوی این پرسش می‌پردازیم .
آجا فراست , رئیس سئو انگلیسی در HubSpot می‌گوید: " بله , ابزارها یک تن اطلاعات به ما می‌دهند . اما این اطلاعات اغلب براساس مجموعه داده‌های ناقص , خارج از تاریخ یا اریب است . من SEOs را تشویق می‌کنم تا شناختی را که از ابزار خود با نشانه‌های زمان واقعی در SERPs بدست می‌آورند , ترکیب کند. هر بار که تصمیم می‌گیرید یک کلید واژه جدید را هدف قرار دهید , یک قطعه از محتوا را تازه کنید , یا یک صفحه یا بخشی از صفحات با ترافیک نامنظم را تشخیص دهید , نگاهی به آنچه برای پرس و جوی اصلی گوگل می‌آید بیاندازید . "
بسته به هدف شما , فراست می‌گوید که توجه کنید :
ویژگی‌های جستجو , نوع محتوایی که رتبه‌بندی می‌شوند ( صفحات محصول , listicles , tutorials و غیره ) , وب سایت‌هایی که رتبه‌بندی می‌شوند ( پایگاه‌داده , کسب‌وکار , سایت‌های رسانه‌ای , دایرکتوری و غیره ) , و اینکه چگونه صفحه اول ظاهر می‌شود .
فراست اضافه می‌کند : " وقتی این نوع جستجو را انجام می‌دهید , فراموش نکنید که از یک پنجره ناشناس استفاده کنید , اغلب حافظه نهان , کوکی‌ها و تاریخچه خود را تمیز کنید , و جستجوهای خود را روی یک رومیزی و تلفن انجام دهید . "کلمات کلیدی با حجم بالا و پایین را هدف قرار دهید .
با یک استراتژی جستجوی ارگانیک , مهم است که کلمات کلیدی را هدف قرار دهیم که شامل انواع کلمات کلیدی با حجم بالا و پایین باشد .
سلیمان بکر , یک استراتژیست ارشد سئو در HubSpot می‌گوید : " کلمات کلیدی گسترده و زود بهره تمایل بیشتری به حجم دارند , در حالی که علاقه بعدی و یا حتی خرید - آماده تمایل به کاهش حجم دارند زیرا مخاطبان مشخص‌تر هستند . بنابراین , شما نباید از هدف قرار دادن کلمات کلیدی با حجم پایین نترسید اگر احتمال بیشتری برای تبدیل ترافیک به مشتریان یا مشتریان دارند . "
در HubSpot , تیم seo برای چهار ویژگی وبلاگ ما ( بازاریابی , فروش , خدمات و وب سایت ) تحقیق کلیدی عمیق انجام می‌دهد . آن‌ها ابتدا به دنبال حجم جستجو هستند, برخی به اندازه ۱۲۰,۰۰۰ + و برخی کم‌تر از ۵۰ جستجو در ماه . با توجه به فراست , مهم است که با کلمات کلیدی با حجم بالا که هدف قرار می‌دهید خلاق شوید .
برای مثال , زمانی که او سردبیر وبلاگ فروش HubSpot بود , او مطالبی را اختصاص داد که ممکن است از موضوعات معمول ما منحرف شده‌باشد اما به حجم جستجوی قابل‌توجه فخر می‌کرد . با این حال , همه پست‌ها به پرسش‌های مخاطبان ما پاسخ دادند , با ارزش‌های ما همسو بودند , و به خوبی تحقیق و بررسی شده بودند .صفحات وب سایت را با استفاده از redirects و برچسب‌های استاندارد تقویت کنید.
زمانی که حسابرسی سایت انجام می‌دهید , ممکن است چندین صفحه حاوی محتوای مشابه پیدا کنید . اگر این اتفاق بیفتد , باید صفحات وب سایت را با استفاده از تغییر یا برچسب استاندارد در نظر بگیرید .
بکر می‌گوید : " هیچ‌کس نمی‌خواهد چند قطعه از محتوای وب سایت به همین منظور خدمت کند چون می‌تواند باعث شود که ترافیک خود را در SERPs حذف کنید . " برای تثبیت این موضوع , می‌توانید صفحات با عملکرد پایین را به صفحه‌ای در سایت خود حاوی اطلاعات مرتبط هدایت کنید .
