بروس لی

بروس لی

بروس لی هنرمند فقید فیلم های رزمی بعد از گذشت سالیان از مرگش هنوز هم طرفداران خاص خود را دارد.فیلم های بروس لی آن چنان محبوبیتی داشت که هنوز هم بینندگان و طرفداران فیلم های رزمی را مجذوب مینماید.در نظر سنجی های بعمل آمده در بین هنرپیشگان فیلم های تاریخ سینما هنوز بروس لی در رتبه اول است.در این صفحه از سایت جام ارژنگ لینک دانلود 4 فیلم معروف بروس لی با نامهای رئیس بزرگ،اژدها وارد میشود،راه اژدها و خشم اژدها قرار داده شده است.

بروس لی

بروس لی در فیلم اژدها وارد میشود

بروس لی در فیلم اژدها وارد میشود از طرف یک سرویس امنیتی برای نابود تشکیلات تبهکارانه هان وارد یک جزیزه میشود.در این جزیره همه ساله مسابقات هنرهای رزمی برگزار گردیده و افراد نخبه توسط هان جذب اعمال خلافکارانه میشدند.در این فیلم در کنار بروس لی دو هنرمند فیلم های رزمی یعنی جان ساکسون و جیم کلی نیز ایفای نقش کرده اند.
در این فیلم بروس لی که با نام آقای لی مورد خطاب میگیرد یک انگیزه شخصی نیز دارد و آن کشته شدن خواهرش توسط عوامل شرور هان است.
در اولین مبارزه بروس لی در مقابل اوهارا که باعث مرگ خواهرش بوده قرار میگیرد و طی یک مبارزه خونین اوهارا بدست بروس لی کشته میشود.
برای دانلود فیلم اژدها وارد میشود بروس لی روی دکمه زیر کلیک نمایید.

بروس لی

بروس لی در فیلم رئیس بزرگ

فیلم رئیس بزرگ بروس لی با ورود بروس لی به یک شهر جهت کار در خانه یخسازی در کنار پسر عموی خود شروع میشود.اما در این کارخانه به ظاهر یخسازی قاچاق مواد مخدر صورت میگیرد و دو نفر از همراهان بروس لی که ناخواسته این مطلب را متوجه میشوند توسط رئیس کارخانه کشته میشوند.پسر عموی بروس لی برای تحقیق در باره ناپدید شدن دوستان خود به خانه رئیس کارخانه میرود اما او هم بدست رئیس کارخانه کشته میشود.اما اینبار بروس لی شخصا به خانه رئیس کارخانه رفته و پس از آنکه متوجه میشود که پسر عمویش بدست او کشته شده طی یک مبارزه رزمی رئیس کارخانه را میکشد. برای دانلود و تماشای فیلم رئیس بزرگ بروس لی روی دکمه زیر کلیک نمایید.

بروس لی

فیلم راه اژدها بروس لی

بروس لی در فیلم راه اژدها از هنگ کنگ به ایتالیا میآید تا به برادر زاده ارباب خود کمک نماید که یک دختر صاحب رستوران در ایتالیاست.
بروس لی در این فیلم نقش یک جوان بیسواد را ایفا میکند که در بدو ورود با استقبال ناخوشآیند دختر مواجه میشود.
در ادامه فیلم هنگامی که عوامل مزاحمت به رستوران دختر حمله میکنند بروس لی با ارائه هنرهای ناب رزمی خود آنان را شکست میدهد.
در انتهای فیلم مبارزه بروس لی با چاک نوریس قهرمان فیلم های رزمی بسیار دیدنی است.
جهت تماشای آنلاین فیلم راه اژدها بروس لی روی دکمه زیر کلیک نمایید.