بکر اضافه می‌کند : " علاوه بر تغییر مسیر , اگر duplicates دقیق دارید , ممکن است حتی یک برچسب استاندارد از کپی به صفحه مرکزی اضافه کنید , که کپی را مرئی نگه می‌دارد , اما به گوگل می‌گوید که صفحه اصلی را در رتبه‌بندی وب سایت اولویت‌بندی کند . هنگام تصمیم‌گیری در مورد canonicalize یا redirect مراقب باشید - این تصمیمات ظریف هستند و تنها زمانی باید اتخاذ شوند که حس خوبی برای آن ایجاد شود . "اجرای یک استراتژی سئو و بهینه‌سازی تاریخی .
در سال ۲۰۱۵ پم Vaughn , مدیر بازاریابی اصلی استراتژی وب HubSpot و سردبیر سابق وبلاگ بازاریابی HubSpot , کشف انقلابی در مورد ترافیک وبلاگ ارگانیک HubSpot کرد - اکثریت قریب به اتفاق آن از پست‌های منتشر شده قبل از آن ماه بود . در واقع , ۷۶ درصد از نظرات ماهانه ما از این پست‌های قدیمی بود .
امروزه , الهام مبتکرانه Vaughn بیش از % از دیدگاه‌های بلاگ ماهانه ما از پست‌های منتشر شده حداقل شش ماه قبل منتشر شده‌اند , و ما یک استراتژی کامل را توسعه داده‌ایم تا این قطعات تاریخی محتوی را نوسازی و احیا کنیم . ما این نوع پست‌های بلاگ را به روز رسانی می‌نامیم , و آن‌ها ۳۵ تا ۳۵ درصد تقویم سردبیری ما را تشکیل می‌دهند .
با نوسازی آن‌ها با اطلاعات جدید , تاکتیک‌های seo , و به طور موثر آن‌ها را به عنوان پست‌های جدید وبلاگ معرفی می‌کنیم , می‌توانیم بر روی ارزش آلی موجود و تعامل کاربری آن‌ها و یا حتی سه برابر کردن ترافیک آن‌ها بسازیم . این فرآیند همچنین به ما کمک می‌کند تا وبلاگ خود را برای کارایی بهینه کنیم , میزان محتوای جدیدی که باید ایجاد کنیم را کاهش دهیم و همزمان ترافیک و تبدیلات آلی خود را افزایش دهیم .
با این حال , بهینه‌سازی تاریخی برای همه نیست . این یک استراتژی برای یک وبلاگ است که :
تولید مقدار قابل‌توجهی از ترافیک ارگانیک , دارای مقدار قابل‌توجهی از مشترکین وبلاگ است , پیروان رسانه‌های اجتماعی دارند که می‌توانند ترافیک , سهام , و backlinks را به روز رسانی شما عرضه کنند , یک مخزن اساسی از پست‌های قدیمی که ارزش طراوت و نوسازی دارند .
اگر شما هر چهار چیز را دارید , اجرای یک استراتژی بهینه‌سازی تاریخی را توصیه می‌کنیم . برای یاد گرفتن انواع خاصی از محتوای تاریخی باید به روز رسانی کنید و روند دقیق به روز رسانی آن‌ها , این پست وبلاگ نوشته شده توسط pam Vaughn را بررسی کنید .به بازدیدکنندگان وب سایت خود آموزش دهید تا دنبال برند شما بگردند .
سئوseo برای افزایش تعداد جستجوهای unbranded برای کسب‌وکار شما استفاده می‌شود.
پن می‌گوید : " منطق این بود که این مشتریان بالقوه بودند که در غیر این صورت تبدیل نمی‌شدند . این منطق برای یک کسب‌وکار جوان خوب است , اما برای کسب و کاره‌ای بالغ که رابطه خوبی با مشتریان خود دارند , ترافیک داغ به همان اندازه مهم است . "
برای مثال , platforms مانند آمازون , مشتریان خود را در جستجوی گوگل برای الحاق " آمازون " به جستجوهای خود برای نتایج خاص سایت آموزش داده‌اند .
پان می‌گوید شما می‌توانید کاربران را تشویق و تشویق کنید که این کار را با تبدیل شدن به متخصص در موضوعات مربوط به برند خود انجام دهند . از آنجا که آمازون یکی از سایت‌های اصلی خرید است , مشتریان برای نیازهای خرید خود به سکو مراجعه می‌کنند . برای اینکه متخصص شوید , باید اختیارات صفحه را توسعه دهید .استراتژی بازاریابی سئو یک رویکرد فراگیر برند برای بهبود رتبه‌بندی موتورهای جستجو برای هدایت ترافیک ارگانیک بیشتر است . وقتی بیشتر مردم به سئو فکر می‌کنند , به چیزهایی مانند کلمات کلیدی و backlinks فکر می‌کنند و این چیزها اجزای یک استراتژی سئو خوب هستند . اما آن‌ها تا آنجا که ممکن است موثر نخواهند بود مگر اینکه یک برنامه دقیق در پشت روش اجرا وجود داشته باشد .
یک استراتژی بازاریابی سئو واقعی فراتر از تاکتیک‌های فردی است تا به طور کلی در مورد نحوه نمایش آنلاین برند فکر کند . این کار شما را کنترل می‌کند که چه نوع جستجو درباره برند شما در کدام محتوا به کاربران در مراحل مختلف سفر مشتری نشان داده می‌شود , و اینکه ارزش پیشنهادی شما و برند کلی شما چگونه به رقابت شما در SERPs می‌رسد .مولفه‌های یک خوشه استراتژی بازاریابی سئو مهم هستند , اما خوشه‌های موضوعی شما اساس استراتژی کلیدی شما هستند . زمانی که شما در مورد موضوعات سطح بالا تصمیم می‌گیرید , برند شما باید قدرت و حضور داشته باشد , می‌توانید در مورد کلمات کلیدی هدف خود جدی باشید .
زمانی که از خوشه‌های موضوعی برای ایجاد استراتژی بازاریابی سئو استفاده می‌کنید , می‌توانید طیف وسیعی از کلمات کلیدی را پوشش دهید که زیر یک خوشه قرار می‌گیرند , محتوای ستونی ( بیشتر در آن بعد ) را پوشش دهید و به مطالب بیشتری در درون خوشه خود مرتبط کنید .
این روش به شما این امکان را می‌دهد که هم کلمات کلیدی بلند مدت و هم عبارات کلیدی حفره‌ای را که زیر آن قرار می‌گیرند , رتبه‌بندی کنید.تطبیق محتوای شما با هدف جستجوی کاربر , احتمال مشارکت آن‌ها را افزایش می‌دهد و در نهایت ارزش را از آن پیدا می‌کند . هدف بخش مهمی از اطمینان از این است که محتوای مناسب در زمان مناسب به مشتری مناسب برسد . از خود بپرسید : وقتی افراد به دنبال کلید واژه یا عبارت خاصی می‌گردند , به دنبال چه چیزی می‌گردند ؟
به SERP موجود نگاه کنید تا ببینید رتبه‌بندی بالا چیست . برای مثال , این فرآیندها به شما خواهند گفت که آیا یک راهنما در عمق ایجاد کنید یا فهرست punchy سریع برای یک کلید واژه هدف . حتی مهم‌تر از همه , می‌تواند به شما کمک کند درک کنید که مشتری احتمالی شما در فرآیند خرید کجا است وقتی با محتوای شما تعامل می‌کند .آخرین اما نه حداقل , معیارهای استراتژی بازاریابی سئو را متمرکز کنید . وقتی عملکرد خود را به طور منظم اندازه‌گیری می‌کنید , می‌توانید بدانید که آیا استراتژی شما کار می‌کند یا نه و زمانی که نیاز دارید تنظیمات ایجاد کنید . ما توصیه می‌کنیم که با این پنج معیار کلیدی بازاریابی محتوا شروع کنیم :
ترافیک - تعداد بازدیدکنندگان منحصر به فرد سایت , دیدگاه‌های صفحه و بازدیدهای صفحه منحصر به فرد خود را اندازه‌گیری کنید تا بدانید سایت شما چقدر ترافیک جذب می‌کند .