بروس لی
بروس لی

بروس لی در فیلم خشم اژدها

بروس لی در فیلم خشم اژدها یک چهره بر علیه اشغال گری ژاپنی ها از خود ارائه کرد.
هنگامیکه بروس لی خبردار میشود که استاد بزرگش از دنیا رفته و بطور ناگهانی متوجه میشود که قتل استاد بزرگ کار ژاپنی ها بوده است.
رئیس باشگاه هنرهای رزمی ژاپن بطور مرتب برای باشگاه استاد بروس لی تولید مزاحمت میکرد و هربار شاگردان او را مورد ضرب و شتم قرار میداد.
بروس لی با مراجعه به باشگاه ژاپنی ها در یک مبارزه بسیار دیدنی و جذاب تمام رزمی کاران و همچنین رئیس باشگاه را از پای درمیآورد.
جهت تماشای آنلاین فیلم خشم اژدها بروس لی روی دکمه زیر کلیک نمایید.

بروس لی که بود

بروس لی در نوامبر ۲۷ در سان‌فرانسیسکو در کالیفرنیا متولد شد . پدرش بخشی از اپرای چینی بود که زمانی که لی متولد شد در آمریکا در حال سفر بود . پدر و مادرش نام چینی لی جون را به او دادند و او نیز به نام آمریکایی بروس رفت .
لی در هنگ‌کنگ بزرگ شد , جایی که در بیش از ۲۰ فیلم به عنوان یک کودک ظاهر شد . او به عنوان یک نوجوان در یک گروه تبهکار شرکت کرد . لی پس از زخمی شدن در یک جنگ خیابانی شروع به مطالعه هنرهای رزمی کرد تا بهتر از خودش دفاع کند . والدین او که نگران فعالیت‌های پسرشان بودند , او را برای زندگی با اعضای خانواده در آمریکا وقتی ساله شد فرستادند .
در آمریکا لی در سیاتل ساکن شد . او دبیرستان را تمام کرد و وارد دانشگاه واشنگتن شد . او فلسفه و درام را در کالج مطالعه کرد. لی همچنین در سیاتل اولین آکادمی هنرهای رزمی خود را افتتاح کرد . او در سال ۱۹۶۴ دومین مدرسه خود را در اوکلند کالیفرنیا افتتاح کرد .
لی موفقیت زیادی را به عنوان معلم هنرهای رزمی دید . به زودی , یک قدم بیشتر تمرین کرد . او تکنیک خود را توسعه داد و آن را Jeet Kune نامید ( انگلیسی : " روش استراق‌سمع مشت " ) . خلق لی ترکیبی از کونگ‌فو , شمشیربازی , بوکس و فلسفه بود .
لی در حالی که حرفه هنرهای رزمی اش به رشد خود ادامه می‌داد , همچنان به دنبال کار در فیلم بود . او در فیلم " the green Hornet " در سال ۱۹۶۶ ظاهر شد اما از فقدان نقش‌های بیشتر ناامید شد . در سال ۱۹۷۱ او با همسرش لیندا لی Cadwell و فرزندانش , براندون و شانون به هنگ‌کنگ بازگشت . در هنگ‌کنگ , لی در " رئیس بزرگ " و " مشت خشم " هم در هنگ‌کنگ و هم در پروژه بزرگ بعدی آمریکا لی بازی کرد ? او نوشت , کارگردانی کرد و در " بازگشت اژدها " و " شیوه اژدها " بازی کرد . هر دو فیلم نیز با موفقیت دیدار کردند .
متاسفانه لی درست شش روز قبل از انتشار آخرین فیلم خود , " اژدها وارد میشود . او پس از مصرف داروی درد در ۲۰ ژوئیه ۱۹۷۳ به خواب رفت . او پس از واکنش آلرژیک به دارو در سن ۳۲ سالگی درگذشت .
بعد از مرگش , بروس لی فقط شهرت پیدا کرد . امروز او به عنوان یک هنرمند رزمی با استعداد به یاد دارد که مارک خود را در صنعت فیلم گذاشته‌است .

جام ارژنگ ::: مجری تبلیغات ،طراحی سایت،سئو ،تبلیغات صفحه اول گوگل
طراحی مجله دیجیتال ،خدمات تلگرام ،تبلیغات اینستاگرام ،افزایش فالوور
تماس با پشتیبانی جام ارژنگ