تبدیل - تبدیل به معنای چیزی متفاوت برای هر برند است. این می‌تواند یک اشتراک , دانلود یا خرید باشد . به طور عمده , شما میزان استفاده کنندگان را اندازه‌گیری می‌کنید که در آن اقدام خاصی را که از آن‌ها می‌خواهید انجام دهند .
درگیری - این یکی کمی کم‌تر خشک و کوتاه است . یک ابزار خوب برای استفاده , داشبورد دید عموم حضار در تجزیه و تحلیل گوگل است که معیارهای شما مانند طول جلسه و تعداد متوسط صفحات دیده‌شده در هر جلسه را نشان می‌دهد . عملکرد سئو - رتبه‌بندی خود را بر روی کلمات کلیدی و محتوای هدف تان اندازه‌گیری کنید .
قدرت بالا نه تنها رتبه‌بندی را افزایش می‌دهد , بلکه اعتماد و شهرت برند را ایجاد می‌کند .اولین عنصری که به فهرست استراتژی‌های بازاریابی سئو اضافه می‌شود روی کلمات کلیدی تمرکز دارد .
اگر می‌خواهید نتایج جستجو برای کلمات کلیدی مرتبط با شرکت خود را نشان دهید , باید آن کلمات کلیدی را در محتوای سایت , عناوین صفحه , متا توصیف و بیشتر هدف قرار دهید .
برای رسیدن به بیش‌ترین مقدار از استراتژی بازاریابی سئو , شما می‌خواهید روی هدف قرار دادن کلمات کلیدی مرتبط و بلند دم تمرکز کنید .
کلمات کلیدی بلند دم شامل سه یا چند کلمه مانند " بهترین سئو در تهران " وقتی مردم کلمات کلیدی بلند دم را جستجو می‌کنند , بهتر است بتوانید نیت جستجو آن‌ها را تشخیص دهید - دقیقا ً چیزی که سعی دارند پیدا کنند .
اگر کسی یک کلید واژه کوتاه مانند " سئو " را جستجو کند , می‌تواند به دنبال تعدادی از چیزها باشد - فهرستی از بهترین سئوکاران نزدیک آن‌ها , خدمات سئو و نظایر اینها.
با هدف قرار دادن کلمات کلیدی بلند دم , شما با مشتریان واجد شرایط ارتباط برقرار خواهید کرد .
برای پیدا کردن کلمات کلیدی بلند دم , باید تحقیقات کلیدی انجام دهید . این تحقیق به شما کمک می‌کند کلمات کلیدی مرتبط با سایت و مشتریان خود را بیابید . شما می‌توانید از ابزارهای تحقیق کلید واژه مانند Buzzsumo یا KeywordsFX برای کمک به یافتن کلمات کلیدی بلند مدت مرتبط با استراتژی سئو استفاده کنید .
وقتی کلمات کلیدی بلند دم خود را انتخاب کنید , آن‌ها را به مکان‌های کلیدی سایت خود اضافه خواهید کرد . این ادغام به شما در رتبه‌بندی نتایج جستجوی مرتبط برای آن کلمات کلیدی کمک می‌کند .
با انتخاب کلمات کلیدی دنباله بلند راست , به سایت خود کمک خواهید کرد تا در نتایج جستجوی مرتبط ظاهر شود و بیشتر به سایت خود علاقه‌مند شوید . زمانی که چک لیست استراتژی سئو را تهیه می‌کنید , مطمئن شوید که تحقیق کلید واژه بلند دم را در لیست کاره‌ای خود قرار دهید .


جام ارژنگ ::: مجری تبلیغات ،طراحی سایت،سئو ،تبلیغات صفحه اول گوگل
طراحی مجله دیجیتال ،خدمات تلگرام ،تبلیغات اینستاگرام ،افزایش فالوور
تماس با پشتیبانی جام ارژنگ